Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Nash,ako je Glenn po tim parametrima bolji od Sagna-e,onda isto tako je bolji trenutno Song od Lucas-a...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Cazorla ima 27 godina i ne zanosimo se mi, vec je jednostavno Arsenal jaci. Ne mozes da poistovecujes Borini-a koji je dao ogromnih 9 golova, sa igracem koji je izdominirao Francusku ligu i odveo ih do titule. Podolski kakav god da je, jedino nije bolji od Suarez-a od ofanzivnih igraca LFC-a, tako da nemoj da se sprdas.

      Song i Lucas ne mogu biti jednaki, kada ovaj godinu dana nije igrao jbt..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Cazorla ima 27 godina i ne zanosimo se mi, vec je jednostavno Arsenal jaci. Ne mozes da poistovecujes Borini-a koji je dao ogromnih 9 golova, sa igracem koji je izdominirao Francusku ligu i odveo ih do titule. Podolski kakav god da je, jedino nije bolji od Suarez-a od ofanzivnih igraca LFC-a, tako da nemoj da se sprdas.

        Song i Lucas ne mogu biti jednaki, kada ovaj godinu dana nije igrao jbt..
        Dobro je bolji je Arsenal, batice polako nemoj da nas bijes sto se nadamo 4. mestu i sto smo optimisti. Radujemo se Sahinu ko C ROnaldu. ;)

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          @Nash,ako je Glenn po tim parametrima bolji od Sagna-e,onda isto tako je bolji trenutno Song od Lucas-a...
          Bolji je Glen igracki generalno od njega, Sanja je jaci defanzivno i to je to.

          Bolju sezonu je imao Song jer se ovaj povredio, do tad su ubijali i bili sve bolji iz meca u mec, posle se Lukas povredio a ovaj nastavio da ide uzlaznom putanjom. Lukas se oporavio i odlicno izgleda, mislim da ce biti kakav je i bio prosle sezone i ne smatram ga problemom. Brine me Enrike najvise, izgleda ocajno a nemamo backup LB-a.

          Mada je poenta u necemu drugom a to je da Arsenal nije mnogo jaci od nas. Da su bolji, jesu ali meni licno to nije nista specijalno, jos ode Robin.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS View Post
            Dobro je bolji je Arsenal, batice polako nemoj da nas bijes sto se nadamo 4. mestu i sto smo optimisti. Radujemo se Sahinu ko C ROnaldu. ;)
            Ne napadam, samo kazem da se ne zanosite, jer je Sahin jedini odlican igrac koji je dosao. To sta je Allen radio u Swanse-a mene ne interesuje, lik je prosecan igrac i nemojte da sada stvarate sliku kao da je Hazard dosao. Jaci ste mozda u odnosu na proslu sezonu, ali su i drugi isto tako jaci. Svi timovi su se pojacali, jedino da se vidi ko ce da zameni Modrica u Spurs-ima.;)

            I btw, Miralem je klasa za Allen-a, bolje da ste njega doveli.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ni ja nisam odusevljen Allenom pa sta je tu je

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Cazorla ima 27 godina i ne zanosimo se mi, vec je jednostavno Arsenal jaci. Ne mozes da poistovecujes Borini-a koji je dao ogromnih 9 golova, sa igracem koji je izdominirao Francusku ligu i odveo ih do titule. Podolski kakav god da je, jedino nije bolji od Suarez-a od ofanzivnih igraca LFC-a, tako da nemoj da se sprdas.

                Song i Lucas ne mogu biti jednaki, kada ovaj godinu dana nije igrao jbt..
                Jeste Arsenal jaci, gde sam rekao da nije. Tu prevagu donose rotacija i sistem, ne prva postava.

                Ne sprda se niko, samo gledam malo dalje od nosa.

                Boriniju daj loptu i dace gol, druga je stvar sto je Enrike upropastavao Romu i on tamo nije mogao vise od ovoga. 18 suteva, 9 golova + je Kalco ozbiljnija liga od Francuske. Kad pogledas samo ko je sve tamo dominirao uz par izuzetaka tipa Hazard, Nasri, Benzema, vidis gde su u odnosu na 4 najjace lige. Cekam obojicu da ih vidim, razliciti tip spica totalno.

                Moje je misljenje da cemo biti 5. na kraju ali vi ste poceli ovo leto da pricate o nekom haranju ligom i ne znam ni ja cemu, dobro sad je to malo splasnulo kako odmice prelazni rok.
                sigpic

                Comment


                • Ja nisam nista rekao o haranju lige, vec da ce imati bolju sezonu jer su doveli dosta dobre igrace. Neka je Seria A jaca od Ligue 1, ali je Giroud u svakom smislu pokidao i izdominirao ligu, ne moze se nikako staviti u isti kos sa Borini-em. Liverpool je doveo Sahin-a kao igraca koji treba da vas unapredi, ostalo niste nista posebno uradili, jer je svako na dve noge unapredjenje u odnosu na Spearing-a. Newcastle se odlicno pojacao i oni su jaki dosta, samo sto ovde izgleda(ne mislim na vas, vec na forum) se smatra da ih je usralo prosle sezone. Kod vas ima dosta AKO, da li ce Lucas biti onaj iz prosle sezone ili propalitet iz prethodnih par, da li ce Gerrard biti bez problema sa povredama, da li ce Suarez popraviti realizaciju, kako ce se snaci Borini, kakav ce Sahin da bude(nije ni on igrao mnogo). Iako Sahin ima potencijal da bude WC igrac i ja sam zeleo da ostane u Realu, pitanje je kako ce igrati, ja se nadam da ce pokidati jer mi je mnogo mocan igrac, ali to niko ne moze garantovati.

                  Trebate malo da smanjite apetite, po meni ste sesti, ako budete bolji svaka cast, a ako ne jbg..izgubljena sezona ponovo
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Cinjenica da je Arsenalu otisao najbolji igrac, koji ga je vukao celu sezonu, to se ne sme zaboraviti Wada. Giroud je po meni bolji od Borinija, pratio sam Francuze, znam sta je u stanju da uradi na terenu, ali on ne moze da zameni VP-a, ne moze. Podolski je po meni cudan igrac, videcemo kako ce taj igrati, ne ocekujem od njega da ce da rastura stvarno. Cazorla je po meni strasno pojacanje, mozda najbolje Arsenalovo u poslednjih par godina.

                    Opet kada sve pregledam, ne vidim po cemu je to Arsenal nesto specijalno jaci od nas, pogotovo sto je Song blizu Barse

                    Sto se tice Spursa, mislim da sam bio jasan, njima iako dodje M'Vila, opet nece imati kreativca u vezi, nije Yann toliko ofanivno orijentisan igrac, uostalom imaju Sandra i Hadlstouna, ne vidim potrebu za trecim. Njima bi Mutinjo legao pre nego M'Vila.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Fresh, prilicno sam siguran da je M'Vila na "cekanju", i da ako Song ode, odmah njega dovode za zamenu. Vidis da prica s njim i Spursima sporo ide, mislim da Rennes ceka nasu ponudu.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Ja nisam nista rekao o haranju lige, vec da ce imati bolju sezonu jer su doveli dosta dobre igrace. Neka je Seria A jaca od Ligue 1, ali je Giroud u svakom smislu pokidao i izdominirao ligu, ne moze se nikako staviti u isti kos sa Borini-em. Liverpool je doveo Sahin-a kao igraca koji treba da vas unapredi, ostalo niste nista posebno uradili, jer je svako na dve noge unapredjenje u odnosu na Spearing-a. Newcastle se odlicno pojacao i oni su jaki dosta, samo sto ovde izgleda(ne mislim na vas, vec na forum) se smatra da ih je usralo prosle sezone. Kod vas ima dosta AKO, da li ce Lucas biti onaj iz prosle sezone ili propalitet iz prethodnih par, da li ce Gerrard biti bez problema sa povredama, da li ce Suarez popraviti realizaciju, kako ce se snaci Borini, kakav ce Sahin da bude(nije ni on igrao mnogo). Iako Sahin ima potencijal da bude WC igrac i ja sam zeleo da ostane u Realu, pitanje je kako ce igrati, ja se nadam da ce pokidati jer mi je mnogo mocan igrac, ali to niko ne moze garantovati.

                        Trebate malo da smanjite apetite, po meni ste sesti, ako budete bolji svaka cast, a ako ne jbg..izgubljena sezona ponovo
                        Mi imamo 2 igraca koja su u stanju sami da pobede, to su Dzerard i Suarez i to je nasa najveca snaga. Ljudi su nevidjena klasa a ostali ako ih isprate i ako se postavi neki sistem bice odlicno. Dzerard dobro izgleda sad, rasterecen je defanzive, videli smo na EP da je digao nivo igre, deli dobre lopte, dosta se krece. Suarez je odavno popravio realizaciju, od marta na ovamo je to dobro samo je on bio taj koji uglavnom stvara sanse a vecinu dobijenih lopti je pospremio u mrezu. Lukas bez problema igra, fizicki je spreman potpuno. Sumnjam da ce on biti problem a Sahin i Alen mogu takodje bez problema da igraju iza Dzerarda jer su jaki defanzivno. Selvi je takodje tu i Brendan izgleda vise veruje njemu nego Hendersonu sto je odlicna stvar.

                        Sta radi onaj Valbuena u Francuskoj pa nije za dalje od toga, Dzo Kol kojeg nema u PL vec par godina nigde otisao tamo i bez problema davao golove i asistirao, sprdao se u tandemu sa Hazardom. Ogromna razlika. Ziru je dobar, vise verujem u njega nego u Podolskog da ce da uradi nesto ali da se moze reci da je extra pojacanje, nije. Dok ga ne vidimo na terenu a ista prica i sa Borinijem. Mada ne sumnjam toliko u Fabia, sumnjam u broj lopti koje ce dobiti tokom meca.

                        Totenhem je sesti ako se ne pojaca, ne mozes sa Defoom u spicu i prodajom Modrica ocekivati nesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Freshko, ti mislis da nece AVB zameniti Modrica?

                          Imaju i bez Modrica jak vezni, ne toliko naravno, slabiji ce biti, ali dovesce neku adekvatnu zamenu za njega, da uzme njegovu ulogu. Kao sto rekoh, meni niste TOP 5 u ovom trenutku, mozda vi i pokidate, ali ja bas i ne verujem da ce to da se desi, jer su vam pojacanja skromna izuzev Sahin-a, posto je izgleda on vas.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Arsenal je jaci od vas, ne nesto posebno jaci ali jaci jeste. Kod vas ima dosta toga pod upitnikom, dosta toga se mora poklopiti da bi dosao rezultat i zato je nezahvalno prognozirati gdje cete zavrsiti. Kad ste se nadali prosle sezone da cete u LS, normalno imate pravo da se nadate i ove. Ali opet je bolje ne ocekivati previse pa se onda prijatno iznenaditi, nego da bude obrnuto. Jedino je sigurno da ce se grad Manchester sa sigurnoscu boriti za titulu. Iza njih po nekoj logici idemo mi ali i kod nas se mora par kockica sloziti da bismo bili konkurenti za titulu. Bice gusto kao i svake sezone. Na 4. poziciju sigurno nece juriti samo jedan tim. Ostaje da se vidi sta ce Tottenham uraditi na trzistu, pa ce se onda imati jasnija slika o timovima.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Arsenal je jaci od vas, ne nesto posebno jaci ali jaci jeste. Kod vas ima dosta toga pod upitnikom, dosta toga se mora poklopiti da bi dosao rezultat i zato je nezahvalno prognozirati gdje cete zavrsiti. Kad ste se nadali prosle sezone da cete u LS, normalno imate pravo da se nadate i ove. Ali opet je bolje ne ocekivati previse pa se onda prijatno iznenaditi, nego da bude obrnuto. Jedino je sigurno da ce se grad Manchester sa sigurnoscu boriti za titulu. Iza njih po nekoj logici idemo mi ali i kod nas se mora par kockica sloziti da bismo bili konkurenti za titulu. Bice gusto kao i svake sezone. Na 4. poziciju sigurno nece juriti samo jedan tim. Ostaje da se vidi sta ce Tottenham uraditi na trzistu, pa ce se onda imati jasnija slika o timovima.
                              U ovome i jeste poenta, ovo sam ja i rekao jer Arsenal svrstavaju u tim koji je dosta jaci od nas a kad se pogleda malo dalje od nosa uopste nije tako. Moje je misljenje da cemo zavrsiti na 5. mestu i stojim iza toga kako god krenula sezona. 4. mestu se nadam, bice tesko.

                              Inace, dodao bih samo da je Borini to sto nam treba u napadu i da bi mogao sve prijatno da iznenadi. Dosta ljudi ga nije gledalo i smatra ga prosekom. Ukoliko se uspostavi bolja kretnja, balans u veznom redu, kontrola igre, verujem da ce opravdati ulozeno. Prirodni finisher, tipa Cicarito samo sto ume da se zagradi i ima bolju pas igru.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Freshko, ti mislis da nece AVB zameniti Modrica?

                                Imaju i bez Modrica jak vezni, ne toliko naravno, slabiji ce biti, ali dovesce neku adekvatnu zamenu za njega, da uzme njegovu ulogu. Kao sto rekoh, meni niste TOP 5 u ovom trenutku, mozda vi i pokidate, ali ja bas i ne verujem da ce to da se desi, jer su vam pojacanja skromna izuzev Sahin-a, posto je izgleda on vas.
                                Pa znam da ce ga zameniti, ali sa kim ??? Kao da je lako zameniti Luku, coveka koji je motor svih ovih godina i koji pokrece Spurse. Kako god okrenes, n je veliki gubitak. Drugo, oni nemaju spica, prvi napadac im je Defo, znaci haos. Ispod nas trenutno.

                                Ali nije mi jasno po cemu mislis da je Arsenal toliko jaci u odnosu na nas ?? Po cemu, jos je Arsenal izgubio upravo najboljeg igraca i to ubedljivo, mi nismo nikoga izgubili, nikoga bitnijeg. Ti mislis da Alen nije neko pojacanje, ja mislim da Podolski nije. Jos kazes da je momak prosek, a decko pokidao na OI. Mislim da se ti sa Arsenalom zanosis, a ne mi. Mi smo realni, 5. mesto realno, 4. mesto cilj i veliki uspeh, sve preko toga ravno cudu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X