Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sahina kad bi doveli, to bi bio veliki pogodak, samo se plasim koliko ce njegova povreda uticati na formu... Mada vidim da se i Fergi itekako interesuje za njegove usluge. Bice vrlo tesko, svi ga zele.

    Ne verujem Nash da mozemo Adebajora dovesti, Spursi ce to uskoro da zavrse, a i mislim da Siti zeli da ga trajno proda.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Sahina kad bi doveli, to bi bio veliki pogodak, samo se plasim koliko ce njegova povreda uticati na formu... Mada vidim da se i Fergi itekako interesuje za njegove usluge. Bice vrlo tesko, svi ga zele.

      Ne verujem Nash da mozemo Adebajora dovesti, Spursi ce to uskoro da zavrse, a i mislim da Siti zeli da ga trajno proda.
      Kolika je cena Adebajoru? Sahin bi nam legao samo tako verujte mi..Mada sta da vam pricam kad i sami znate.. Neko je napisao da ce tokom sledece sedmice biti 4 nova pojacanja. Je li tacno to?

      Comment


      • Nije problem cijena za Adebayor-a koja uopste nije velika(oko 8-9 miliona),ali njegova ogromna plata jeste...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Oko plate je zapelo kada su Spursi u pitanju, jednostavno nemaju oni toliko da ponude Adebajoru, a bogami nemamo ni mi, tj imamo, ali ne bi ni u ludilu smeli toliko da mu damo.
          Kazem, Sahin bi bio pun pogodak, samo me brinu te njegove sklonosti ka povredama, i bilo bi dobro kada bi imali opciju da ga otkupimo na kraju pozajmice, sumnjam da ce to Mou da dozvoli.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Oko plate je zapelo kada su Spursi u pitanju, jednostavno nemaju oni toliko da ponude Adebajoru, a bogami nemamo ni mi, tj imamo, ali ne bi ni u ludilu smeli toliko da mu damo.
            Kazem, Sahin bi bio pun pogodak, samo me brinu te njegove sklonosti ka povredama, i bilo bi dobro kada bi imali opciju da ga otkupimo na kraju pozajmice, sumnjam da ce to Mou da dozvoli.
            Pa sto ne bi dozvolio..Ima on dosta boljih igraca..A iskoristice priliku da ga uvali nekome, naravno ako ne odigra maestralno na pozajmici...Uostalom ko kaze da ce Sahin na pozajmicu ..Liverpool stoji u mestu vec duze vreme, ne znam sta cekaju sa dovodjenjem sad ce jos malo liga da pocne..

            Comment


            • Ljudi, nije da vam kvarim snove, ali Sahin kod vas, pre nego kod nas ili u Utd-u...Nema sanse. Jednostavno, i mi i Utd "nudimo" LS, a i nisam video da se Liverpool spominje kao destinacija za Sahina. Koliko znam, u igri je Arsenal, Utd, Spursi zbog Modrica i Galata...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                Ljudi, nije da vam kvarim snove, ali Sahin kod vas, pre nego kod nas ili u Utd-u...Nema sanse. Jednostavno, i mi i Utd "nudimo" LS, a i nisam video da se Liverpool spominje kao destinacija za Sahina. Koliko znam, u igri je Arsenal, Utd, Spursi zbog Modrica i Galata...
                Zato sam i rekao da ce biti vrlo tesko uopste dovesti ga, upravo zbog konkurncije i LS. POmenuo ga je Brendan doduse indirektno asocirajuci na to da ima kvalitetnih igraca na pijaci koji mogu na pozajmicu. Sigurno je mislio na Sahina.
                Mi mu mozemo ponuditi sigurno mesto u prvih 11 i dobru platu, verovatno i Utd, dok kod vas ako dodje Cazorla, bice guzva u vezi realno. Jos kad se Jack vrati...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ko kaze da ce Jack ikad da se vrati? Ovo jeste surovo sto kazem, ali je covek 7 meseci duze povredjen nego prvobitno planirano. Najveci talenat Engleske, ali je kao i cela nacija u fudbalu, baksuz...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Nama bi valjao i Pienar iz Evertona.

                    Comment


                    • LIVERPOOL: AGGER DISCUSSIONS AROUND. After rejecting an offer from Manchester City, Liverpool tries to convince Daniel Agger, 27, and termination in June 2014 to extend it's lease with the club from the Mersey. The Danish defender seeks guarantees in sport.
                      Trebalo bi to odraditi, mada svi znamo da bez LS sledece godine, tesko da cemo ga zadrzati, njega ili bilo kojeg jaceg igraca u timu.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Alvaro Pereira's agent says his client could leave Porto this summer. Liverpool, Chelsea and Tottenham are reportedly interested.
                        Opet Urugvajac. Samo konkurencija je jaka, znamo šta se desilo prošli put kad smo se za igrača borili sa Tottenhamom, dok je Chelsea finansijski dosta nadmoćniji.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Uf,kako bi nam lego Alvaro Pereira.
                          Roma se ukljucila u trku za Dempsija.
                          Liverpul ce dati 15m za Allena.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by mareliverpool View Post
                            Roma se ukljucila u trku za Dempsija.
                            Eto im ga slobodno...

                            Alvaro je odlican levi bek, ofanzivan, u defanzivi ok, ali mislim da bi on bio odlican za rotaciju, odlican. Ali Porto dere po svom obicaju, ne znam za koliko bi ga dali.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Liverpool pripremio 8M funti za nogometasa Besiktasa i Portugalske reprezentacije Ricarda Quaresmu.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • To je nebuloza teska...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X