Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dempsey na krilo? Onda bolje ja da igram krilo u LFC-u nego on, brzi sam

    On bi za rotaciju bio dobar kao zamjena za Maxi-a, Dirka ili Belamija.


    Moramo polako da se rjesavamo ovih 50 centralnih veznjaka koje imamo u timu. Moji favoriti za odlazak su Adam i Spearing.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • resio Sahin malo da promeni sredinu,ali samo koji ce crveni dres da obuce ove sezone ostaje da se vidi bitje ovo ljuta borba

      Comment


      • Bice jebeno ako Dempsi bude po strani i to u prvoj, to ce nas upropastiti. Nadam se da ce stvarno da jure Volkota i da zavrse nesto jer bicemo opet 8. sa Dempsijem u prvoj, nije igrac za veliki klub. U rotaciji jos i nekako ali da mu se kaze da prati igru i da sutira kad je sam, za to je dobar. Kad uzme loptu u svoje noge onda vec ne valja.

        Carlija i treba terati u Everton ili neki drugi neprijateljski klub. Mada je za male klubove dobar, mozda tamo i bude koristan. Terati ga u svakom slucaju.

        Samo da vidim Nurija u dresu i da sam miran.
        sigpic

        Comment


        • Eto vama Dempsey, a nama Sahin. Ja se bojim da nam Wenger ne dovede Dempseya. .
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Eto vama Dempsey, a nama Sahin. Ja se bojim da nam Wenger ne dovede Dempseya. .
            Dolaze obojica ovamo 99%, prakticno gotovo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Dempsey na krilo? Onda bolje ja da igram krilo u LFC-u nego on, brzi sam

              On bi za rotaciju bio dobar kao zamjena za Maxi-a, Dirka ili Belamija.


              Moramo polako da se rjesavamo ovih 50 centralnih veznjaka koje imamo u timu. Moji favoriti za odlazak su Adam i Spearing.
              Pa pazi, kada pogledas, nama sada fali to krilo, dobro krilo. Ali, u ovom trenutku dijamant bi bio savrseno resenje, savrseno. Bilo bi ok kada bi Dempsi bio samo u rotaciji, ali cisto sumnjam. Mada najbolje je da ne dolazi.
              Adama i Spiringa naravno oterati, nepotrebni totalno, ali sta je problem, sto mi nemamo back up za Lukasa, zato Spiring ostaje u klubu, doduse, Alen bi mogao da ispuni tu rolu sasvim fino. Bitno je da cemo sada imati dosta opcija u vezi, bas dosta.
              Ako ce Dempsi biti npr poslednje pojacanje, ja bi glat u 4-3-3 stavio Sterlinga da igra, glat. Dauninga ne zelim ocima da vidim vise.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Pa pazi, kada pogledas, nama sada fali to krilo, dobro krilo. Ali, u ovom trenutku dijamant bi bio savrseno resenje, savrseno. Bilo bi ok kada bi Dempsi bio samo u rotaciji, ali cisto sumnjam. Mada najbolje je da ne dolazi.
                Adama i Spiringa naravno oterati, nepotrebni totalno, ali sta je problem, sto mi nemamo back up za Lukasa, zato Spiring ostaje u klubu, doduse, Alen bi mogao da ispuni tu rolu sasvim fino. Bitno je da cemo sada imati dosta opcija u vezi, bas dosta.
                Ako ce Dempsi biti npr poslednje pojacanje, ja bi glat u 4-3-3 stavio Sterlinga da igra, glat. Dauninga ne zelim ocima da vidim vise.
                Ne znam, ne mogu da zamislim Dempsija na desnom krilu, on to nije definitivno. Koliko znam on je povuceni napadac i ofanzivni vezni igrac, ja ga nisam gledao na krilu. Dempsi bi za rotaciju bio skroz ok, ali nije igrac za prvu postavu, tu se valjda svi slazemo. Walcott je meta, to su potvrdili macca i duncan, ali mislim da on previse novca trazi, cak se pominje neka plata od 100k nedeljno, mislim bolje da se poubijamo nego Walcott-u da ponudimo te pare.
                Spearing ce igrati u slucaju najgore krize, znaci ono bas da nema niko da igra tu. On je zadnji veznjak u rotaciji, LE i liga kup, dosta mu je, nece se on mnogo buniti ako bude bio na klupi ili tribinama.
                Sterling jos ne moze u prvu, ja ga npr. ne ocekujem ni na klupi u subotu. Ali bi trebalo da pocne protiv Hartsa u LE
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Eto vama Dempsey, a nama Sahin. Ja se bojim da nam Wenger ne dovede Dempseya. .
                  pa mi ako izvisimo za Sahina ostaje nam jos M'Vila i Ljorente

                  Comment


                  • When asked about the potential signings of Nuri Sahin and Tello, BR smiled and responded with "We will see in the next 48hours"
                    BR says he's looking to bring in 1-2 more player in the next 48hours.
                    ....
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      pa mi ako izvisimo za Sahina ostaje nam jos M'Vila i Ljorente
                      Ovo je tema Liverpula, ne idi u off.

                      Dempsi ako nam bude igrao krilo ja vam kazem, 7. smo u najboljem slucaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Ne znam, ne mogu da zamislim Dempsija na desnom krilu, on to nije definitivno. Koliko znam on je povuceni napadac i ofanzivni vezni igrac, ja ga nisam gledao na krilu. Dempsi bi za rotaciju bio skroz ok, ali nije igrac za prvu postavu, tu se valjda svi slazemo. Walcott je meta, to su potvrdili macca i duncan, ali mislim da on previse novca trazi, cak se pominje neka plata od 100k nedeljno, mislim bolje da se poubijamo nego Walcott-u da ponudimo te pare.
                        Spearing ce igrati u slucaju najgore krize, znaci ono bas da nema niko da igra tu. On je zadnji veznjak u rotaciji, LE i liga kup, dosta mu je, nece se on mnogo buniti ako bude bio na klupi ili tribinama.
                        Sterling jos ne moze u prvu, ja ga npr. ne ocekujem ni na klupi u subotu. Ali bi trebalo da pocne protiv Hartsa u LE
                        Pa igrao je on u Fulamu skoro sve, i veznog i obe krilne pozicije i napadaca, i AMC, ali naravno, rotacija max. O Volkotu sam vec rekao, mislim da Arsenal trazi 20m funti, i on je out defntivno, plus ta plata koju pominjes od 100k, znaci nema sanse. Kazem ti s obzirom da nemamo nijednog klasicnog zadnjeg veznog sem Lukasa i Spiringa, logicno je da ovaj njemu bude back up, ali isto tako kazem da i Alen moze glat tu da igra jer je iznenadjujuce odlican u odbrani, mogao bi to da pokrije.

                        A sto se Sterlinga tice, on je rekao u pocetku da on nije spreman, ali sada posle Leverkuzena(ciju utakmicu nisam gledao) izrazio odusevljenje, i mislim da bi treba na klupi biti. Ja sam rekao kako bi ja uradio, on bi mi bio u prvoj jer nam je neverovatno, najbolji krilni igrac, ali, bez isksutva, Brendan ga nece forsirati u PL, te stoga znamo svi dobro da ce biti najvise back up u timu ove sezone, dok ce se kroz EL afirmisati za onu tamo sledecu sezonu, gde treba ocekivati vecu njegovu rolu.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ajde ljudi lakse malo sa pesimizmom
                          Sam pomen Demsija je nocna mora
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ovo je tema Liverpula, ne idi u off.

                            Dempsi ako nam bude igrao krilo ja vam kazem, 7. smo u najboljem slucaju.
                            I ti pretjerujes sad, kao da je invalid jbt.
                            Nije igrac koji voli da carini loptu, nece nas toliko ugusiti, dobro se ubacuje iz drugog plana, nije za prvu, ali za rotaciju ce posluziti. Bilo bi dobro da je malo mladji, ali jbg sta da se radi.

                            @Fresh Potpis za sve sto si rekao.


                            Richard Buxton
                            Rodgers says there is "nothing" new on Daniel Agger's future. Says both he & the player want him to stay at Liverpool #LFC #MCFC
                            Duncan Jenkins now certain that Nuri Sahin will be joining us. He even said if Sahin does not join LFC he will quit Football Journalism.

                            Kakav je brat ovaj Duncan
                            Last edited by The Admiral; 16-08-12, 12:41.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by C-Bosh View Post
                              I ti pretjerujes sad, kao da je invalid jbt.
                              Nije igrac koji voli da carini loptu, nece nas toliko ugusiti, dobro se ubacuje iz drugog plana, nije za prvu, ali za rotaciju ce posluziti. Bilo bi dobro da je malo mladji, ali jbg sta da se radi.

                              @Fresh Potpis za sve sto si rekao.







                              Kakav je brat ovaj Duncan

                              Ma ne sme nam biti u prvoj ako hocemo ozbiljno da igramo. Jedino Brendan da izmisli nesto u stilu svog ucitelja. Imamo tu srecu sto imamo Glena kao bekcinu pa nam i ne treba toliko prodor po desnoj strani. Zato mislim da bi Tio legao kako valja jer bi Glendzo bio zaduzen za prodor i proigravanja po krilu sto inace konstantno radi a Tio bi to pratio, ubacivao bi se u prostor, davao golove i asistirao onako sa gol aut linije povratnim loptama na 11-16 metara gde salje najvise upotrebljivih lopti a Borini na toj razdaljini ulazi u najveci broj sansi.

                              Dankan je kraljina nevidjena, ja sam mu se par puta tako pokidao na Twitteru, nevezano za fudbal.
                              sigpic

                              Comment


                              • @BenSmithBBC: Sahin should be confirmed later today.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X