Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Hoce Dzo i Stiven sigurno igrati u prvoj? Treba mi zbog fantazija ajde Bosh gledao si svaku na pripremama pevaj.
    Rekli su ti Nash i Freshko, sve zavisi od Sahina. Ako on dodje morace da se kolje za mjesto sa njim, ako ne dodje 100% je u 11.

    Allen se kasno prikljucio timu, nije odigrao nijednu pripremnu utakmicu za LFC, tako da moguce je da u subotu ne pocne, a i igrao je za Vels 90 minuta juce.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Spoiler
      This boy, when you see him play, you would think he was a European player.You will see when he comes into this team the difference he can make. He wants the ball all the time, and he has so much courage to get on the ball and play. I think he will fit in really well with all the other clever players we have at the club.


      Rodzers o Alenu, ako ne bude igrao onda je stvarno dupelizac.
      Za to je u pravu ali to je u Svonsiju radio. Nema potencijal da tako nesto uradi ovde. Jak je defanzivno, fizicki extra spreman, moze dobro da isprati igru ali ako bude on glavni na sredini bice jebeno. Mada ne moze gore od samozvanog deep lying play-a Carlija Adama.
      sigpic

      Comment


      • Nista onda Stivi + Ireland.

        Comment


        • Za Wales juce bolje da nije ni igrao,ocajni on i Ramsey
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • (Times) Liverpool have shown interest in a loan move for Adam Johnson, but Man City would prefer a permanent deal.
            sigpic

            Comment


            • hahahahah

              Ne mogu da vjerujem
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ovaj bi nam lego ki budali samar.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Evo sta gazda rece danas:

                  Tom Werner: Lessons have been learned.. We are reviewing value of expensive players at the end of their contracts, and wages.
                  Tom Werner: We made mistakes.. I wouldn't like to be specific... We parted ways with Damien.. We need a brilliant scouting department.
                  Ne bih kacio ovo za Dzonsona da nije Times, cekamo da vidimo sta ce Toni da kaze, ne oglasava se po tom pitanju i izgleda da ceka informacije za Sahina.

                  Za Sahina ce se izgleda sve znati sutra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tony ni da bekne o Sahinu, cudi me to. Valjda ce macca izaci sa nekim saopstenjem
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Tony ni da bekne o Sahinu, cudi me to. Valjda ce macca izaci sa nekim saopstenjem
                      Macca isto cuti, izgleda da ce u Arsenal samo ne znaju sad kako to da saopste poludeloj masi. Svi su vec videli Sahina u Liverpulu. Evo Dankan se sad pravda nekim likovima.

                      Valjda je ovo laz za Dzonsona, jedan Dauning nam je dosta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma koji Dzonson, ne treba nam jos jedan mrtvi limitirani Englez, plata mu je isto visoka, ne znam sta misle ovi nasi.

                        Jbm ti zivot, nijedan transfer ne mozemo normalno da odradimo. Ukleti klub.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • O jbem ti Dzonsona, i to na pozajmicu, o boze pomozi. Strasno kako cemo ga izduvati za Sahina... Ajde sacekacemo jos, taman ove zivce da pogubim.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Gledajte kad ne bude nista od Sahina kad bude jos jedan booom..Rece Nash danas nista od Sahina, ja mislio sprda se a na kraju ispade upravu.

                            Comment


                            • ‏@jeremy_LFC
                              RE Sahin: Not aware that anything has changed. I believe it's just the delay that's causing the panic among people. Sahin to #LFC still on.
                              Ponovio je ovo jos jednom.

                              Ajde valjda ce biti nesto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne vredi, otisli zivci u...... Oteglo se ko da treba Mesi da dodje majku mu...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X