Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A mozemo da fantaziramo Nash sta bi bilo kad bi bilo. Evo ja i dalje zamisljam sta bi bilo da Rafa doveo Hulka, kasnije Suarez, dakle trojka Suarez-Tores-Hulk, jbem li ti sunce da ti jbem, PL u dzepu...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      A mozemo da fantaziramo Nash sta bi bilo kad bi bilo. Evo ja i dalje zamisljam sta bi bilo da Rafa doveo Hulka, kasnije Suarez, dakle trojka Suarez-Tores-Hulk, jbem li ti sunce da ti jbem, PL u dzepu...
      Nije Hulk ta klasa.

      Ma naravno, ja samo pricam kako bih ja radio. Kad si u ovakvom cirkusu i kad ti treba ulazak u 4 hitno, onda ti treba neko tipa Don Fabio ili Rafa. Posle ti se Brendan ili AVB nadograde na to savrseno. Verujem u Brendana, jesam rekao svasta na njegov racun ali ja to namerno, uvek smo bolji kad ja pljujem po nasima.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Nije Hulk ta klasa.


        Nemoj mi Hulka podcenjivati, u mom prisustvu...

        Ma mislim mozemo da pricamo, mozda Don ne bi mogao to da odradi, niko ne moze sa sigurnoscu to da kaze, kao sto niko ne moze da kaze da Brendan nekim cudom ne moze da nas odvede u top4. Sve je moguce, to je moj moto.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post


          Nemoj mi Hulka podcenjivati, u mom prisustvu...

          Ma mislim mozemo da pricamo, mozda Don ne bi mogao to da odradi, niko ne moze sa sigurnoscu to da kaze, kao sto niko ne moze da kaze da Brendan nekim cudom ne moze da nas odvede u top4. Sve je moguce, to je moj moto.
          Moze Brendan, daleko od toga. Ovaj tim je prosle godine zasluzio vise bodova i visi plasman, s obzirom na to koliko je puta nadigrao protivnika i sta je sve promaseno. Na to nek se doda bolja kretnja(u to sam siguran da ce biti), realizacija(ne moze gore od onoga), muda, kolektiv, borba za tim, za saigraca svih 90 minuta i moze dosta da se uradi. A nije ovaj tim ni toliko slab igracki koliko je predstavljen. Po jacini nismo u TOP4 ali nije sve u tome niti su ostali 2 koplja iznad nas.

          Mnogo petlja Hulk a i jedno je Portugal drugo PL. Ima dosta nerezonskih resenja. U stanju sam da pobedi ali i da zakopa nenormalno. Meni licno precenjen i nikako igrac sa kojim mozes pucati na titulu u ozbiljnoj ligi.
          Last edited by Casiraghi; 10-08-12, 23:47.
          sigpic

          Comment


          • Ma pusti ti Ligu Sagres, on se tamo sprda, ali on je i u LS dvaput pokazao kakav je igrac. Ruzno sta je pre nekoliko godina radio Vidicu i kompaniji iz Utd-a u LS.
            Ali da ume da zapetlja, priznajem, ume, ali skill je neupitan. Pricali su ljudi da je sebican, a evo u Brazilu davao neke nerealne pasove i to slabijom nogom. Uostalom mrzim o njemu da pricam, onda sam neobjektivan. Treba njemu veci klub da se dokaze, najvise bi voleo kada bi u Italiju otisao, mada s obzirom na njihove budzete, nije realno tamo da zavrsi.

            Imam poverenja u Brendana, kao sto i svi trebamo da imamo. Tacno, pricamo kao da su Celsi i ostali nebo i zemlja, a ustvari kad pogledas nas sastav, nije on toliko slab, niti su oni toliko jaki, realno. Sve ce to Brendan da sklopi, treba da ga podrzimo do kraja kao sto smo Kinga, pa da vidimo gde cemo zavrsiti. Nekako je dobro sto igramo odma sa favoritima za vrh, znacemo odma gde smo na pocetku sezone.
            WBA se mora pobediti naravno.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ne zanima me preterano kako cemo sa favoritima. Zanimaju me slabiji. Tu ako Brendan pokaze ono iz Svonsija gde je tukao sebi ravne i slabije kuci bez problema ima da pevamo. To je nas problem a ovo su ludaci u nasem klubu manje-vise svi do jednog, stvoreni za derbije.

              Rotacija nam je problem u odnosu na ostale. Prvu postavu kad pogledas, nije daleko.
              sigpic

              Comment


              • Arsenal je imao mnogo problema prosle sezone sa tom rotacijom, i prakticno nisu rotirali nista.. izjebale su ih povrede bekova na 3-4 mjeseca i povrede veznjaka su bile za ubit se... ali drugo je wenger i rogers, ta dvojica se u istu recenicu ne smiju stavljati
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ne zanima me preterano kako cemo sa favoritima. Zanimaju me slabiji. Tu ako Brendan pokaze ono iz Svonsija gde je tukao sebi ravne i slabije kuci bez problema ima da pevamo. To je nas problem a ovo su ludaci u nasem klubu manje-vise svi do jednog, stvoreni za derbije.

                  Rotacija nam je problem u odnosu na ostale. Prvu postavu kad pogledas, nije daleko.
                  Pa dobro, ako Sterling i Dauning budu back up u rotaciji, to nije toliko lose, a Kerol ce biti rezervni napadac, od 35m funti... Vezni red je jedino kritican, bas. Ako bi Sahin kojim slucajem dosao, sta mislis, da li bi umesto Alena igrao ??? Ili bi Brendan ugurao nekako obojicu u formaciju ??
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Pa dobro, ako Sterling i Dauning budu back up u rotaciji, to nije toliko lose, a Kerol ce biti rezervni napadac, od 35m funti... Vezni red je jedino kritican, bas. Ako bi Sahin kojim slucajem dosao, sta mislis, da li bi umesto Alena igrao ??? Ili bi Brendan ugurao nekako obojicu u formaciju ??
                    E o tome bas sad razmisljam.

                    U tom slucaju bih licno igrao dijamant. Lukas pozadi, Alen i Sahin u liniji, Tata poluspic iza Suareza kao setajuceg i Borini poacher. E sad, kako bi to izgledalo kad se ja probudim, ne znam. S obzirom na to da su obojica jaki u defanzivi mislim da bi se sa Lukasem borili za ta 2 mesta i da bismo vidjali razlicite kombinacije a nekad bi i Dzerard odmarao te bi ova trojica igrala. Tu je LE, imamo sad vise utakmica pa bi bilo samim tim i vise rotacija. Samo nek dodje u svakom slucaju, od te cetvorice moze bilo koja kombinacija zajedno da igra i bilo bi dovoljno jako defanzivno, dovoljno kreativno i dovoljno brzo. Ja prezadovoljan.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...anfield-return

                      Veliki Sami Hipija.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Danas posljednja provjera za Liverpool uoči početka prvenstva protiv Leverkusena. Ono što će svakako privući našu pažnju jeste povratak legende Samy Hyypie na Anfield. Generalka u kojoj ćemo vidjeti koliko ovaj tim pod vodstvom Rodgersa može uraditi u narednoj sezoni. Očekujem sličan sastav kao protiv Gomela tj. najjači.


                        Rezultati dosadašnjih utakmica ova 2 kluba:

                        09.03.05. Leverkusen - Liverpool 1-3
                        22.02.05. Liverpool - Leverkusen 3-1
                        09.04.02. Leverkusen - Liverpool 4-2
                        03.04.02. Liverpool - Leverkusen 1-0
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • The team in full is: Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Coates, Lucas, Shelvey, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.


                          Subs: Jones, Henderson, Carroll, Adam, Robinson, Spearing.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Bice dobra utakmica! Ocekujem solidnu igru. Sastava je dosta jak. Dobro je sto Sterling startuje,mozda i on pogura Downinga. Brine sto nema ni Borinija,ni Agera ni na klupi,koja je dosta tanka.

                            ps. Merlin,C-Bosh,Fresh imate pm.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Morgana i Susa opet nigde.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sterliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinggggggg

                                Kakva golcina na majstorski pas Enrikea!

                                http://www.dzairshow.com/lsh-veetle1.html

                                Evo braco odlican stream.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X