Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro Nash, ne mozemo si sada skroz omladince da pustimo na teren, treba biti siguran u pobedu, slazem se da Johnson i Gerrard nisu smeli da pocnu. Trebao je Meklaflin na desnog beka, tu se takodje slazem, momak mnogo obecava, svidja mi se kako je odigrao pripreme. Selvi je trebao da pocne umesto Tate. Ali dobro je sto Borini pocinje, da vidimo sta ima momak da ponudi.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ala mesara beloruskog sto opali Lucasa.

      E moj Borini -.- , vec vidim da ce biti ko Voronin -.-
      Last edited by Scouser; 02-08-12, 20:51.

      Comment


      • Jubilej za Glena, ovo je bila njegova 100-ta utakmica u svetom crvenom dresu...

        Dobro, pozitivna stvar da je Brendan u prvoj kompetitivnoj utakmici startovao pobedom. Nije bio los Borini, ali veza i napad nisu uopste funkiconisali kako treba, te stoga je i ocekivana losa igra Italijana. Bice to bolje u nastavku, bar se nadam.

        EDIT:
        Daniel Agger's absence from Liverpool's squad to face Gomel has cast doubt over his future, with his agent revealing that the defender is not injured. Initial reports suggested that the Danish centre-half was nursing a knock after being left out of Brendan Rodgers' plans for midweek Europa League qualifying duty. It has, however, emerged that Agger was in contention and that it will be down to the Anfield outfit to explain his lack of involvement.
        Manchester City and Barcelona are said to hold an interest in the 27-year-old, with both clubs in the market for defensive reinforcements. Agger's agent is reluctant to be drawn on the transfer rumours, but is keen to know where his client stands. "He is not injured in any way," Per Steffensen told Politiken. "Only the club and the manager can answer to why he is not in the squad."
        On the exit reports, and those claiming that Agger is actively looking for a route out of Anfield, Steffensen added: "Liverpool will have to answer to whether they have received any offers. "But the reports of Agger handing in a transfer request are purely nonsense. He is very happy at Liverpool. Agger's current deal with Liverpool is due to run until 2014 and Steffensen claims no extension discussions have been held.

        He said: "We have not heard from Liverpool with regards to a contract extension."
        ...........

        Videcemo sta ce Brendan reci na ovo, cenim da je izostanak cisto radi reda, nije imao potrebe biti na terenu.
        Last edited by Freshman; 02-08-12, 22:18.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Daj u revansu Spiringa, Dauninga, Adama i Hendersona 90 minuta. Nekako ce valjda izgurati remi kod kuce po obicaju za prolaz dalje a ima sansi da beloruski mesari odalje van terena na par meseci bar jednog, mozda i dvojicu. Sve bitne igrace ostaviti van stroja i staviti debile i talentovane klince. Bice dosta za prolaz, sto je i najbitnije ovde, samo da se pregura do grupne faze. Mada sto vise gledam nekih stvari, cini mi se da bi bilo bolje da nadjemo novog trenera do pocetka sezone.

          Izgleda Ager dobio neke pojacane ponude, valjda cemo bar to resiti u nasu korist majku mu.
          sigpic

          Comment


          • Definitvno Carragher i Skrtel ne mogu biti štoperski par. Agger je neophodan. Katastrofalno su igrali. Skrtel je navikao da ima Aggera koji će pokrivati njegove greške a Carragher to nije u stanju jer je jako trom i spor. Ništa više od 4. štopera nije za njega. Henderson je imao par dobrih ideja ali nema znanja da ih realizuje. Spearing i Carragher previše slobode imaju i od njih kreće svaki napad. Oni izgledaju kao kreatori, a ne Gerrard. Borini je odsječen. Mislim da bi Downing i Sterling trebali da idu više naprijed i da se približe jedan drugom. Sterling premalo koristi mozak, nadam se da je to rezultat neiskustva.

            Comment


            • Citam sad neke izvestaje i kad dodam na to pripreme, reklo bi se da ce Stiv Klark i njegov nacin rada sa defanzivcima mnogo nedostajati.
              sigpic

              Comment


              • Katastrofalna igra,strasno!|BR ima sjajnu filozofiju,ali dzabe igra je 0,pas igra ne funkcionise nikako.Po ovome sto vidim,bolje smo igrali sa Dalglisem,ma da ajde da sacekamo da dodju Allen,Ramirez pa cemo videti.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Najveći problem Liverpoola je što, već nekih 5 godina, neko pokušava da ispadne pametan. Da mu svi čestitaju jer je napravio neki neočekivan potez i pogodio. Prvo Benitez sa dovođenjem raznoraznih talenata i neprovjerenih fudbalera - Babel, Benayoun, Voronin, Riera pa i Lucas koji na kraju nekako izguran u dobrog igrača. A sve to da bi ispao pametan i napravio šampione od vječnog prosjeka. Pa je onda on dobio otkaz, pa je, naravno da bi neko ispao pametan, doveden Roy Hodgson da "Liverpool vrati gdje mu je mjesto". Pa je on onda iz Belgije doveo Milana Jovanovića jer je vidio u njemu svjetsku klasu. Doveo je Joe Colea, Koncheskog, Poulsena, Meirelesa (koji je bio dobar, ali je prodat da bi neko ispao pametan). Ali, pošto nije svako Mourinho da se kofrči i dovede Khediru i napravi od njega klasu, i Roy je dobio otkaz. Onda su sjele te "pametne" glave i rekle: "Hajmo se još malo ku*čit pa vratiti Dalglisha koji je prije 20 godina harao sa Liverpoolom. On će nas vratiti na pravo mjesto." I tako je došao Dalglish i počeo pametovati. Prvo je bacio 35 miliona na Carrolla i kasnije se vadio da je morao jer je ostao sat do kraja prelaznog roka. A ne spominje se prodaja Torresa sat pred prelazni rok. Umjesto da su se ponašali kao i Tottenham sa Modriće, pa rekli Torresu da ne može sada ići jer se ne može naći adekvatna zamjena i da, ako bude htio ići, može tek na kraju sezone kad bude vremena da se nađe napadač. Onda je još na kraju sezone istresao po 20 miliona za Downinga i Hendersona, po osam za Enriquea i Adama. Sve da bi mu sutra navijači govorili kako je bog jer se niko drugi ne bi sjetio da dovede te igrače, a on je od njih napravio šampione. Eh onda je i Kenny, naravno, zaje*bo (mislim svako bi sa onakvim igračima) pa je opet, nakon dugog razmišljanja, donesena odluka da je Rodgers najbolje rješenje. 39-ogodišnji trener koji je eto uspio sa Swansijem da uđe u ligu i tu ostane. "On će nas sigurno spasiti. Mislim mogli smo mi dovesti i poznatije trenere, ali to onda ne bi bilo ku*rčenje." Evo sad je i Rodgers nastavio. Doveo je Borinija. Ono kao: " Ne znate vi. Ja sam njega trenirao. Bit će on strašan". Pa se onda priča o nekakvom Dempseyu. Ma to je igračina. Igra s 29 u Fulhamu, a da je imao sreće mogao je u Barceloni završit.
                  Mislim da je vrijeme da se prestane preseravati i da se počne ići na sigurno, samo se bojim da je sad već kasno za to i da sad Rodgers mora rizikovati, pa ako ubode bit će nešto od nas, a ako ne ubode, doći će neki koji se Scountorpom došao iz 4. u 3. ligu i onda ćemo u njemu vidjeti spas. Pa sve tako dok neko ne pogodi.
                  Ili da nas kakav šeik kupi i počne šakom i kapom da dijeli i za 15 dana od nas napravi najjaču evropsku ekipu.

                  Oprostite na dugom postu, malo sam nervozan


                  Jos jednom se ovo desi popices ban,pa koji ti je fazon da kopiras,staces onda na forumu,ako tudje misljenje stavljas,svasta

                  Comment


                  • Dug,ali vrlo pametan post,potpuno si upravu.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by EBSCO View Post
                      Najveći problem Liverpoola je što, već nekih 5 godina, neko pokušava da ispadne pametan. Da mu svi čestitaju jer je napravio neki neočekivan potez i pogodio. Prvo Benitez sa dovođenjem raznoraznih talenata i neprovjerenih fudbalera - Babel, Benayoun, Voronin, Riera pa i Lucas koji na kraju nekako izguran u dobrog igrača. A sve to da bi ispao pametan i napravio šampione od vječnog prosjeka. Pa je onda on dobio otkaz, pa je, naravno da bi neko ispao pametan, doveden Roy Hodgson da "Liverpool vrati gdje mu je mjesto". Pa je on onda iz Belgije doveo Milana Jovanovića jer je vidio u njemu svjetsku klasu. Doveo je Joe Colea, Koncheskog, Poulsena, Meirelesa (koji je bio dobar, ali je prodat da bi neko ispao pametan). Ali, pošto nije svako Mourinho da se kofrči i dovede Khediru i napravi od njega klasu, i Roy je dobio otkaz. Onda su sjele te "pametne" glave i rekle: "Hajmo se još malo ku*čit pa vratiti Dalglisha koji je prije 20 godina harao sa Liverpoolom. On će nas vratiti na pravo mjesto." I tako je došao Dalglish i počeo pametovati. Prvo je bacio 35 miliona na Carrolla i kasnije se vadio da je morao jer je ostao sat do kraja prelaznog roka. A ne spominje se prodaja Torresa sat pred prelazni rok. Umjesto da su se ponašali kao i Tottenham sa Modriće, pa rekli Torresu da ne može sada ići jer se ne može naći adekvatna zamjena i da, ako bude htio ići, može tek na kraju sezone kad bude vremena da se nađe napadač. Onda je još na kraju sezone istresao po 20 miliona za Downinga i Hendersona, po osam za Enriquea i Adama. Sve da bi mu sutra navijači govorili kako je bog jer se niko drugi ne bi sjetio da dovede te igrače, a on je od njih napravio šampione. Eh onda je i Kenny, naravno, zaje*bo (mislim svako bi sa onakvim igračima) pa je opet, nakon dugog razmišljanja, donesena odluka da je Rodgers najbolje rješenje. 39-ogodišnji trener koji je eto uspio sa Swansijem da uđe u ligu i tu ostane. "On će nas sigurno spasiti. Mislim mogli smo mi dovesti i poznatije trenere, ali to onda ne bi bilo ku*rčenje." Evo sad je i Rodgers nastavio. Doveo je Borinija. Ono kao: " Ne znate vi. Ja sam njega trenirao. Bit će on strašan". Pa se onda priča o nekakvom Dempseyu. Ma to je igračina. Igra s 29 u Fulhamu, a da je imao sreće mogao je u Barceloni završit.
                      Mislim da je vrijeme da se prestane preseravati i da se počne ići na sigurno, samo se bojim da je sad već kasno za to i da sad Rodgers mora rizikovati, pa ako ubode bit će nešto od nas, a ako ne ubode, doći će neki koji se Scountorpom došao iz 4. u 3. ligu i onda ćemo u njemu vidjeti spas. Pa sve tako dok neko ne pogodi.
                      Ili da nas kakav šeik kupi i počne šakom i kapom da dijeli i za 15 dana od nas napravi najjaču evropsku ekipu.

                      Oprostite na dugom postu, malo sam nervozan
                      http://forum.sportsport.ba/viewtopic...art=60720#wrap

                      Na ovoj stranici isti takav post od rijeci do rijeci.A gledam tamo kopirate sa ove stranice postove,pa je tamo npr.od AK izasao isti post ko sto je bio na ovoj stranici.Jednu od najboljih tema na forumu pretvarate u cirkus temu.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Fiorentina president confirms Aquilani deal
                        Otisao vam Aquilani...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Otisao vam Aquilani...
                          Nek povede i Rodzersa sa sobom u tom slucaju.

                          Kako EBSCO kopira postove, tako i ovaj Kinga po britanskoj politici. Akvilanija otera da bi pravio mesta za Dzoa Alena, zaboga.
                          Last edited by Casiraghi; 03-08-12, 15:02.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Otisao vam Aquilani...
                            Sad procitah... Potpisace trogodisnji ugovor sa Violom kada prodje medicinski. Za sada nigde ne pise cena transfera, ali cenim da je oko 7m... Ne znam cemu ovaj potez, momak je pokazao kakve doktorske pasove ume da posalje, i da potpuno razume igru i sistem koji Brendan forsira. Dolazak Alena je sada iminentan.

                            Originally posted by S-Nash View Post
                            Citam sad neke izvestaje i kad dodam na to pripreme, reklo bi se da ce Stiv Klark i njegov nacin rada sa defanzivcima mnogo nedostajati.
                            Slazem se. Mnogo ce nedostajati njegov rad sa defanzivcima, nama je odbrana prosle godine da tako kazemo bila zastitni znak, ali ocigledno da se skroz menja sistem u odbrani i da cemo verovatno gledati ubuduce high line defense, bice to takodje visok presing na loptu po celom terenu, a ne znam da li momci mogu da se prilagode tome, da ne bude kao Celsi prosle godine. Mada u Agera ne sumnjam da moze da se prilagodi takovj vrsti odbrane, ali za Skrtela nisam siguran. U sinocnoj utakmici se jasno videla visoka linija odbrane i mnogo propusta je bilo, 3-4 cistih sansi je Gomel imao, i mislim da ce tu biti velikih problema.

                            Liverpool manager Brendan Rodgers has dismissed suggestions of Daniel Agger's Europa League absence being an indicator of a move to Manchester City. But Rodgers is adamant the injury-prone centre-back was only absent in Belarus due to fitness issues, as he said: "The plan was always for Daniel to stay behind. Everyone knows his history of injuries. He came back to pre-season training after everyone else and is still not up to speed. He is fit but I have to make sure he is up to speed before he plays, because everyone knows his history with injuries."
                            Da, da, ne ide majstor nikuda ovoga leta.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ja se zaista nadam da Agger nece otici u Barcelona-u,ne bih volio ni zbog vas,njima bi bio pojacanje,a i drag mi je igrac,morao bi da ga prestanem gotiviti
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Velike sanse postoje da vam ta visoka linija dodje glave. Istina, rano je jos o tome suditi, mozda se i ispostavi kao nesto sto vasa odbrana moze ispratiti. Naravno, vaznije je da to vezni shvati i da se uklopi u taj sistem. U svakom slucaju, bice interesantno naredne sezone to gledati. Svaki gol koji primite zbog visoke linije podsjetice me na crni period koji smo prozivjeli pod AVB-om. Ali opet mislim da je Brendan zreliji trener od Portugalca i da nece ici glavom kroz zid.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X