Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad se pojavila neka informacija da zelimo 23m funti i Adama Dzonsona... Izvor Mirror...

    Izgleda da cemo najjacem sastavu na Gomel...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • The Reds team in full is: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Gerrard, Shelvey, Lucas, Borini, Suarez, Downing.
      Subs: Jones, Kelly, Carroll, Spearing, Henderson, Carragher, Adam.
      Nema Sterlinga
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Po nekim standardima, ovo bi trebalo da bude nas najjaci tim i ne kritikujem Brendana zasto je izveo ovakav sastav. Ocigledno hoce da vidi na cemu smo trenutno kada je u pitanju igra... Ako ne razvalimo ove drvosece iz Belorusije sa minimum 3:0, onda stvarno...
        Sad sto li nema Sterlinga, pitanje je...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Valjda ce se zatresti ova nova crvena mreza vise puta. Suarez od pocetka, to nisam ocekivao, mislio sam da ce uci u drugom poluvremenu.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Nova crvena mreza je vrh vrhova...

            Ma dobro Suarez malo da se igra sa decom... Sada cemo videti kako ce on i Borini funkiconisati, ko ce gde da bude u napadu, i da li ce biti rotacije.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment




            • Ma vrh, nema dalje.

              Nisam očekivao ovaj naš vjerovatno najjači sastav protiv Gomela, hajde da moramo ganjati rezultat pa dobro, ali ovako kada imamo rezultat... Jedino ako želi da vidi domet ove ekipe pa da igraju, ne vidim drugi razlog jer treba dati priliku igračima koji će grijati klupu u Premiershipu i ovim mlađim igračima.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Moraju da se uigraju ovi najjaci, prvenstvo pocinje za 10-ak dana.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Suarez majstor!

                  Comment



                  • Dobrodosao!



                    Prvi je zatresao crvenu mrezu.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Ali Suarez, kakvu mi igracinu imamo nismo ni svesni... Borini je dosao bas zbog ovoga, klasan finiser. Mada iznenadio me je pokazao je da ima i vrlo dobru pas igur, pogotovo zavrsni pas. Nije lud Brendan, zna koga je doveo.

                      I da, dobrodosao Alene...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Suarez je jedan prestrasan igrac, samo mu zamjeram sto se valja po terenu nekad previse i tirvijalno pada, a inace zvijer sto se fudbala tice.. Allen ce vam doc prestrasnoo, cak sam ga i na fantasyu uzo, bas se pitam sta ce se sad desiti sa cijenom i njegovom prisutnoscu u mom timu kad predje u liverpool
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja sam vam rekao, dajte loptu Boriniju i dace gol. Naravno ovo je Gomel ali verujem da je pravo pojacanje.

                          Sto se Alena tice tu se vec jezim na samu pomisao da ce igrati prvu i da smo platili 15 miliona, sve su gluplji i gluplji.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma bice dobar Alen...

                            Ja se jezim od misli da ce Dauning u prvu, covek je uspeo da u jednoj utakmici gde nas tim dominira da bude najgori na terenu u oba tima... Krilo neko pod hitno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ma bice dobar Alen...

                              Ja se jezim od misli da ce Dauning u prvu, covek je uspeo da u jednoj utakmici gde nas tim dominira da bude najgori na terenu u oba tima... Krilo neko pod hitno...
                              O tome ni ne razmisljam, verujem da Brendan ima bar jedno krilo u planu makar to bio i Teljo, samo ovog da ne vidim.

                              Treba juriti Ramireza i Volkota do 31.
                              sigpic

                              Comment


                              • Spoiler
                                Preostala 2 gola:





                                Brendan Rodgers confirms that Liverpool have agreed a fee for Joe Allen.
                                Gotovo je, znači naš novi igrač.

                                Sutra se nadam nekom laganom protivniku ne bi valjalo igrati teže utakmice prije početka Premiershipa. Izbjeći Ruse, Bursu i Feyenoord, ostalo sve je slabije dosta.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X