Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Valjda je to sad to i nadam se da nece biti promena.
    Da li to znaci veceras?
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by Liverpool FC View Post
      Da li to znaci veceras?
      Mislim da ce najranije biti ujutru. Sa reprezentacijom je i treba da doputuje u Englesku. Samo da ga neko ne gepekuje i ne odvede u London.
      sigpic

      Comment


      • Allen za sada u prijateljskoj utakmici između BiH i Walesa dosta dobar. Igra dosta blizu našem golu i uz Balea je najopasniji igrač Walesa, imao i nekoliko prilika za gol. Ono što sam primijetio je da ima neki poseban njuh, sjajno se zna izvući i stvoriti sebi priliku za gol. Izgleda da je Rodgers nazvao Colemana i zamolio ga da Allen odigra samo jedno poluvrijeme kako bi bio spreman za početak lige, znači da bi Allen u prvom kolu trebao igrati u startnoj postavi.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Turkish TV are reporting Nuri Sahin's loan move to LFC comes with an option to buy him permanently next summer.

          Reliable @duncanjenkinsFC says only official formalities remaining to confirm Nuri Sahin to Liverpool deal
          ....
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Tako je bre.... Za opcijom da ga otkupimo, pa nismo mi mali klub pa da nas zajebavaju. Plus, ovo je logicno, dolaskom Modrica, Sahin nema tamo sta da trazi u Madridu, potpuno logicno.
            Sutra ujutru kad se probudim, 'ocu da vidim "Liverpool confirms loan move for Sahin"...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • BOTH CLUBS ACCEPT MADRID'S CONDITIONS
              Sahin wants to go to Arsenal, Mourinho prefers Liverpool
              Oho, bice zanimljivo!
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ala se koljemo za njega... Bice neizvesno do kraja...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Tako je od početka Sahin bi radije u Arsenal nego u Liverpool, dok bi Mourinho obrnuto. Da sam na mjestu Sahina poslušao bi velikog stručnjaka.

                  Mirror javlja kako je Sahin vrlo blizu Liverpoola, dok od Tella kao što smo već pročitali nema ništa. Turci izvjestili da je Sahin novi igrač Liverpoola, a ono što je još bolje da ćemo imati tu opciju otkupa Sahinovog ugovora. Više turskih medija je ovo izvijestilo.

                  Pored ove sage oko Sahina, diže se pomalo buka oko prelaska Adama u Everton. Navodno je manji klub iz Liverpoola spreman isplatiti £5m za Adama. Nećemo mnogo izgubiti eventualnim njegovim odlaskom, a stvara se jedno prazno mjesto na poziciji gdje je trenutno velika gužva još kada (ako) dođe Sahin bit će još žešće.

                  Moyes is gauging what the reaction would be to his fellow Scot making the first Anfield-to-Goodison transfer since 1992.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • http://www.insidefutbol.com/2012/08/...elotti/67158/?

                    Veliki Karlo.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by C-Bosh View Post
                      Na zapadu nista novo. Svi znaju da su Redsi najbolji navijaci na svetu

                      Inace kao da nam se realizacija znatno popravila. Teze ulazimo u sansu,ali je barem i koristimo. Tako da je jedan od glavnih problema mozda i resen...or is it just me
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Sahin is close to Liverpool.
                        Also coveted by Arsenal , the Turk's Real Madrid Nuri Sahin has agreed to join the Reds, in Marca.
                        Liverpool wasn't Sahin's first choice, as his preference was to go to Arsenal, whose manager, Arsène Wenger, has been trying to sign him for years. This begs the question: why is Liverpool ahead of Arsenal for his signature? A number of factors have turned things around over the last few hours. The man in each club's dugout has played a decisive role in this case. While there is no love lost between Mou and Wenger, the Madrid supremo is a close friend of Liverpool tactician Brendan Rodgers. Acting in his role as an English-style manager, Mourinho has been in constant contact with Rodgers over the last few weeks, thrashing out the details of the loan deal.
                        Pa jbg, trebalo bi da je ovo zavrseno.

                        A ovo za Adama...
                        I jos cemo dobiti 6,5m evra za njega...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Carlija ADAma? Od koga?

                          Comment


                          • Kuyt je postao co-kapitan Holandije! Svaka cast majstore

                            This Is Anfield ‏@thisisanfield

                            Prediction is that Sahin won't be announced until late in day, as with all LFC deals lately.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Samo neka ide Carli, pa makar to bio Everton

                              SSN radio says Dempsey deal very close to completion

                              Re: Sahin. Only minor contractual details, subsequent first-buy option, and the formalities (paperwork) remain.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Izgleda da ce Dempsi biti to krilo...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X