Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Procitao sam negde da ako RVP ode, Sahin ide u Arsenal. Nema neke logike.
    Ma to su sve gluposti, nema to veze sa tim, ali ima veze sa Alexom ako ovaj ode u Barsu. Sacekajmo jos, videcemo, kuda ovo vodi...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ma to su sve gluposti, nema to veze sa tim, ali ima veze sa Alexom ako ovaj ode u Barsu. Sacekajmo jos, videcemo, kuda ovo vodi...
      Nema to veze ni sa Songom, ima veze sa wilshirom, jer je dozivio setback i zato se wenger okrenuo nekome ko je kreativan u veznom redu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Eto raja čuli ste Freshko časti ako Sahin dođe na pozajmicu. Ipak je on dobio moderatorsku titulu, valja to proslaviti, a i dobar je to momak za njega važi - "ko hoće nađe način ko neće traži izgovor".

        Ništa još uvijek zvanično ili povjerljivo nema. I dalje je u igri i Arsenal.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Nemojte jos da slavite dolazak Sahina, uvijek moze da zapne nesto u pregovorima, Arsenal jos vreba nije nista gotovo.


          Izgleda nista od Tello-a na moju radost. Ocekuje se da on produzi ugovor sa Barselonom.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Koja bi bila 'All Time' postava od kada pratite liverpul

            Carson
            Degen-Kyrgiakos-Josemi-Konchesky
            Diao-Spearing
            Nunez-Cheyrou-Jovanovic
            Heskey(N'gog)
            Meni je vrh brat Nunez i najveci potencijal ikad Le Tallec,ali se sjecam kad je doveo Rafa i Pellegrini-a iz Valencia-e,ko zna zasto,kasnije mu pomocnik bio

            Rafa treba neku posebnu nagradu da dobije zbog sastava s kojim je osvojio LS,ono je stvarno nemoguce
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Eto raja čuli ste Freshko časti ako Sahin dođe na pozajmicu. Ipak je on dobio moderatorsku titulu, valja to proslaviti, a i dobar je to momak za njega važi - "ko hoće nađe način ko neće traži izgovor".


              Ne znam Meriline koliko si obavesten, ja sam mod vec mesec i po dana...

              edit: Nista od Tella ?? Odlicne vesti...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post


                Ne znam Meriline koliko si obavesten, ja sam mod vec mesec i po dana...

                edit: Nista od Tella ?? Odlicne vesti...
                Nema ništa od Tella, jutros sam na Marci čitao kako je potpisao novi ugovor.

                Evo članak koga zanima.

                http://www.marca.com/2012/08/14/futb...344943542.html

                Comment


                • Mislim da nikoga ne interesuje...

                  Ali...

                  Liverpool defender Daniel Agger is being linked with a move to Barcelona after admitting his admiration for the Spanish giants. The centre-back has looked set for the Anfield exit throughout the summer and has been the target of bids from Premier League champions Manchester City.
                  Agger is quoted as saying by Ekstra Bladet: "Playing for Barcelona would be a huge accomplishment. They have the best team in the world so that is a given. But I am very happy here (Liverpool). I feel that I have a good place in the club and that I have a lot of influence on the pitch."
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Siti ponudio 10 miliona za Godina iz Atletika, ako ga dovedu verovatno ce odustati od Aggera nadam se.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Evo jedna slika.

                      Navijaci Liverpula bez ljutnje

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Siti ponudio 10 miliona za Godina iz Atletika, ako ga dovedu verovatno ce odustati od Aggera nadam se.
                        Ne znam sta ce im Godin,velika kiksara je covjek,ne mogu se mjeriti on i Agger,ali ovo bi bilo dobro za Liverpool
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa klupa, vidis da im Kolo ode. A, uz duzno postovanje kvaliteta Daniel-a Agger-a, nije im ni on potreban, Kompany i Lescott su sasvim dovoljni, ali eto Mancini ima neke sasvim druge zamisli. Mislim, Lescott je reprezentativac Engleske, nije truba igrac, pa da im treba neko drugi.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Bolji je Agger dosta od Lescott-a,znas kakav bi par bili on i Kompany,mada ja ovog drugog ne volim to bi bila strasna odbrana

                            Jbg Wada ovo cak Mancini dobro i razmislja,vidio je da u LS-u ne moze s nekim stvarima da parira ovim jacim i radi na tome da se popravi,a vidio si protiv Bayern-a kada se malo zakuhalo da je njihova odbrana podbacila
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Rossonero, slika je cista nebuloza.

                              Wada, Leskot je smesan igrac, haos koliko ga Kompani pokriva i kakvih gresaka ima. To sto je reprezentativac Engleske ne znaci nista jer je njihov savez cirkus i reprezentacija je sve gora. Treba im startni stoper i vezni pored Turea kako bi mogli da imaju tim za LS i koji moze da igra sa Realom i Barsom. Naravno, trener je najveca rupa ali Leskot i Beri moraju van prve ako misle ozbiljno da igraju.

                              Kako stvari za sada stoje, Ager ne mrda nigde. Odlicno je ovo za Telja ako je tacno, Marca nije pouzdana.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ne kazem da nije bolji, ali njima odbrana i nije kriticna, najmanje golova su primili u Engleskoj. Ajde da igraju kriminalno u odbrani pa i nekako, a Agger je vrhunski igrac, ne sporim to uopste.

                                Kada im igra De Jong, kao sa pet defanzivaca da igraju, udari ovaj ako neko drugi ispadne..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X