Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo to Bosh, momak je odlican u defanzivi, neverovatno koliko je dobar defanzivno i samo zato mi se i svidja, sto je kompletan vezista, i napred i pozadi zna. Cenim da bi on bio bolje resenje od Spiringa, ako se Lukas ne daj boze povredi.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Jbg, vama je tanka klupa pa ako se neki igrac povredi bice tesko zameniti ga.

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Upravo to Bosh, momak je odlican u defanzivi, neverovatno koliko je dobar defanzivno i samo zato mi se i svidja, sto je kompletan vezista, i napred i pozadi zna. Cenim da bi on bio bolje resenje od Spiringa, ako se Lukas ne daj boze povredi.
        Ja se nadam da taj nece gledati terena, osim u Liga Kup i LE utakmicama, kakvo prokleto tele, koliko nas je samo pokopao svojim predstavama u finalu FA kupa, na Old Traffordu itd. da ne nabrajam dalje.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Dobrodosao Allene! Nadam se da ce opravdati svaki peni ulozen u tebe. Da ces imati brdo asistencija Carrollu i Boriniju.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • The Times - Liverpool remains interested in Sahin and is also looking to sign Clint Dempsey on a low fee.
            ....
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Ja se nadam da taj nece gledati terena, osim u Liga Kup i LE utakmicama, kakvo prokleto tele, koliko nas je samo pokopao svojim predstavama u finalu FA kupa, na Old Traffordu itd. da ne nabrajam dalje.
              Cini se da ga Brendan uopste ne gotivi samo sto su sad krila prioritet a backup DM ne sme da bude neko skup i preplacen, mora dobro da se razmisli. Selvi i Alen mogu da odrade dve BTB role jer su dobri defanzivno i da se to pokrije ako nema Lukasa. Nekad i Dzerard moze da igra povucenije a i onaj nesretni Henderson bi nekad mogao da odigra ljudski. Nadomestice se to nekako a verujem da cemo ga u Liverpulu gledati maksimalno dve sezone, s tim da cenim da je ovo poslednja, posebno ako nekim cudom udjemo u 4, onda ce se definitivno praviti ozbiljniji tim dogodine.

              Samo kad bi se od tog Dauninga izvuklo ove sezone nesto, ovi su igrali bunker a zna se kakav je on na malom prostoru. Mozda bude bolji kad bude imao vise prostora, gore od onoga ne moze. Da bude solidan backup nekom krilu koje bi doslo do 31. a Sterling na levoj strani. Ne znam kako bi se Paceko snasao desno, levo je dosta dobar kao i na AMC.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Dobrodosao Dzo...

                Jbg, dali smo koliko smo dali, nadam se da ce se dokazati, ja verujem da poseduje kvalitet, i da ce pomoci Liverpulu da se vrati na stari put.
                Hvala

                Dobro pojacanje,ali da je skupo placen placen je.S obzirom da ga je Brendan doveo i da je placen 15 miliona sigurno je da ce nam sredina izgledati Lucas-Allen-Stevie.Nadam se da ce opravdati ulozeni novac i pokazati vec iduce sezone zasto je doveden.Takodjer svidja mi se sto se cini kao dosta miran i povucen decko i koji je veliki radnik na terenu.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • @Nash

                  Pacheco bi mogao da igra tog krilnog spica (lijevog), ali mislim da on ide, vjerovatno na pozajmicu negdje. Slazem se da je ovo Hendersonu zadnja sansa da se dokaze, red bi bio da se trgne malo, uzasno me nerviraju ti alibi igraci koji 90% lopti vracaju nazad, nadam se da Allen nije takav.

                  Za Coady-a zainteresovan Ipswich, pozajmica je u pitanju.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Hvala

                    Dobro pojacanje,ali da je skupo placen placen je.S obzirom da ga je Brendan doveo i da je placen 15 miliona sigurno je da ce nam sredina izgledati Lucas-Allen-Stevie.Nadam se da ce opravdati ulozeni novac i pokazati vec iduce sezone zasto je doveden.Takodjer svidja mi se sto se cini kao dosta miran i povucen decko i koji je veliki radnik na terenu.
                    Ovo jeste, to je dosta njih reklo o njemu. Samo nije bezmud na terenu kao Henderson i mnogo je sigurniji sa loptom, ne resava je se po svaku cenu. Ponavljam, bio bi odlicno pojacanje da imamo pobednicki mentalitet u poslednje vreme. Ovako ima veliki pritisak i bice mu teze. Garantujem sad u Junajted da je otisao pokidao bi 100%, ovako nije sigurno ali ne bi to trebalo lose da bude.

                    Mora ovaj Bosh da upropasti dan na kraju sa jebenim Dempsijem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ovo jeste, to je dosta njih reklo o njemu. Samo nije bezmud na terenu kao Henderson i mnogo je sigurniji sa loptom, ne resava je se po svaku cenu. Ponavljam, bio bi odlicno pojacanje da imamo pobednicki mentalitet u poslednje vreme. Ovako ima veliki pritisak i bice mu teze. Garantujem sad u Junajted da je otisao pokidao bi 100%, ovako nije sigurno ali ne bi to trebalo lose da bude.

                      Mora ovaj Bosh da upropasti dan na kraju sa jebenim Dempsijem.
                      Ma dolazi Clint 100%. Samo ako dodje Sahin nekako ce se prezivjeti i Dempsey.

                      Brendan najavio nova pojacanja:

                      Rodgers on new signings: "I don't know whether I expect more signings to follow rapidly but certainly our hunt continues, I said when I first came in my objective was to build a squad that was going to be competitive. It is probably a wee bit frustrating for everyone – including myself – that we haven't got them coming in quicker, but I think we've seen that the squad we've got here is already a good one, and I am just trying to improve it a little."
                      Bitno je da se ne stane na ovome, ocekujem neku pozajmicu, tog prokletog Dempsija i rezervnog golmana.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Ma Dempsi ima da nas upropasti, verovatno ce on biti deo napadacke trojke sa Suarezom i Borinijem.

                        Sahin ce pre u Arsenal sto je i razumljivo, jedino da proradi stara veza Murinjo-Rodzers.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma i ja ocekujem da Arsenal uzme Sahina, ali nada zadnja umire.

                          Evo i ovo:

                          http://www.ibtimes.co.uk/articles/37...an-rodgers.htm
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Mogao bi Brendan da usvoji talijansko nesto, tacnije 3-5-2 johnson i enrique se savrseno uklapaju taj sistem plus sredina bi bila strasna sa ovom trojicom(gerrard, lucas i alen) a u napadu bi mogli suarez i borini puno za razmisljanja ali moguce uklopiti
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Mogao bi Brendan da usvoji talijansko nesto, tacnije 3-5-2 johnson i enrique se savrseno uklapaju taj sistem plus sredina bi bila strasna sa ovom trojicom(gerrard, lucas i alen) a u napadu bi mogli suarez i borini puno za razmisljanja ali moguce uklopiti
                              Uvek za 3-5-2 ili 4-4-2 bez krila ali Brendan je covek koji forsira 4-2-3-1 i tako ce i biti, nema potrebe o tome da razmisljamo, samo da gledamo realno jer smo dosta fantazirali u poslednje vreme.

                              Da se vratim na ono za Kapela, neko rece ne bi on sad privukao WC igrace. Naravno da ne bi vec kad bi usao u 4. On je home game master, bas sam sa Akanom neki dan pricao o tome. Sto rece on, Juve ne moze gore da igra a on te bije 1:0 i ne mozes mu nista. Verujem da bi na neki fazon usao u 4 i posle uzeo pojacanja. Mogao bi i vrlo brzo do titule. Onda kad osvoji titulu, ima se para, dobar tim je tu, dodje lepo neko kao Brendan da uspostavi sistem i igra totalni fudbal. Ne mora to da bude Brendan, neko drugi ko igra tako, nije bitno, neko za sistem jer Kapelo je short-term trener. Posle bi nas upropastio a i mator je vec.

                              Ako bi na primer Brendan usao posle Kapela, ne bi bio ni blizu toliki pritisak, on bi se u Svonsiju dodatno afirmisao, verujem da bi bilo odlicno. Mada uprkos nekim stvarima koje mi se ne svidjaju verujem u njega da kroz godine moze nesto da napravi, samo mu ne treba skidati glavu posle prvog remija ili poraza.

                              Ovako ako bi se uradilo, verujem da nam niko ne bi bio ravan u narednim godinama. No nije bitno, guramo, bice bolje uskoro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da je skup jeste, ali valjda ovaj put pogodimo i da se ne pokajemo za tih £15m. Možda je mogao doći i za manju cifru, no ta klauzula u ugovoru je bila takva pa smo morali dati 15m. Na prvu izgleda kao dobar momak, nadam se samo da će se i na terenu pokazati.

                                Pročitao sam da je Bellamy odbio ponudu QPR-a gdje bi sedmično imao 60.000 £ da bi pristao na ponudu Cardiffa gdje će imati duplo manju sedmičnu platu. Svaka mu čast za ovo, veliki gospodin.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X