Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Sad bi voleo da dodje Dempsi...

    Sahin ce nam biti spasenje, i on neka igra umesto Stivija, ili pustiti Selvija, ne ide ovo vise, ali da l' ce taj doci, ja se iskreno nadam. Mislim da Borinija ne treba komentarisati, decko ni kriv ni duzan igra poziciju koju verovatno nikad u zivotu nije igrao i bio je ocajan.
    Sledeca nedelja protiv Sitija, bez Agera, ne smem ni da pomisljam i nadam se nekom bodu. Pustiti Koatesa, Carra je gotov, on vise nije za ozbiljan fudbal, ne znam sto se ne povlaci vise.
    Sledeci mec pustiti Assaidija na krilo, znaci svako je bolji, ali svako je bolji od Dauninga, znaci mislio sam da ce imati neke vajde, ali ne vredi, on je veci promasaj od Kerola. Kol se povredio, nista novo na zapadu.
    U potpunosti se slazem.

    Comment


    • Sumnjam sad da ce Sahin hteti ovamo, nece covek s budalama da igra.
      sigpic

      Comment


      • Bitno je da ce Sterlinga da sutne u rezerve, daleko bilo da mu da sansu pored neprikosnovenog Downinga, jos se momak fino pokazao protiv Leverkuzena, ali dzabe sve, Stivi me je mnogo razocarao, nadam se da je ovo samo los dan jer ako ovako nastavi najebali smo. I jos pored svega on uvodi DZO KOLA, pa zar nije dosta ponizenja majku mu, jos nam samo on fali da nas spasava.

        Ovaj Oussama kakav god da je ne moze biti gori od Downinga, staviti njega desno pa sta bude.

        Postoji li neka sansa da pomiluju Aggera? Ako ne postoji onda smo stvarno jebali jeza, direktan crveni karton = 3 meca suspenzije. E pa vi zamislite sta ce da nam radi Siti sa sve Karagerom u odbrani, jer ne vjerujem da ce ovom pasti na pamet da stavi Kelija na stopera, valjda ce se onaj nesrecni Enrike vratiti u sledecem kolu.

        Neka dovlace ovog Sahina kako znaju i umiju, bar jedan normalan transfer da odradimo.

        EDIT: Agger ipak suspendovan samo jednu utakmicu.
        Last edited by The Admiral; 18-08-12, 17:46.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Kol se povredio, zadnja loza, nece ga biti jedno mesec dana, i ovo je zapravo odlicna vest, jer ce sada Brendan biti prisiljen da stavi Sterlinga u tim. Mozda ce i Assaidi biti taj na klupi, mada posle ove epizode neustrasivog Dauninga, ja bi njega u prvu, Sterlinga na klupu, Dauning u rezerve, mada ni za njih nije dovoljno dobar.

          Kop View ‏@KopView
          "@AnfieldIndex: Joe Allen finished with 66/69 passes - the most in the game from any player. 96% accuracy."
          Ovo meni uliva nadu Nash, ja i dalje verujem u momka, i ne treba mu traziti greske, ipak je ovo debi njegov.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Allen je bio jedan od boljih, ne znam cemu tolike kritike prema njemu.


            Ne zelim nikom povredu, ali ova vijest za Kola me je koliko-toliko obradovala posle ovog blamiranja.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Opustite se ljudi, ovakva drasticna promena sistema zahteva malo vremena da se svi prilagode, ono sto je Dalglish forsirao i ono sto Brendan forsira su nebo i zemlja, Guardiola je poceo 1. sezonu sa porazom i remijem, a mec gde dobijete crveni i imate 2 penala svirana protiv vas ne smeju da budu pravi pokazatelj koliko ovaj tim moze. Duga je sezona, nista ovo ne mora da znaci

              Comment


              • Neverovatno koliko sam verovao da je to bas taj tim koji ce doneti promei klubu, ali opet nista sve pada u vodu -.-
                Po meni Allen je odigrao ekstra, lepo se otkrivao i delio loptu.

                Comment


                • Nisam gledao utakmicu nisam mogao, ali i bolje što nisam. Mnogo sam vjerovao u ovu ekipu, ali izgleda da će me ponovo razočarati. Hoće li biti negdje snimak utakmice?
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Nisam gledao utakmicu nisam mogao, ali i bolje što nisam. Mnogo sam vjerovao u ovu ekipu, ali izgleda da će me ponovo razočarati. Hoće li biti negdje snimak utakmice?
                    Tek u sutra brate, nedelja na ponedljak u 02.00h, jbg...

                    Billy Liddell ‏@Liddellpool
                    Rodgers on Clint Dempsey: "Look there's been loads of names linked, but there's nothing to it."
                    Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                    So #spearing to #nffc for 3m great bit of business for us #lfc
                    Brendan u fazonu kao da nikad nije ni zeleo Dempsija. I da li je moguce da cemo dobiti 3m za Spiringa ?? Nema back up-a za Lukasa...

                    Billy Liddell ‏@Liddellpool
                    Reina: "This is just the beginning, don't worry. It's nothing to worry about, we have to get the results at Anfield."
                    Covek koga smo potpuno zaboravili, spasao nas je Pepe bruke, sjajan je bio...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Bosh, mislim da Aggeru sleduje jedan mec suspenzije... Razlicito se tretira direktan crveni kad si zadnji igrac odbrane i kad startujes sa dve noge... U prvom slucaju je jedan mec suspenzije, u drugom tri meca...

                      Gledao sam skoro celu tekmu, bio je solidan Liverpool u prvom pol. ali ona golcina i posle crveni su vas potpuno unistili. Suarez mi je stvarno enigma, decko kao da ne zna da sutira, sve odradi odlicno i posle neki mlak sut po sred gola... Borinija definitivno treba staviti u sredinu, Allen je dobar, ali preplacen... I mislim da bi trebalo sansu da dobiju Sterling i Suso, mozda ne bas od sledeceg meca jer je protiv City-ja...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Bosh, mislim da Aggeru sleduje jedan mec suspenzije... Razlicito se tretira direktan crveni kad si zadnji igrac odbrane i kad startujes sa dve noge... U prvom slucaju je jedan mec suspenzije, u drugom tri meca...

                        Gledao sam skoro celu tekmu, bio je solidan Liverpool u prvom pol. ali ona golcina i posle crveni su vas potpuno unistili. Suarez mi je stvarno enigma, decko kao da ne zna da sutira, sve odradi odlicno i posle neki mlak sut po sred gola... Borinija definitivno treba staviti u sredinu, Allen je dobar, ali preplacen... I mislim da bi trebalo sansu da dobiju Sterling i Suso, mozda ne bas od sledeceg meca jer je protiv City-ja...
                        Ma Tony, ulozice ovi zalbu, mozda ne dobije ni jedan mec, jer je ono sramota sta je Dowd svirao, bruka i sramota.

                        Ma jednostavno nema srece covek, ja ne znam, prvi put je probao glavom lopta mu bila na grudima, nije mogao jbg, da je Kerol tu bio, gol, drugi put isto glavom, video si koliko je bilo blizu. Ne vredi, neka nesreca ga prati ne znam sta je, sve to kad se poveze sa celim mecom dobija na tezini, znaci srece uopste nismo imali, uopste.
                        Za Borinija slazemo se svi, i zaista ne shvatam Brendana, sto ga je na krilo stavio, momak ne zna tu da igra jednostavno ne zna. Alen jeste preplacen, nema sumnje.
                        Sansu ce dobiti samo Sterlingm jer se na nasu zalost(srecu) povredio Kol i onda dobijamo jedno mesto, mada tu moze da uskoci ovaj mali Assaidi, a sto se Susa tice, on jednostavno nece dobijati sansu, iz ne znam kog razloga, najverovatnije zbog iskustva, a i velika je "konkurencija" u veznom redu.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Fresh, samo da ti kazem, ono jeste bio penal, Long se odlicno snasao, skolski, usao u liniju Aggeru, plus ga Agger malo gurnuo i jbg, to je penal. Inace sam gledao tekmu na engleskom kanalu Premier League, posle su u studiju Gareth Southgate i Andy Townsend (takodje bivsi fudbaler) rekli da je bio cist penal, kao i drugi... To mi je dovoljna potvrda... A crveni naravno zato sto je zadnji igrac...
                          Suarez mozda nema srece, ali kad se nesto tako cesto desava onda moras da se zapitas da li je u pitanju losa sreca ili nesto drugo...
                          sigpic

                          Comment


                          • Sto se tice prvog penala, meni je cak izgledalo da je start bio van 16? Ali vidim niko ne pominje to, pa rekoh verovatno sam corav

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Sto se tice prvog penala, meni je cak izgledalo da je start bio van 16? Ali vidim niko ne pominje to, pa rekoh verovatno sam corav
                              U sustini pocelo je van 16, ali bili su obojica u trku pa se to nastavilo u kazneni, a jbg, tesko je reci da li je penal ili samo faul van 16, pogotovo jer je Long pao skoro na peterac...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Fresh, samo da ti kazem, ono jeste bio penal, Long se odlicno snasao, skolski, usao u liniju Aggeru, plus ga Agger malo gurnuo i jbg, to je penal. Inace sam gledao tekmu na engleskom kanalu Premier League, posle su u studiju Gareth Southgate i Andy Townsend (takodje bivsi fudbaler) rekli da je bio cist penal, kao i drugi... To mi je dovoljna potvrda... A crveni naravno zato sto je zadnji igrac...
                                Suarez mozda nema srece, ali kad se nesto tako cesto desava onda moras da se zapitas da li je u pitanju losa sreca ili nesto drugo...
                                Prvi je diskutabilan, zaista, ne mozes me uveriti da je 100% penal, znaci nema sanse, Long je vise simulirao, nego sto je bio penal, i prestrogo za crveni, ali naravno kada se u takvoj situaciji svira penal ili prekrsaj, obicaj je da se daje i crveni. Drugi penal je komedija, realno, Skrtel pokusava da sutne loptu, ovaj izlece, ponovo isti igrac, i malo ga zakacinje desnom nogom, penala videlo nije, jeste Skrtel bio nespretan, ali nikako penal.

                                Billy Liddell ‏@Liddellpool
                                #LFC best player in today's game Joe Allen
                                Prelazna ocena, itekako...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X