Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako se do kraja dana pojavi na jos par sajtova (sky i eurosport recimo) onda je moguce da tu ima necega, dotad nista ne vjerujem.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Hajde prestani da stavljas te nebuloze sa facebook-a

      Uopste nije tacno da je Mourinho ista predlozio Sahin-u(barem ne da javnost zna),nego je samo istina da su dvojica trenera obavili razgovore,sta lupas tu vise,dosta!!!
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • To za Quaresmu je procurilo iz Turskih medija, samo spekulacije za sada. Navodno bi on popunio mesto upraznjeno odlaskom Kuyt-a. Ne znam zasto hejtujete to mogucnost, ne zaboravite da je Quaresma jedan veliki protraceni talenat, nije uspeo da se uklopi u Barsu i Inter, ali mogao bi da bljesne u Liverpulu, ne bi bio ni prvi ni zadnji "late bloomer"

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Ovi big five klubovi su: Liverpool, Manchester United, Manchester City, Chelsea, Arsenal.

          Kenja Laudrup samo da bi izvukao vise novca.
          Da li smo mi top5 klub ??? Zasto ne bi Spursi bili u toj grupi... Mislim da ta klauzula nema nikakvog smisla...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Molio bih sve da dobro razmisle pre nego sto ostave bilo koji post u ovoj temi, a i uopste. Ovo se pretvara u cirkus sa vasim vestima sa FB stranica ciji su admini jos u osnovnoj skoli i sa kvaziportala koji objavljuju bilo sta jer nemaju posla i dosadno im je. Mogu svi da diskutuju a nasi izvori su Sky, ES i nasi ljudi sa Twittera(Toni, Dankan, Ben i Liam). Tema Liverpula je verovatno najbolja klupska tema na forumu vec duze vreme i tako ce i ostati. Svaki besmislen post ce se brisati i kaznjavati.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Da li smo mi top5 klub ??? Zasto ne bi Spursi bili u toj grupi... Mislim da ta klauzula nema nikakvog smisla...
              Ta klauzula je stara 3-4godina, pa ste zato vi u celoj prici.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Da li smo mi top5 klub ??? Zasto ne bi Spursi bili u toj grupi... Mislim da ta klauzula nema nikakvog smisla...
                http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...nsea-City.html

                Liverpool look increasingly likely to sign Swansea’s Joe Allen due to a £15 million exit clause triggered in the midfielder’s contract.
                It has emerged the Welsh club are bound to allow Allen to leave if any of five clubs - Liverpool, Manchester United, Manchester City, Chelsea and Arsenal - meet the valuation.
                Nema nikakve veze to da li smo vise u top 5 klubova u ligi. LFC, MUFC, MC, MU, AFC imaju mogucnost da aktiviraju klauzulu, tako mu stoji u ugovoru. Ovo sam procitao na vise pouzdanijih sajtova.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Ako mu tako stoji u klauzuli, ako su navedeni timovi, onda ok... Ne znam sta sere onda Laudrup...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Pazite ovo. Bila vijest na zvanicnom sajtu da je Suarez potpisao novi ugovor, ali uklonili ubrzo nakon toga.

                    http://yfrog.com/j6o0lagxbfgnbdkgwgeafpbmz
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Juve se navodno mnogo interesuje oko njega, kazu ili on ili Persi, ovo moze biti zbog toga. Zamisli kad i njega spremamo da offload-ujemo...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Liam Tomkins @liam_tomkins
                        Great news that Luis Suarez has signed a new long-term contract at #LFC. Agger and Skrtel next please.
                        ....
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Fora je sto od ovih najboljih igraca niko nece da ide i zele da isprave proslu sezonu i to se i vidi i po izjavama, borbi na terenu, ma po svemu. Samo sto ovi hoce da ih prodaju i uzmu pare, budale.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo izvor za Quaresmu sa oficajlne stranice :

                            http://www.liverpoolfc.com/news/medi...-door-for-reds

                            Comment


                            • Originally posted by EBSCO View Post
                              Evo izvor za Quaresmu sa oficajlne stranice :

                              http://www.liverpoolfc.com/news/medi...-door-for-reds
                              Ma to jeste oficijalna stranica, ali vidis izvor... To je media watch, tu nabacaju sve zive glasine ukljucujuci i ovu, Turski neki list koji mozda nije pouzdan.

                              Sad mi je lakse za Suareza...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by EBSCO View Post
                                Evo izvor za Quaresmu sa oficajlne stranice :

                                http://www.liverpoolfc.com/news/medi...-door-for-reds
                                To je rubrika za sprdnju, kad bude u latest news mozemo da pricamo. I tebe bih takodje molio da se ne zaleces i da ne pises nepouzdane stvari, kao i da ne kopiras postove sa drugih foruma ovde i odavde tamo. JC, Bosh, Freshko i ja smo uspostavili ovde neki sistem kad su transferi u pitanju, znamo sve izvore, znamo sta je realno, znamo sve mogucnosti i samo diskutujte i pratite nas i nece biti nikakvih problema.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X