Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Ako tako gledas, moze isto i za Gerrard-a da se kaze, pa i on ne moze da bude konstantan, zar ne? On je stariji od Rafael-a i imao je vise problema od njega sa povredama. Song ima jos tri godine ugovora, nece ga Arsenal prodati jer to ne moraju da rade. M'Vila i on bi cinili strasan tandem. Ali ajde, da ga ne gledam kao igraca Arsenal-a, jer je sve moguce. Jaci ste za Sahin-a, ali ti mozes da garantujes da je to onaj Sahin iz Dortmund-a?

    Naravno da ne mozes, mozes da garantujes da ce Lucas igrati kao prosle sezone? Ne mozes. Dok kod Arsenal-a, to se pitanje postavlja samo za Jack-a.;)
    Gerrard je specijalan igrac, a to je i pokazao kada je bio najbolji igrac Engleske na EP. Gde je bio Rafael ?? Zar cemo zaista da diskutujemo ko je bolji igrac ovde ?? I u prijateljskim Rafael je pokazao da nije onaj stari, zato je i doveden Gylfi, kao moguca zamena.

    Wenger je rekao a i sada sam procitao da Song moze da ide za 20m, dok Barsa nudi 15m, dakle vrlo je blizu da ode, a M'Vila ce doci samo ako ovaj ode, ne mislim da ce Arsenal vise trositi, ili da ce to gazde dozvoliti. A i glupo je gomilati vezni red, Diabi, Rosicki, Remzi, Arteta, Song, Vilsir, Kokelan, Frimpong... I sada jos dosao Cazorla, dakle osam igraca u vezi, pa to je haoticno stanje, gde ces M'Vilu ?? Razumem da treba imati dubinu, ali ovo je previse. Plus, kada pricamo vec o povredama, Arsenalu od bitnijih igraca je samo Vilsir na duze bio povredjen, i Santos.

    Sam si rekao da kada se Sahin vrati, da ce da rastura u Realu i da ne treba Modric, znamo obojica koliki on kvalitet poseduje. Da li ce Arteta biti na nivou, Rosicki ?? Zato je Cazorla doveden.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa nisam idiot da ih uporedjujem na osnovu igrackih kvaliteta, nego kazem, Van der Vaart nema problema toliko sa povredama, igrao je u zadnje dve sezone sasvim dobro, dok je Gerrard imao dosta problema sa povredama.(posto si pomenuo sklonost povredama) Tako da ne moze niko garantovati za njega, ja se nadam da nece imati problema sa povredama.

      Sto se tice Sahin-a, jesam rekao i smatram da je fantastican, ali ne mogu garantovati da ce igrati dobro, nije igrao u kontinuitetu godinu i po. Trebace mu vremena, a ja mu zelim da uspe vise nego ista, jer ga gotivim strasno kao igraca.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Plus, kada pricamo vec o povredama, Arsenalu od bitnijih igraca je samo Vilsir na duze bio povredjen, i Santos.
        Sagna 3 meseca? Arteta zadnja 4 meca na kraju sezone?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
          Sagna 3 meseca? Arteta zadnja 4 meca na kraju sezone?
          Eto zaboravio sam na Bakarija, posto sam video da je igrao 21 mec. Arteta je nebitan u ovoj prici, nije covek bio na duze vreme odsutan, o tome sam pricao.

          edit: Znam Wada, ali si spomenuo da Spursi imaju fantasticnu trojku iza napadaca, ja tu vidim samo Bejla. VdV i kad nije bio povredjen igrao je ocajno u nekim utakmicama. Stivi kada je u timu, to je neka druga prica, igrac pravi razliku, Spursi bez VdV mogu da prezive, to je cela poenta, ali bez Luke ne mogu.
          Last edited by Freshman; 16-08-12, 16:15.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Ako tako gledas, moze isto i za Gerrard-a da se kaze, pa i on ne moze da bude konstantan, zar ne? On je stariji od Rafael-a i imao je vise problema od njega sa povredama. Song ima jos tri godine ugovora, nece ga Arsenal prodati jer to ne moraju da rade. M'Vila i on bi cinili strasan tandem. Ali ajde, da ga ne gledam kao igraca Arsenal-a, jer je sve moguce. Jaci ste za Sahin-a, ali ti mozes da garantujes da je to onaj Sahin iz Dortmund-a?

            Naravno da ne mozes, mozes da garantujes da ce Lucas igrati kao prosle sezone? Ne mozes. Dok kod Arsenal-a, to se pitanje postavlja samo za Jack-a.;)
            Mozes li ti da garantujes da ce bilo ko igrati kao prosle sezone? Svakome moze da se desi pad forme, moze da dodje do kolektivnog pada forme, manjka entuzijazma, gresaka trenera. Ne moze nista da se garantuje. Ko je mogao da garantuje da ce Celsi da zavrsi na 6. mestu? A i to sto su tu zavrsili, ne znaci da su 6. tim lige, isto kao sto Liverpul nije 8. tim lige. Toliko toga mora da se uzme u obzir.

            Nemoj molim te da poredis Dzerarda i Van der Varta. Covek je legenda, njegovo samo prisustvo znaci + moze da resi mec jednim potezom. Njega mozes da poredis sa Lampardom i Skolsom i nikoga vise sa njima trojicom, sramota je.
            sigpic

            Comment


            • Pa nisam ih poredio po igrackom kvalitetu jbt..

              Van der Vaart je bio sasvim dobar, ne odlican, ali dobar. Sto se tice tih garancija, pa vi ste prvi tu rekli da su svi spremni i da ce biti bolji nego prosle sezone, znaci vi znate, a ja ne mogu da kazem to isto za Arsenal ili da sumnjam u vase igrace?

              Gerrard koliko god da je dobar, ocigledno da covek ima problema sa povredama zadnje dve sezone.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Pa nisam ih poredio po igrackom kvalitetu jbt..

                Van der Vaart je bio sasvim dobar, ne odlican, ali dobar. Sto se tice tih garancija, pa vi ste prvi tu rekli da su svi spremni i da ce biti bolji nego prosle sezone, znaci vi znate, a ja ne mogu da kazem to isto za Arsenal?

                Gerrard koliko god da je dobar, ocigledno da covek ima problema sa povredama zadnje dve sezone.
                Pogresno shvatas, ja sam poredio prve postave pod pretpostavkom da su svi na nivou i u Arsenalu i u Liverpulu i izuzeo Vilsira koji je vec neko vreme van stroja i tako ce ostati jedan solidan period. U slucaju da ne bude povreda kod nas, dosta igraca ce biti bolji nego prosle sezone. Dobro, neki ce biti bolji jer ne mogu gore od onoga.

                A kakvih ce biti povreda i koliko to niko ne zna. Desice se gomila stvari kao i prosle sezone. Zato i pratimo, zato je zanimljivo, zato volimo.
                sigpic

                Comment


                • Ja kao sto rekoh, osporavam kvalitet ovog tima, koji vi predstavljate kao tim koji je u konkurenciji za prva cetiri mesta, nista to protiv vas, vec jednostavno smatram da nemate dovoljno dobar tim. Ista hajka je bila i prosle kada je dosao Henderson, pa veliki Adam, kojem sam se ja prvi smejao kao igracu, a ovde me napali kao da sam Pele-a uvredio. Carroll-a ste prizivali i branili, a nakon sto je opet ispalio, jbg, desava se. Stewart-a da ne pominjem. Pre ovog prelaznog roka ste opet pricali kako se nadate da necete dovoditi precenjene igrace i da se nadate da je zavrseno sa tim. Doveli ste Borini-a, ajde necu decka da pljujem, solidan u Romi bio, videcemo sta ce od njega da bude, Allen je igrac koji je iskljucivo za rotaciju u iole ozbiljnom timu. Sahin ako/kada dodje, bice jedino, ali jedino pravo pojacanje za vas, koji moze da vas unapredi, sto ne znaci da hoce. Racunajuci da Stevie i Suarez ne budu imali nikakvih problema, i da Lucas bude zdrav, bicete nesto jaci u odnosu na proslu sezonu, zato kazem da se ne zanosite i da budete realni.

                  Sto se tice Arsenala, jaci su tim, pojacali su se, otisao je RVP jbg, ali prosle sezone je on dosao do izrazaja jer niko drugi nije igrao kvalitetno, nije kao da mu saigraci nisu namestali golove, nego da je on sam igrao. Dosta je zasluzan za uspeh Arsenala, ali se zaboravlja i sjajni Wojceh..

                  Modrica uopste ne cenim kao igraca kojeg ovde predstavljaju kao da je Maradona licno, videcu ga sada u Realu, sto sam ga gledao u Tottenham-u, nista posebno, ni u ludilu on ne vredi 40 miliona, barem ne meni, sada sto je nekome on toliko dobar, jbg, meni nije. Meni je samo dobar igrac, nista vise od toga. Imam osecaj da ce flop biti u Realu, daj Boze da me demantuje, i nerealno je pricati da ste jaci od Tottenham-a i da ste sigurno u top 5, mozda i budete bolji, ali ne bih bio tako siguran.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Ja kao sto rekoh, osporavam kvalitet ovog tima, koji vi predstavljate kao tim koji je u konkurenciji za prva cetiri mesta, nista to protiv vas, vec jednostavno smatram da nemate dovoljno dobar tim. Ista hajka je bila i prosle kada je dosao Henderson, pa veliki Adam, kojem sam se ja prvi smejao kao igracu, a ovde me napali kao da sam Pele-a uvredio. Carroll-a ste prizivali i branili, a nakon sto je opet ispalio, jbg, desava se. Stewart-a da ne pominjem. Pre ovog prelaznog roka ste opet pricali kako se nadate da necete dovoditi precenjene igrace i da se nadate da je zavrseno sa tim. Doveli ste Borini-a, ajde necu decka da pljujem, solidan u Romi bio, videcemo sta ce od njega da bude, Allen je igrac koji je iskljucivo za rotaciju u iole ozbiljnom timu. Sahin ako/kada dodje, bice jedino, ali jedino pravo pojacanje za vas, koji moze da vas unapredi, sto ne znaci da hoce. Racunajuci da Stevie i Suarez ne budu imali nikakvih problema, i da Lucas bude zdrav, bicete nesto jaci u odnosu na proslu sezonu, zato kazem da se ne zanosite i da budete realni.
                    Ko se zanosi? Mi kazemo da je 5. mesto realno i ti teras neku svoju pricu, ni sam ne znas sta hoces da dokazes. Zaneli smo se prosle godine i to je to, od tada svi napadaju navijace Liverpula ovde za subjektivnost iako mnogo dublje analiziramo stvari od svih. Zaneli smo se, Keni odradio strasnu polusezonu, izvukao maksimum iz prosecnih igraca sa 9 povreda i normalno je ocekivati nesto dogodine sa igracima koji su imali prethodnu sezonu ko god to bio. Cinilo se da ce se postaviti jedan sistem, nesto slicno Junajtedu, nije ispalo dobro i to je to. Borini je placen 2-3 miliona vise, sto nije strasno. Alena su precenili i napravili gresku, licno mislim da je uz bolji skauting mogao da dodje barem igrac istog kvaliteta ako ne i bolji za manje pare ali razume igru i ako isprati lidere moze da bude koristan. Sistem igre, brze uigravanje, bolja kretnja bez lopte koja se vec sad nazire, Sahin, Borini i jos koje pojacanje do kraja prelaznog roka mogu da unaprede tim. Od Totenhema smo bolji dok ne nadju pleja i spica + i oni kao i mi imaju novog trenera i krecu ispocetka. Plejmejker kad ode ako se ne zameni na pravi nacin tim mnogo oseti. Meni Modric nije nista specijalno ali je tu vec neko vreme i oseti se kad ga nema na terenu, napravio se neki sistem. Defo, Saha i Kejn u spicu ne mogu nista ozbiljno da urade.

                    Arsenal je jaci za rotaciju ali nije doveden nijedan igrac koji moze da napravi razliku na terenu u kontinuitetu a jedan je otisao. 4. mesto, da budu ispred nas i to je realnost. Mozda 3. mesto ako Di Mateo podbaci u Celsiju, na prva dva vidim Siti i Junajted.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post

                      Arsenal je jaci za rotaciju ali nije doveden nijedan igrac koji moze da napravi razliku na terenu u kontinuitetu a jedan je otisao. 4. mesto, da budu ispred nas i to je realnost.
                      Cazorla nece praviti razliku? Nemoj argument da ima 30 godina, ako je dobar-pokzace sta zna. Nije cepidlacenje, ali ionako ima 27.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Opet neko pominje proslu sezonu...

                        Ja sam prosle sezone uzdizao samo Dauninga i u vezi njega sam pogresio, debelom a mora se priznati da nije ni srece imao. Jako skeptican sam bio sa Hendom, al' rekoh mlad je, mozda iznenadi, sto naravno nije bio slucaj. I za ostale sam bio veliki skeptik. Drugo, Alen je 5x puta bolji igrac od Henda, i 5x talentovaniji, tako da, ako je Hendo prosek, ovaj to ne moze biti, plus je mlad, i jos ti i dalje pricas da je prosek, a nisi ga gledao osecam nijednom.
                        Za Borinija se ne zalecem, rekao sam da je ok momak, i da moze samo pozitivno da iznenadi, nista vise. O Sahinu necu trositi reci. Tim je jaci za zdravog Gerrarda, Lukasa, i ova nova pojacanja. Jaci smo u odnosu na proslu sezonu, i svi zaboravljaju da je Brendan sada dosao, da ce se igrati neki drugi fudbal, bolji, brzi, kvalitetniji.

                        Arsenal je izgubio Persija, i ma koliko fanovi i svi ostali vicu kako to nije veliki problem, znaju da im nije svejedno, ipak je on dao 30 komada prosle sezone. Ja smatram da je Cazorla ozbiljno pojacanje i Giroud koji je zamena Persiju, znamo da nije bolji igrac. Ja ne znam gde ce Podolski igrat stvarno pored Volkota, Zervinja, tu je i mali Ox, a i Cazorla, tako da pored ovih, ga ne smatram za ozbiljno pojacanje, ne vidim sta je on toliko pojacao. Bicete jaci za zdravog Santosa, i eto. Zaista ne vidim koliko je to Arsenal postao jaci u odnosu na proslu sezonu, i to u tolikoj meri. Kada se vrati Vilsir, onda potpisujem da ste jaci, ali kada ce se on vratiti, kako ce igrati posle toga, samo Onaj gore zna.

                        I opet ti Spursi jaci ?? Pa kako brate rodjeni kako ??
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • U najmanju ruku su egal sa vama, kao sto ti Nash omalovazavas pojacanja Arsenal-a, mogu i sa pravom da osporim svakoga ko je dosao kod vas, tako da ti to ne vredi. Kako ne razumes sta zelim da dokazem, kada se raspravljamo o kvalitetu vaseg tima, za koji ja smatram da nije neki(cast izuzecima)..

                          Ja vas ne racunam u top 5, ako izduvate za Sahin-a, nacisto ste propali.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                            Cazorla nece praviti razliku? Nemoj argument da ima 30 godina, ako je dobar-pokzace sta zna. Nije cepidlacenje, ali ionako ima 27.
                            Moze da napravi razliku, moze i Podolski ali tesko u kontinuitetu i u ovako ozbiljnom klubu i konkurenciji. Jedno je Viljareal, drugo Arsenal. Jasno je koja ce biti njegova uloga, jasno je da Venger radi smisljeno i planski ali nije on ta klasa. RVP je prosle sezone bio tu svaki put kad je gusto a ovi nisu ta klasa da rade ono sto je radio on prosle sezone, sto rade Tevez, Runi, Drogba dok je bio...

                            Kazorla moze da doprinese ali ne moze da bude ono sto je bio Fabregas sa kojim Arsenal takodje nije mogao vise od 3. ili 4. mesta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pravda za Podolskog Ima Lukas sve konkurente da posadi na klupu Ako nista drugo,vjerovatno ima najjaci sut u PL
                              Totenhem i Liverpul ce biti u konkurenciji za to cetvrto mjesto,ali ja tu vidim Arsenal.I Liverpul i Totenhem su renovirali klupu tako da ne treba ocekivati da sve ide po planu i ko podmazano.

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                U najmanju ruku su egal sa vama, kao sto ti Nash omalovazavas pojacanja Arsenal-a, mogu i sa pravom da osporim svakoga ko je dosao kod vas, tako da ti to ne vredi. Kako ne razumes sta zelim da dokazem, kada se raspravljamo o kvalitetu vaseg tima, za koji ja smatram da nije neki(cast izuzecima)..

                                Ja vas ne racunam u top 5, ako izduvate za Sahin-a, nacisto ste propali.
                                Nikoga nisam omalovazavao, samo pricam sta je realnost a to je 4. mesto. Uzdigli ste ta pojacanja previse.

                                Imamo dosta jacu i uigraniju odbranu od Totenhema cak i sa Vertongenom, Lukas i Dzerard su klasa u vezi + Sahin da se potvrdi i sasvim dobra rotacija a oni moraju da nadju plejmejkera. Pravog spica nemaju. Krila su im odlicna i tu su bolji od nas. Ako dovedu plejmejkera i spica, mogu da se ukljuce za 4. mesto pod uslovom da se nadju sa Boasem. U suprotnom nista. Isto kao sto su prosle godine doveli Adebajora i Parkera pa krenuli da igraju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X