Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sky Sports understands that Liverpool have reached an agreement with Bolonga to sign winger Gaston Ramirez, subject to the player passing a medical. The fee is probably worth £18 million.
    Sta je ovo ljudi moji ???
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Sta je ovo ljudi moji ???
      Iskreno mislim da je ovo neka buva, ako nije onda je Brendan na svoj nacin poseban kao i njegov ucitelj.
      sigpic

      Comment


      • 18m. Ne bih da kenjam, ali mnogo je to para brate, ako je istina, a sumnjivo mi je.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Iskreno mislim da je ovo neka buva, ako nije onda je Brendan na svoj nacin poseban kao i njegov ucitelj.
          Slazem se. Ovo je stvarno malo previse iznenadjujuce. Ako je nekim cudom istina onda smo doveli totalno ludog lika za trenera. Kakav nam i treba

          Originally posted by C-Bosh View Post
          18m. Ne bih da kenjam, ali mnogo je to para brate, ako je istina, a sumnjivo mi je.
          Jeste malo mnogo,ali onda mozda planiraju da sutnu Agera ili Skrtela pa se razbacuju
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Ma dobro ljudi, lozio sam vas malo...

            Mumi jel ti mene zajebavas ?? Pa ovaj momak je jedan od najboljih krilnih u ligi, nemoj ga porediti sa bratom Edena, koji nije ni igrao nista ozbiljno. Zato je cena transfera smesna.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • So Ian Ayre went to Spain. And on his way back stopped off at Holland for a smoke and to buy a winger.
              ....
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Pa normalno brate da ce biti doveden za €3-4m jer momak koliko god da je talentovan, nije nesto sto ce sa sigurnoscu postati WC igrac pa je i cijena razumljiva. Isti slucaj je i mladji brat Edena, Thorgan.
                Doveden je za malo para zato sto mu je ugovor traje jos godinu dana, a nije se puno klubova interesovalo za njega, pa im je Liverpulova dosla u fazonu uzmi ili ostavi.

                Comment


                • Bosh, jel kaze neko nesto za Sahina od ovih? Bili su toliko sigurni, sad svi odjednom cute.

                  Nesto se desilo izgleda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ma dobro ljudi, lozio sam vas malo...

                    Mumi jel ti mene zajebavas ?? Pa ovaj momak je jedan od najboljih krilnih u ligi, nemoj ga porediti sa bratom Edena, koji nije ni igrao nista ozbiljno. Zato je cena transfera smesna.
                    Igracki ga uopste nisam poredio, pogresno si shvatio. Rekao si da je za sicu doveden, a ja ti kazem da je potpuno normalno da se dovede za te pare jer momak nije neko ko ce sa sigurnoscu postati WC igrac niti je talenat koji obecava nesto posebno. Nije on vise toliko mlad pa da se od njega mnogo toga ocekuje, 24 su mu godine. To je skoro formirana licnost, formiran igrac. Malo toga je ostalo za manevar.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Bosh, jel kaze neko nesto za Sahina od ovih? Bili su toliko sigurni, sad svi odjednom cute.

                      Nesto se desilo izgleda.
                      Nije se nista desilo, rekao sam vec, Ben nije rekao da ce danas SIGURNO biti predstavljen vec MOZDA, nemoguce da su svi izgrijesili.

                      Ako ne dodje sta da se radi, idemo dalje...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Ben: LFC confident but seems #AFC are still trying to get him. It's a wait and see. Things change so quickly.

                        Na kraju ce preci u Arsenal....
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Igracki ga uopste nisam poredio, pogresno si shvatio. Rekao si da je za sicu doveden, a ja ti kazem da je potpuno normalno da se dovede za te pare jer momak nije neko ko ce sa sigurnoscu postati WC igrac niti je talenat koji obecava nesto posebno. Nije on vise toliko mlad pa da se od njega mnogo toga ocekuje, 24 su mu godine. To je skoro formirana licnost, formiran igrac. Malo toga je ostalo za manevar.
                          On je za rotaciju doveden.

                          Ako se ne pokaze nismo mnogo izgubili u svakom slucaju.

                          @Bosh i meni je to sumnjivo da odjednom dodje obrt kad svi kazu ali ko ce ga znati. Mada ne znam sto nije objavljeno na sajtu da su se timovi dogovorili, to me brine a lako ce on da se slika i pozira kad dodje.

                          Originally posted by C-Bosh View Post
                          Ben: LFC confident but seems #AFC are still trying to get him. It's a wait and see. Things change so quickly.

                          Na kraju ce preci u Arsenal....
                          Gotovo je ovo sto se mene tice, zajebali su se sa prodajom Akvilanija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            On je za rotaciju doveden.

                            Ako se ne pokaze nismo mnogo izgubili u svakom slucaju.
                            Ma znam da je za rotaciju doveden i nemate sta izgubiti sa njim ali mi se Freshko zapalio mnogo.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Dankan:

                              they have come in for him again mates they were in pole position 2-3 days ago but lfc were 100% percent certain last night
                              Arsenal se ubacio, ne znam sta rade ovi nasi. Neka poboljsaju ponudu u pm, treba nam nenormalno ovakav igrac.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ma znam da je za rotaciju doveden i nemate sta izgubiti sa njim ali mi se Freshko zapalio mnogo.
                                Nisam se zapalio, nego jednostavno, ovo je sica. Upravo zato sto je formiran igrac, vrlo dobar, da je prosek, opet ne bi trebao da kosta ovoliko. Cak i igraci koji ne pretenduju da budu WC igraci kostaju do 10m danas, primer koliko oces. A i Maric ti je rekao, u poslednjoj godini ugovora. 6-7m je morao da kosta, 3m je bas sica.

                                Ne svidja mi se ovo sa Sahinom, nimalo...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X