Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Posaljite i Downinga u paketu sa Spearingom taj veze nema.
    Nazalost, taj ce jos neko vreme da nas upropastava.

    A kad ode on, dovesce se Kris Brant ili neko tog tipa da nastavi gde je Kanta stala.
    sigpic

    Comment


    • Imate uzasnu transfer politiku i tako vec godinama.
      Hendersona ste pretplatili, o Downingu da ne pricam 20 mil. Dali ste Meirelesa bezveze.

      A sad bas gledam, jbt vi ste za Robija Kina dali 25 miliona evra boze sacuvaj, covek moze da igra samo u jednom klubu a tada je vec imao 26+ godina. A zatim istog igraca prodate za 10 miliona evra manje istom klubu, kakvo pranje love krv ti jebem.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Jel tacno ovo da ste odbili 27 miliona i Adama Dzonsona za Agera?

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Bolje da igramo sa 10 igraca nego da igra Dzej Spiring. Pa Dzej Ramadanovski bi nam bio bolje resenje, malo je nizi od njega ali zna se koliko je Dzej eksplozivan i pokretljiv a to je izuzetno bitno za zadnjeg veznog.

          Samo neka ide, dosta nas je upropastavao. Jedan manje.
          Ma znam ja sve to, ali moramo imati back up Nash, nemoj zajebavati, kakav god da je, bolje bolje bilo kakav igrac na toj poziciji nego nikakav. Ako ce se dovesti veznjak, nemam ja nista protiv, Jay je odavno trebao da bude oteran iz kluba.

          Za sada nikakve vesti o Sahinu, niti o bilo kakvom mogucem novom pojacanju, cak se i za Dempsija nista ne govori, sto je dobro.

          edit: @vladream Jok bre, mi smo to i trazili Sitiju, oni su odbili da daju takvu ponudu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Pa to, bilo bi bas nelogicno odbiti takvu ponudu

            Comment


            • Football Agent ‏@FootballAgent49
              Tottenham have made an enquiry about Liverpool's Andy Carroll and will bid 16m for his services.
              Vrlo logicno, posto Spursima pod hitno treba napadac. Ne znam sta da kazem na ovako nesto....

              edit: Proverio sam tweet-ove ovom liku, i skoro su svi bili tacni i to ne skoro, nego svi, dakle vrlo pouzdan lik, i rekao je pre 10 min da ce veceras kasnije imati update za Sahina...
              Last edited by Freshman; 19-08-12, 13:08.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Football Agent ‏@FootballAgent49
                Sahin is now arsenal bound, expect confirmation very soon.
                Football Agent ‏@FootballAgent49
                Arsenal will pay a 2m euro loan fee for sahin
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Koji smo mi srece Arsenal vec doveo Podolskog,Zirua,Kazorlu i sad Sahina. Svaki njihov doveden igrac je bolji od nase dovedenog -.-

                  Comment


                  • Football Agent ‏@FootballAgent49
                    Arsenal will have an option to buy nuri sahin for 8 million euros following loan.
                    Sad vec pocinjem opasno da sumnjam, mnogo je ovo malo...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Izduvasmo ga za Sahina, ode sve u kurac i ove sezone. Opet klanje sa Evertonom za sedmo mjesto

                      Dovodite desno krilo sve vam jebem, jezim se od pomisli da ce kanta tu igrati i dalje.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Decko je izgleda juce gledao utakmicu, video da nema s kim da igra i ode u Arsenal.

                        Jbg, tako je kako je. Valja se sto manje obrukati ove sezone.
                        sigpic

                        Comment


                        • Krilo, Moses, za 10 jbenih miliona, pogledaj decko kako je pokidao protiv Celzija, niko mu nista ne moze a mi gledamo Dzonsona iz Sitija:

                          Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                          Liverpool have made a tentative enquiry on the availability of Manchester City's Adam Johnson.
                          To je to, ova sezona ce biti teza od prethodne za gledanje, tako je barem pocela...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Football Agent ‏@FootballAgent49
                            Liverpool are trying to hijack Sunderlands move for Adam Johnson
                            ....
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Neki izvori na tweeteru govore kako je Brendan trazio novac za pojacanja od FSG danas, dobio 12m, samo... I to ce da da na Dzonsona, osecam...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nama samo sad sheici mogu pomoci , nema nam spasa -.-

                                Comment

                                Working...
                                X