Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Jamie Sanderson ‏@YoungGunsBlog

    Liverpool nearly there with Nuri Sahin. Brendan Rodgers confirms 'all paperwork is sorted'. £5m loan fee. No option to buy.

    Da zavrsimo pricu o klauzuli.
    Dobro ih naruzio murinjo, razigrat ce mu igraca i plus ce mu platit da ga razigraju. Brilijantqn potez moua
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ovaj pouzdani lik kaze ovako:

      Anfield Mole ‏@AnfieldMole
      We are paying 2m loan fee for #sahin , ignore the afc haters
      Liverpul ce placati 70% Sahinove plate.


      Last edited by The Admiral; 24-08-12, 15:39.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • James Pearce @JamesPearceEcho
        Sahin won't be involved for #LFC against Man City on Sunday. Deal in place but medical won't be completed until tomorrow.
        ....
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Čekaj, Liverpul plaća nekoliko miliona za jednogodišnju pozajmicu a nema otkupne klauzule? Hahahahahaha

          Ako je ovo istina, bruka bre!!! Šta rade Brendan Rodžers i direktori kluba???
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Čekaj, Liverpul plaća nekoliko miliona za jednogodišnju pozajmicu a nema otkupne klauzule? Hahahahahaha

            Ako je ovo istina, bruka bre!!! Šta rade Brendan Rodžers i direktori kluba???
            Opet ne posmatras siru sliku.;)
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Na drugom forumu sam pročitao da će Sahin sutra obaviti medicinski pregled i da će nositi dres sa brojem 15.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Opet ne posmatras siru sliku.;)
                Šira slika je ta da će Liverpul dati nekoliko miliona za godinu dana igranja Sahina i on će im pomoći da se plasiraju u LŠ, a posle neka se vrati u Real slobodno a Liverpul će dovesti neku isto kvalitetnu zamenu koju će KUPITI jer će ona hteti da igra za tim koji je u LŠ. Delimično bih ovaj potez ocenio uspešnim ako Liverpul stvarno bude 4. na kraju. Nekih 10% uspešnosti bih dao...

                Zašto bre Brendane?

                Ajde da se nadam za dobrobit svih navijača Liverpula da ipak ima otkupna klauzula...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Opet ne posmatras siru sliku.;)


                  Big picture je tu da liverpool razigrava tudjeg igraca i plus za to placaju. -misljenje navijaca ostalih klubova

                  Big picture je da liverpool placa pozajmicu strasnog igraca da bi im pomogao da se vrate u lp i tako mogu da prikupe novac i privuku vise kvalitetnih igraca-misljenje navijaca liverpoola

                  I sada misljenje realnosti: ne moze vam jedan igrac sa tako jadnom, bez uvrede slazete se sigurno samnom, klupom donijeti top 4 u sezoni kada igrate i le. Treba mnogo stvari da vam se poklopi da bi se to ostvario
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Šira slika je ta da će Liverpul dati nekoliko miliona za godinu dana igranja Sahina i on će im pomoći da se plasiraju u LŠ, a posle neka se vrati u Real slobodno a Liverpul će dovesti neku isto kvalitetnu zamenu koju će KUPITI jer će ona hteti da igra za tim koji je u LŠ. Delimično bih ovaj potez ocenio uspešnim ako Liverpul stvarno bude 4. na kraju. Nekih 10% uspešnosti bih dao...

                    Zašto bre Brendane?

                    Ajde da se nadam za dobrobit svih navijača Liverpula da ipak ima otkupna klauzula...
                    Nema otkupne klauzule 100% jer da je ima on bi sad bio u Arsenalu. Tako je kako je.

                    Comment


                    • Klass Jan-Huntelaar još nije produžio ugovor sa Šalkeom i Liverpool će probati da angažuje ovog Holandskog napadača. Igrač je izrazio zadovoljstvo što ga povezuju sa klubom sa Mersesajda i navodno rekao da bi voleo opet da igra sa Luisom Suarezom u tandemu i budu uspešni kao ranije. Cena bi bila negde od 16 do 20m.
                      http://www.sport1.nl/nieuws/38775-hu...ez-spelen.html
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Izvinite za dupli post
                        Player name: Joe Allen (Liverpool Football Club)

                        Match: 2

                        Passes: 100

                        Correct: 96
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Dobro je što se konačno završila i ova saga oko Sahina. Zadovoljan sam dovođenjem Sahina, iako je ne tako davno već bio viđen u dresu Arsenala. Ako želiš klasnog igrača moraš i iskesiti dobru lovu, još pogotovo Liverpool koji ne može privući igrače kao ostali Ligom Prvaka. Šteta što ga nećemo vidjeti na djelu odmah protiv Citya, ako ništa Assaidi je tu.

                          Izgleda da Johnson ide u Sunderland. Što se Huntelaara tiče, vjerovatno cijena ne bi bila ispod 20m, a to je puno i nemamo taj novac. Svakako da će nam trebati napadač ako želimo uraditi nešto više, ali sam mišljenja da to neće biti Huntelaar, može se i jeftinije nešto naći.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Dobro je što se konačno završila i ova saga oko Sahina. Zadovoljan sam dovođenjem Sahina, iako je ne tako davno već bio viđen u dresu Arsenala. Ako želiš klasnog igrača moraš i iskesiti dobru lovu, još pogotovo Liverpool koji ne može privući igrače kao ostali Ligom Prvaka. Šteta što ga nećemo vidjeti na djelu odmah protiv Citya, ako ništa Assaidi je tu.

                            Izgleda da Johnson ide u Sunderland. Što se Huntelaara tiče, vjerovatno cijena ne bi bila ispod 20m, a to je puno i nemamo taj novac. Svakako da će nam trebati napadač ako želimo uraditi nešto više, ali sam mišljenja da to neće biti Huntelaar, može se i jeftinije nešto naći.
                            Huntelar mi se ne svidja. Ne ne, ne brzajmo ne bacajmo novac.

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Šira slika je ta da će Liverpul dati nekoliko miliona za godinu dana igranja Sahina i on će im pomoći da se plasiraju u LŠ, a posle neka se vrati u Real slobodno a Liverpul će dovesti neku isto kvalitetnu zamenu koju će KUPITI jer će ona hteti da igra za tim koji je u LŠ. Delimično bih ovaj potez ocenio uspešnim ako Liverpul stvarno bude 4. na kraju. Nekih 10% uspešnosti bih dao..
                              Cekaj, Krle mislis da je meni svejedno sto necemo imati opciju da ga otkupimo ??

                              Shvati brate da mi nismo u zivotu mogli boljeg igraca dovesti nego ovako, sto je i jedini nacin. Mi nemamo takvog igraca, nemamo, ovo sto cemo mi dobiti za jednu godinu je od neprocenjive vaznosti. Dobijamo momka koji je LS kvalitet, koji pretenduje da bude WC igrac, i mi smo takvog ugrabili. Nije par miliona, vec specificno dva, sto je sto se mene tice ok. Izuzetno su glupe price da nas je Mou odrao ili tako nesto, jer ce obe ekipe imati korisiti od ove pozajmice, pogotovo mi, jer se sada sa Sahinom u veznom redu nase sanse za top4 dodatno pojacavaju, i to bas. Ocajnicki zelimo da se dokopamo LS, ima se para, ali bez LS ne mozes privuci igracem jednostavno je nemoguce dovesti pravo pojacanje, i zato je Sahin veliko iznenadjenje pa cak i ako je na godinu dana. A to ce on nadam se pokazati vec u prvim utakmicama koliki je zapravo boost za ekipu.

                              Ajnstajn, koji se to igraci ne placaju na pozajmici ??? Pritom mislim na ove jace igrace ?? Je l' mislis da za dzaba idu ??? Ne kapiram te. Ne placamo mi da razigramo igraca Reala, nego da taj momak razigra ove nase, i da doda sjajan kvalitet kakav ovom klubu nedostaje jos od Xabia. Drugo, to misljenje nasih navijaca si pogodio, trece, realno misljenje, naravno da ce biti potrebno vise, ali od necega mora da se krene, i mi sada imamo vrlo stabilan i jak vezni red. Nasa klupa je sada jaka, i kad smo mi to rekli da je smesna. Mi smo pricali da su Adam, Hendo i ostatak smesni, ali za prvu postavu, oni su sasvim sjajni za back up, Hendo mozda i najbolji, jer je dosta solidno odigrao sinoc. LE kao sto vec ponavljam milioniti put NIJE bitan. Tu ce se uglavnom razigravati mladi, klinci zeljni fudbala, tako da to ama bas nece predstavljati problem.
                              I nekako sticem utisak da si ogorcen sto sada Sahin nije presao kod vas, mozda nisam u pravu, ne znam. Ali takav utisak sticem i na nekim stranim forumima, cast izuzetcima. Sa Sahinom, mi smo odma' po kvalitetu tu pored vas, i ne bi bilo tako da niste izgubili Songa, sada nemate nikakvog dostojnog igraca na toj poziciji sem Diabija, ali u tog momka se uzdati i nije pametno jer je momak nesrecno napravljen od stakla. Dakle i vi niste u toliko dobroj poziciji zaista. Mada, cika Wenger ocigledno sprema "move" za Yanna, a da li ce se to desiti, ostaje da vidimo.

                              Sto se tice Huntelara, definitivno NE, covek je kanta nevidjena, i msm da to obicna glasina.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ok freshko, ali pazi ja sam samo ogorcen kada transfer propadne ne loan deal, a i sigurno ne bi bio zadovoljan da nema buy out klauze.. realno vama treba on vise nego arsenalu.

                                Ako arsen brat kupi yanna ili capuea onda je arsenal strasan jer onda za back up ima coquelana koji je dobar za svoje godine i moze igrat beka i zadnjeg veznog. Arteta ce igrati tu poziciju holding midfieldera ako dodje yan to ce da bude strasno kako ce arsenal da bude cvrst u obrani napokon nakon 8-9 godina.. napad mene brine a to je jos uvijek neuigranost ekipe i spor pasing. Ako se jack i sagna vrate brzo i arsenal pretenduje na titulu.

                                Sto se lfca tice imate pretezak raspored. Nadam se da cete izvuc bod il pobjedu od citya da se ne vadite protiv nas jer karma is bitch i bojim se da se ne vrati sve ono sto sto je woja branio i sto ste fulali sad u ovoj tekmi.

                                Puno posla ceka brendana i ne ocekujte uspijeh odma ove sezone vec sljedece tog sazrije ekipa sa novim sistemom fudbala
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X