Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Impresivnije na ovoj slici je sto Carroll daje gol!
    Jesi siguran da je dao?

    Comment


    • Smaraju sa Allenom vise. Ako se ne resi to za dan-dva onda treba dici ruke. Ko ih sisa.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Ma to je gotova stvar vidim ja. Da je transfer ne moguc ne bi se pricalo mesec dana konstantno o tome. Nego "Thiago Silva has left AC Milan for PSG for £40million," said Rodgers. ----> Iz ovoga se moze zakljuciti da ce traziti najmanje toliko za Aggera, i ako ludi City pristane moze podobro da nas izvuce iz govana."But I am a realist. If someone comes in with a massive bid and it is in the best interests of the club, whether it is Daniel or any other player, you have to look at it" said Rodgers. Ovo je sa SKY PL NEWS... Ja bi Aggera pustio za 45 m . Uvalio bi Kerola nekome,Hendersona,Dauninga se oslobodimo na leto i zaboravimo ovu sezonu, i onda od sledece poceti od 0. Videcemo sta ce biti sve vise verujem u Rodzersa.

        Comment


        • Nije Rodgers rekao nista o cijeni, ali kako Tony kaze klub ce traziti 27 miliona funti za Agger-a.

          Inace Rodgers je rekao ovo:

          Rodgers: “Silva has left AC Milan for PSG for £40 million,” he said. “He [Agger] is one of the leading players in European football, so it is going to be a big valuation. Every player has a price and top centre halves are at a premium.”
          The Times: LFC have made it clear to Brian Marwood, City's chief football administration officer, that they are seeking a fee of about £27m for Agger. That valuation may appear unrealistic given the 27-year-old's patchy fitness record, but LFC regard Agger as one of Europe's best defender and want a fee that reflects that staus.
          Dzo Kol nece igrati veceras zbog povrede koju je zadobio u prvom mecu protiv Gomela.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Malo je 27 m funti. Malo, ne treba ga pustati onda.

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Malo je 27 m funti. Malo, ne treba ga pustati onda.
              Ja bih rekao da je 27 taman za Agger-a, zaboravljas koliko je podlozan povredama, za 6 godina u Liverpulu je odigrao svega 48% utakmica, sto je otprilike isto kao da nije igrao 3 sezone.

              Ako je istinito da je istetovirao YNWA, onda je stvarno bog, lik ne zeli da ide iz kluba iako moze mnogo vecu platu da ima negdje drugo (U Sitiju npr.), legenda!
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Meni je on omiljeni igrac, pravi borac. Ako jedan Kerol vredi 35 m onda Ager vredi 45 i tacka. Ne moze se sa nama vise zezati.

                Comment


                • Originally posted by KERSDRS View Post
                  Meni je on omiljeni igrac, pravi borac. Ako jedan Kerol vredi 35 m onda Ager vredi 45 i tacka. Ne moze se sa nama vise zezati.
                  Kerol je jedinstven slucaj, ne ponovilo se...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Ma kad nas jedan Svonsi moze da ... za Alena mozemo i mi City cije gazde kake novac. Tako da samo polako.

                    Comment


                    • Dosta portala prenese vijest da je Allen novi igrač Liverpoola, a Swansea prihvatila ponudu tešku £15m. Ima li neko od pouzdanijih da je ovo objavio?

                      Mislim da je pošteno što su naši rekli kako traže jaču ponudu za Aggera (oko £25m) i Adama Johnsona na posudbu uz opciju otkupa. Tako i treba, ako hoćeš takvog igrača onda i izdvoji dobre pare pa ko voli nek' izvoli.

                      Šta ovaj Rodgers radi, sa najjačim timom protiv Gomela.

                      LFC: Reina, Johnson, Škrtel, Agger, Enrique - Lucas, Gerrard, Shelvey, Downing - Suarez, Borini.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • WTF

                        http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ng-rights.html

                        Comment


                        • Originally posted by Merlin View Post
                          Dosta portala prenese vijest da je Allen novi igrač Liverpoola, a Swansea prihvatila ponudu tešku £15m. Ima li neko od pouzdanijih da je ovo objavio?

                          Mislim da je pošteno što su naši rekli kako traže jaču ponudu za Aggera (oko £25m) i Adama Johnsona na posudbu uz opciju otkupa. Tako i treba, ako hoćeš takvog igrača onda i izdvoji dobre pare pa ko voli nek' izvoli.

                          Šta ovaj Rodgers radi, sa najjačim timom protiv Gomela.

                          LFC: Reina, Johnson, Škrtel, Agger, Enrique - Lucas, Gerrard, Shelvey, Downing - Suarez, Borini.
                          Swansea mora da prihvati 15 miliona zbog klauzule u ugovoru, Ben i Tony vec objavili na twitteru, tako da ce Allen veoma brzo postati igrac Liverpula, ostali jos samo licni uslovi.

                          http://www.walesonline.co.uk/footbal...1466-31587451/
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • 15M za Allena? E stvarno, svaka cast Brendane! Prosle godine se Kenny izglupirao, sad Rodgers, pa tu nema kraja...
                            Najjace od svega je sto je Allen poslednji tip igraca koji treba Liverpoolu... Umesto da rese problem na krilu, oni opet centralnog veznog...
                            sigpic

                            Comment




                            • Crvene mreze na golovima ove sezone
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Sky Sports understands Liverpool have informed Swansea they are ready to pay the £15million fee to trigger the release clause in Joe Allen's contract.
                                Liverpool manager Brendan Rodgers has long been a keen admirer of the 22-year-old, and the Welsh club had already rejected an offer worth £12.5million.
                                Dobro, ovo je done deal...

                                Tony, nije istina da nam ne treba ovakav tip igraca, veznjak nam je potreban, pogotovo sada kad je prodat Akva, pa koji igrac ce igrati u vezi pored Stivija i Lukasa ??? Hendo, Spiring ??

                                Koja gotiva Bosh...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X