Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez ikakvog sarkazma ili ironije pitam, koliko je Liverpul platio Realu za jednogodišnju pozajmicu bez otkupa?

    Može i više odgovora ako nije sigurno da li je 1, 2, 3 ili 5m €...

    EDIT: Ovde piše 5...

    http://www.turkish-football.com/news_read.php?id=3393
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Bez ikakvog sarkazma ili ironije pitam, koliko je Liverpul platio Realu za jednogodišnju pozajmicu bez otkupa?

      Može i više odgovora ako nije sigurno da li je 1, 2, 3 ili 5m €...

      EDIT: Ovde piše 5...

      http://www.turkish-football.com/news_read.php?id=3393
      2m pozajmica, i oko 2,5m plata.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma to za Džeku je obična bomba nekog novinara. Nemamo mi novca za njega, a i njegov odlazak ovisi isključivo o dolasku Jovetića u City, mada i da se to desi Džeko će vjerovatno u Juventus.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Ma koji crni Dzeko, pa ako neko poveruje u to, mora da je blesav, em je skup, em nije na prodaju kako Mancini kaze.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Pa vi niste ni procitali. Pise koliko sam video Dzeko dolazi u Liverpul i pocece utakmicu protiv LFC u startnoj postavi. Zato je naslov Dzeko u Liverpulu ako sam dobro video

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Pa vi niste ni procitali. Pise koliko sam video Dzeko dolazi u Liverpul i pocece utakmicu protiv LFC u startnoj postavi. Zato je naslov Dzeko u Liverpulu ako sam dobro video
              Haha vidi fakat, ja viđoh da je @EBSCO stavio ono da ide u Liverpool i nisam dalje ni gledao jer znam da je neka nebuloza. A i ovaj portal i nije Bog zna šta da bih otvarao članak.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment




              • Kako sam ispao smesan...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment




                • Pravo fino mu stoji.

                  Strpit ćemo se već nekako do njegovog debija u četvrtak protiv Heartsa, a sutra Assaidi premijerno nastupa u dresu Liverpoola.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Ko kaze da ce igrati Asaidi? Evo zanimljivosti sa Sportal.rs "Šahin, a ne Sahin, kako je kod nas uvreženo da se izgovara njegovo prezime (zbog donje kvačice S je Š, prim.aut), narednih godinu dana imaće status pozajmljenog igrača u Liverpulu" imamo Shahina!

                    Comment


                    • Drago mi je za Sahina.
                      Sto se Ass aidija tice ne znam da li je pametno da debituje bas protiv tako jakog protivnika.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Svi bi mi zeleli da on pocne, ali se zna da ce to ipak biti Dauning...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Svi bi mi zeleli da on pocne, ali se zna da ce to ipak biti Dauning...
                          Sta? Kako? Zasto? Da li mi gledamo istu tekmu kao i oni? Decko je placen oko 20 m tako nesto, a Moses oko 10 m u Celsiju. Dali smo Meirelesa Celsiju a sad bi nam valjao samo tako. Nas klub vode DEBILI. Ako pocne Dauning necu gledati uopste.

                          Comment


                          • Da da svi mi to dobro znamo da ce to biti slepac dauning, msm moram tako da se izrazim. Ali svakako bi bilo dobro videti Asadija na delu, mali cuda radi sa loptom...
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment


                            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
                              Da da svi mi to dobro znamo da ce to biti slepac dauning, msm moram tako da se izrazim. Ali svakako bi bilo dobro videti Asadija na delu, mali cuda radi sa loptom...
                              Dobro si se izrazio. Pa jedino ako Asaidi nije spreman u sta ne verujem.

                              Comment


                              • Vecina tih debila ce moci samo da posmatra mec sa klupe
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X