Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ce Sahin stvarno doci kod nas, mislio sam da 100% ide u Arsenal, mada jos uvijek vjerujem da moze zavrsiti tamo.

    Ayre otputovao u Spaniju da zavrsi transfere Tello-a i Nuri-a.

    Tello mi se ne svidja, ali ako dodje sretno mu bilo.

    Navodno i Xabi ubjedjuje Sahina da dodje kod nas.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Xabi nek se polako priprema za funkciju SD-a sa ovim kad batali karijeru, koju ce nadam se kod nas zavrsiti.
      sigpic

      Comment


      • Ma idemo bre ove godine u LS bre! Kad je Arsenal prosle godine mogao sa ne nekim posebnim timom i sa dosta povreda, da bude 3. mozemo i mi. Vaznija je igra nego igraci, a imamo sasvim solidne ,a u odbrani odlicne, i to moze da bude nasa snaga. Ako ove godine udjemo u LS posle ce biti laganica.

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          Ma idemo bre ove godine u LS bre! Kad je Arsenal prosle godine mogao sa ne nekim posebnim timom i sa dosta povreda, da bude 3. mozemo i mi. Vaznija je igra nego igraci, a imamo sasvim solidne ,a u odbrani odlicne, i to moze da bude nasa snaga. Ako ove godine udjemo u LS posle ce biti laganica.
          Sto si ti neki optimistican momak.

          Samo Nuri i neko krilce da dodju, ja zadovoljan, naravno uz uslov da ostane Agger.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Razlika izmedju Liverpoola i Arsenalovog "neposebnog tima" je u Arsene Wenger-u.. Covjek je TITO po pitanju motivacije igraca
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Razlika izmedju Liverpoola i Arsenalovog "neposebnog tima" je u Arsene Wenger-u.. Covjek je TITO po pitanju motivacije igraca
              Ne, to je Ser Aleks Ferguson i njegov pobednicki mentalitet.

              Venger je veliki as zbog mnogih stvari ali nikako veliki motivator, milion puta zadnjih godina nemocno vrteli loptu i pucali bodove.
              sigpic

              Comment


              • Wenger motivator ??? E sta sve necu cuti...

                Koliko je realno ovo za Sahina, nisam bio u toku ?? Da pevamo ako on dodje...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Wenger motivator ??? E sta sve necu cuti...

                  Koliko je realno ovo za Sahina, nisam bio u toku ?? Da pevamo ako on dodje...
                  Realno je batice, s tim da ne znaci da ce kod nas ali su dobre sanse a ti pogledaj inbox.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pogledao..

                    E ako smo mi blizi nego Arsenal, onda dolazi sigurno.. Ali opet pizdim jer ne vidim da dovodimo krilnog igraca.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pogledao..

                      E ako smo mi blizi nego Arsenal, onda dolazi sigurno.. Ali opet pizdim jer ne vidim da dovodimo krilnog igraca.
                      Stize Tello jebo' ih Tello, a za njim ce i Dempsey pretpostavljam.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Pa ja prvi pljujem sve igrace Barcelona-e,ali mozda taj Tello i ne bude tako los,a ako jos dodje Sahin finu ekipicu skupio Liverpool,ko zna sta se moze desiti...

                        Samo me zanima gdje ce igrati Allen i kako ce postaviti Suarez-a i Borini-a
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Pa ja prvi pljujem sve igrace Barcelona-e,ali mozda taj Tello i ne bude tako los,a ako jos dodje Sahin finu ekipicu skupio Liverpool,ko zna sta se moze desiti...

                          Samo me zanima gdje ce igrati Allen i kako ce postaviti Suarez-a i Borini-a
                          Teljo mozda legne u ovaj sistem, doprinese u presingu i bude koristan u rotaciji kao i za kupove, LE i fenjerase.

                          Alen ce pored Lukasa igrati a ako Sahin dodje, njih dvojica + Lukas i Tatica ce tu da raspodele minutazu. Ima dosta utakmica ove sezone i mogu svi da igraju. Selvi i Henderson ce manje igrati, Spiring izgleda jos manje a Adam moze lako da nas napusti.

                          Suarez i Borini ce se u toku meca dosta rotirati na levoj strani i spicu, ako je suditi po do sada vidjenom. Bice to jos jedna luda sezona, adrenalin ce raditi kao i uvek kad je Liverpul u pitanju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Stize Tello jebo' ih Tello, a za njim ce i Dempsey pretpostavljam.
                            Valjda ce vas Vest Hem spasiti tih muka Kazu da je Big Sam zagrizao

                            Comment


                            • Tello seljo.

                              Igrac koji dosad nije pokazao znanje da predje igraca i napravi visak ili sam sebi nesto kreira. U Barceloni je uvijek dobijao lopte u prostor i zbog toga je par puta zabijao. Zasad sablonski igrac i prosjek i bas me interesuje kakav ce biti kod vas.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Valjda ce vas Vest Hem spasiti tih muka Kazu da je Big Sam zagrizao
                                Jedina pozitivna stvar kod moguceg dolaska Dempsija je to sto bi Adam u tom slucaju otisao u Fulam da ga ne gledamo.

                                Mada bi nas ovaj jednako zakopavao ali ne verujem da ce igrati mnogo i ako dodje. AMC i spic su zauzete pozicije, jedino da ga Brendan desno ne stavi u sta ne verujem ali postoje neke price.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X