Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Unajmite nase huligane da prebiju Lucasu noge tako da ne moze da igra. L`pool igra mnogo mnog bolje bez njega
    UP THE VILLA!!!

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Liverpool u 4 na kraju sezone.Jos nek Babel igra u prvoj mesto Maxija i bice sve u redu.Lucas prvi da se proda a za njim i Kirgijakos.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Polsena bih ja pre da odstranim h5g6k8
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg201330#msg201330 date=1290376319]
          Polsena bih ja pre da odstranim h5g6k8
          [/quote]
          I jedan i drugi napolje,ali ne sme biti previse tumbanja u januaru jer ce onda morati da se uigravaju kad je najzesci ritam.Lucas i Kirgijakos prvi da idu,a Poulsen u junu,moze i sad ali onda moramo 2 vezna dovesti a to ce ici malo teze zbog para,a i treba se popuniti i na ostalim pozicijama.Nezahvalna situacija jako,ali uspecemo.
          sigpic

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Ja mislim da bi po timu koji ima i po talentu Liverpool trebao , da ne kazem morao biti medju 3 ;)
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=Dale link=topic=2667.msg201344#msg201344 date=1290376771]
              Ja mislim da bi po timu koji ima i po talentu Liverpool trebao , da ne kazem morao biti medju 3 ;)
              [/quote]
              Nemamo sada dobar tim.Liverpool ima ogromne amibicije koje zahtevaju jaku i prvu postavu i klupu,a mi strahujemo cim Gerrard i Torres ne igraju.To ne valja.Reina je dobar golman,ima svojih bisera ali brani dosta stvari pa ga ne treba tu dirati.Odbrana-Johnson,KellyCarragher,Skrtel,Agger,Kirgijakos,Kon chesky,Aurelio.Johnsona je kvalitetan i jos ima dobru zamenu u Kelly-u pa tu na desnoj strani ne treba nista dirati.Kirgijakos napolje.Carragher ne igra vise na svom nivou,ali se bori svim srcem kao i uvek,ipak je to dete Liverpoola.Aggera nesto ne vole ni Benitez,ni Hodgson,mada je bar po meni bolji od Skrtela i perspektivniji.Skrtel je dobar,ali ne za LS i prvu postavu vec u rotaciji adekvatna zamena,a treba da se dovede stoper koji ce biti stub odbrane.Levi bek takodje,Konchesky je dobar protv WHama ali dogodine kad ako bog da budemo igrali LS,gazice ga.Levi bek nam treba.Aurelio je mator i treba da ide i on a da dodje neki bek i Insua kad se vrati s pozajmice da bude rezerva.
              U veznom redu Poulsen i Lucas su rupe,Meireles se polako uklapa,kvari igru,dosta trci ima dobar procenat uspesnih paseva i radi ono sto se od njega ocekuje.Gerrard treba malo da se povuce a treba po meni tu dovesti veznjaka koji ce da daje lopte na poziciji prednjeg veznog.Gerrard,Meireles,i jos dva veznjaka od kojih bi 1 kvario igru dok bi drugi trebao da bude opasan u napadu iz prekida i drugog plana.Mada ce nam mozda tu trebati samo 1 pojacanje,u zavisnosti od toga kako bude napredovao Shelvey.Zatim ta 3 ofanzivna vezna(igramo 4-2-3-1).Kuyt,Cole,Babel,Jovanovic,Maxi,Pacheco.To je mozda i bio jedan od najvecih problema kad ovi uglavnom matorci,posto Babel,a pogotovo Pacheco malo igraju,umrtve igru i nema svezine.Pacheco moze i povucenije da igra,a moze i spica i svakako treba da bude znacajan igrac u rotaciji.Treba nam prakticno i oba krila i taj centralni ofanzivni veznjak,a kao rezerve Kuyt,Cole i Babel.Pacheco da igra malo u sredini,malo u napadu.Sto se napada tice,Torresa ostaviti,a dovesti jos jednog napadaca,recimo Carrola,koji moze da igra u PL dobro i da daje golove kad Nino ne igra.Ngog je tu takodje kao dzoker.Eto,to je ono sto treba Liverpool da bi se vratio tamo gde mu je mesto.
              sigpic

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Ma taj Ngog mi se nikako ne svidja... Cak mi se cini da je i Kuyt bolji tehnicar od njega. h5g6k8 Nekako je sav ukocen,nespretan,ponekad se cini kao da ima dve leve... Liverpool zasluzuje mnoogo vece talente od njega... Takvih kao Ngog imas koliko hoces u 2. francuskoj ligi npr

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=milanche link=topic=2667.msg202323#msg202323 date=1290466788]
                  Ma taj Ngog mi se nikako ne svidja... Cak mi se cini da je i Kuyt bolji tehnicar od njega. h5g6k8 Nekako je sav ukocen,nespretan,ponekad se cini kao da ima dve leve... Liverpool zasluzuje mnoogo vece talente od njega... Takvih kao Ngog imas koliko hoces u 2. francuskoj ligi npr
                  [/quote]
                  Ni meni,ali nije prioritet za prodaju.Stavio sam ga jer me mrzelo da razmisljam.I on treba da ide ali njegova prodaja nije u prvom planu za razliku od Lucasa,Kirgijakosa,Poulsena i ostalih rupa.Liverpool je u nezgodnoj situaciji,jer ima gomila stvari da se uradi,a najbitnije je poceti s pravog mesta.Nadam se da znaju odakle treba poceti.Ja bi voleo posto igramo sa 1 klasicnim spicem,da tu ostane Torres,rezerva Carrol i 3. napadac ne mora biti tako kvalitetan ali da moze da bude dzoker,da gol nekad kad treba,da igra u kupovima i te stvari.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Cisto sumnjam da bi Carrol zelio biti rezerva u bilo kojem klubu.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      Zasto rezerva?Zar on i Tores ne mogu igrati zajedno u napadu?
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Caniggia je rekao da bi volio da igramo sa jednim napadacem pa sam se ja nadovezao na to,ali bi ja volio da igramo kada dodje bolji napadac sa 2 spica iako malo timova sada prefirira igru sa 2 napadaca.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg202339#msg202339 date=1290467215]
                          Zasto rezerva?Zar on i Tores ne mogu igrati zajedno u napadu?
                          [/quote]
                          Pa dobro ja sam tu nesto kombinovao 4-2-3-1 sa Hondom,Pjanicem i Pastoreom iza Torresa,ali ne mora se stalno igrati ista formacija i ne treba da igra ista postava.U svakom slucaju,Carrol bi bio pun pogodak.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/101122143

                            Sta mislite o Dzeki,mozda sam subjektivan ali za mene je jedan od najboljih napadaca na svijetu i imam ogromnu zelju da ga vidim u napadu sa Torresom.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg202362#msg202362 date=1290467630]
                              http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/101122143

                              Sta mislite o Dzeki,mozda sam subjektivan ali za mene je jedan od najboljih napadaca na svijetu i imam ogromnu zelju da ga vidim u napadu sa Torresom.
                              [/quote]
                              Odlican igrac,mada bi ja vise za PL voleo da vidim Carrola.Moze i Dzeko.Ja bi Pastorea voleo da vidim u Liverpoolu.Kida decko! &amp;+I}\
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA


                                Ljudi sve je to u redu ali ipak mislim da bi barem za sad o tome trebali pisati u ovoj temi:

                                http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2957.0
                                &amp;*#GI(]
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X