Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan jedini, neponovljivi - Philip Degen!
    sigpic

    Comment


    • Vala tu je i Spiring, balvan, mozda i najgori od svih navedenih.
      sigpic

      Comment


      • Pripada tu i Spiring sigurno, ali nema sile da je gori od Poulsena, pa i Diao-a.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Pripada tu i Spiring sigurno, ali nema sile da je gori od Poulsena, pa i Diao-a.
          Poulsen je fudbalski bolji igrac od njega, bio je dosta dobar u Sevilji i u reprezentaciji ranije. Sad je usao u godine.

          Tu je i nesretni Nil Melor.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Poulsen je fudbalski bolji igrac od njega, bio je dosta dobar u Sevilji i u reprezentaciji ranije. Sad je usao u godine.

            Tu je i nesretni Nil Melor.
            Uh, kad si vec kod Melora, onaj gol u 93. minutu protiv Arsenala cu pamtiti cio zivot, plus dao gol protiv Olimpijakosa i asistirao Dzerardu kod one volejcine za 3-1. Meni ce ostati u lijepom sjecanju.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Uh, kad si vec kod Melora, onaj gol u 93. minutu protiv Arsenala cu pamtiti cio zivot, plus dao gol protiv Olimpijakosa i asistirao Dzerardu kod one volejcine za 3-1. Meni ce ostati u lijepom sjecanju.
              Ma to stoji ali pricam fudbalski gledano. Sad zavisi u kom smislu se posmatra. Melor je dao neke vazne golove, umeo da posluzi klubu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by C-Bosh View Post
                Uh, kad si vec kod Melora, onaj gol u 93. minutu protiv Arsenala cu pamtiti cio zivot, plus dao gol protiv Olimpijakosa i asistirao Dzerardu kod one volejcine za 3-1. Meni ce ostati u lijepom sjecanju.
                Ja ne znam ko je Melor, a je l to ona golcina, ako se secam volej? Sta je sa tim likom

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ma to stoji ali pricam fudbalski gledano. Sad zavisi u kom smislu se posmatra. Melor je dao neke vazne golove, umeo da posluzi klubu.
                  Ma definitivno nje bio kvalitet za nas, ali meni je on gotivan lik. Prerano je zavrsio karijeru zbog povrede, sada radi za LFC TV, uglavnom komentarise klince, slusao sam ga par puta, nije los za tu ulogu.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Ja ne znam ko je Melor, a je l to ona golcina, ako se secam volej? Sta je sa tim likom
                    Jeste, volej.

                    Spoiler


                    Zavrsio je karijeru zbog povrede kolena.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sada kada nabrajate, polako se i ja prisecam, bog te sta je sve proslo kroz ovaj klub, haos... A Florent Sinama Pongole ??

                      I koliko smo mi igraca preplatili, Djibril, Robi Kin, ccc, havarija.

                      Liverpool manager Brendan Rodgers has made it clear he will not pay over the odds to bring players to Anfield. The new Reds boss has spent a reported £25million on the captures of Fabio Borini and Joe Allen this summer but has also offloaded big-earners such as Alberto Aquilani.
                      http://www1.skysports.com/football/n...plash-the-cash

                      Pa Alen je preplacen Brendane...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Svi zaboravili Djibrila? Sinama Pongol kidao u pes 6

                        Comment


                        • Nabil El Zar, Sebastian Leto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bruno 'novi Zidan' Cheyrou.

                            Le Tallec isto, mozemo da nabrajamo do sutra.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nabil El Zar, Sebastian Leto.


                              E tuga brate, tuga...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Nabil El Zar, Sebastian Leto.
                                A? Vladimir Smicer <3

                                Comment

                                Working...
                                X