Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjaci komentar:

    Spearing out of squad, hendo out the starting 11. I'm beginning to love Rodgers ynwa
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Ne kapiram sto Sterling nije ni na klupi, zasto Brendane bre, zastooooo ???

      Ali dobro, sinoc sam bio inace na beer festu, pa nisam pratio desavanja oko Sahina, vidim da i dalje kuburimo sa njegovim dovodjenjem. A videcemo sta Alen moze da uradi, ja se licno nadam da ce pokidati na debiju, Borini i Suarez po gol, naravno pobeda i dosta.

      Joooj nmg da iscekam bog te, ko narkoman sam...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • http://forum.sportsport.ba/viewtopic...10188#p1910188

        Gledajte braco kako se kopira.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post


          Od reci do reci... Ajde razumem da je kopirao, cisto da pokaze i da napise odakle je, nego je jos napisao na pocetku "da i ja napisem par stvari"...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kakva gamad. Treba sad da se registrujes tamo i da mu objasnis par stvari.

            Nije problem sto je prekopirao,problem je sto nije stavio izvor i autora. Tako rade ozbiljni forumi.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Kakva gamad. Treba sad da se registrujes tamo i da mu objasnis par stvari.

              Nije problem sto je prekopirao,problem je sto nije stavio izvor i autora. Tako rade ozbiljni forumi.
              Jeste, spustacu se na taj nivo.

              Neka kopiraju, meni smesno, jos kad je poceo da se izvinjava sto je napisao duzi post oplako sam.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Oplakah Ako nista dosta ih prati ovaj forum
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Strašno kakvih sve debila ima. Da je fino napisao da je kopirao pa ok mogu shvatiti, ali onako se ofirati... Još ja na prvu kontam Nash ima i tamo profil pa prekopirao post.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Strašno kakvih sve debila ima. Da je fino napisao da je kopirao pa ok mogu shvatiti, ali onako se ofirati... Još ja na prvu kontam Nash ima i tamo profil pa prekopirao post.
                    Da mi ti nisi rekao ne bih ni znao. Skoro se nisam tako iskidao.

                    Dacemo im svi jos dosta dobrih za kopiranje na svim pdf-ovima, samo to mogu da porucim. Radimo nas posao i boli nas. Ako nastave sa ovim, znamo da valjamo i to je to.

                    Kakav adrenalin radi sto se vise mec priblizava. Duga 3 meseca su prosla, uzeleo sam se Liverpula nenormalno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Jeste, spustacu se na taj nivo.

                      Neka kopiraju, meni smesno, jos kad je poceo da se izvinjava sto je napisao duzi post oplako sam.
                      Idi obrisi im sve tamo

                      Da vam ne spamujem temu - Ocekujem da pobedite danas uz koji gol Borinija. Bice to odlican igrac

                      Comment


                      • Tuga, sramota...

                        Samo mi nije jasno. Stvoris igraca u podmlatku u jednom sistemu igre i igra ti odlicno. Potom predjes u drugi klub da vodis prvi tim i dovedes istog tog igraca na pozajmicu da ti igra istu poziciju u istom sistemu i opet ti odigra odlicno. Potom dodjes u treci klub, zelis da postavis isti onakav sistem, dovedes istog tog igraca i stavis ga na poziciju na kojoj ne moze nista da uradi iako komotno moze da igra na prirodnoj poziciji, odnosno da se zarotira sa saigracem koji ima takav radijus da je svejedno gde ga stavis da igra, on jednostavno igra fudbal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajde imajmo malo nade, ovako i Arsenal poceo prosle godine pa je zavrsio 3. Nadam se da ce Suarez proraditi i da ce Carrol igrati vise nego Borini.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Ajde imajmo malo nade, ovako i Arsenal poceo prosle godine pa je zavrsio 3. Nadam se da ce Suarez proraditi i da ce Carrol igrati vise nego Borini.
                            Arsenal ima dugogodisnji sistem igre, mi smo na novom pocetku sa kapitenom kojeg su unistile povrede, gomilom preplacenih Britanaca, trenerom koji ne zna da rasporedi igrace i genijalcem/ludakom koji je kao krava koja da punu kantu mleka i onda uzme i prospe vise od pola.

                            Jedino da nas izvuce tih par pojacanja sto jos treba da dodje navodno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kad Aguero i Tevez pocnu da nas siliju jadni mi...jos jadniji Carragher .
                              Mi ubedljivo imamo najgori skautin u PL. Nekazem da su Borini i Allen losi igraci ali preplaceni u pm. Prodali Aqua-u za malu cenu a bolji je od Borinija i Allena zajedno -.-

                              Comment


                              • Sad bi voleo da dodje Dempsi...

                                Sahin ce nam biti spasenje, i on neka igra umesto Stivija, ili pustiti Selvija, ne ide ovo vise, ali da l' ce taj doci, ja se iskreno nadam. Mislim da Borinija ne treba komentarisati, decko ni kriv ni duzan igra poziciju koju verovatno nikad u zivotu nije igrao i bio je ocajan.
                                Sledeca nedelja protiv Sitija, bez Agera, ne smem ni da pomisljam i nadam se nekom bodu. Pustiti Koatesa, Carra je gotov, on vise nije za ozbiljan fudbal, ne znam sto se ne povlaci vise.
                                Sledeci mec pustiti Assaidija na krilo, znaci svako je bolji, ali svako je bolji od Dauninga, znaci mislio sam da ce imati neke vajde, ali ne vredi, on je veci promasaj od Kerola. Kol se povredio, nista novo na zapadu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X