Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od ta 4 pojacanja koja Rodzers pominje, 3 su Alen, Ramirez i Dempsi 99% gde je samo Ramirez potreban i Alen mozda u rotaciji.

    Nije jos nista zvanicno za Alena, nadam se da ce propasti.

    Neka dodje samo Ramirez jos sto se mene tice, ne treba nam vise pojacanja ako nece biti prava.
    sigpic

    Comment


    • Ma Alen i najverovatnije Dempsi, oko Gastona za sada nista konkretno, samo glasine, mada ne mozemo znati, mozda su vec odradili deal u tajnosti, samo se ceka Gaston da se vrati sa OI, da prodje medical i da se odradi papirologija. Sva sreca pa Urugvaj nije prosao u dalji tok takmicenja.

      Ali ko je onda to cetvrto pojacanje ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma backup golman je to najverovatnije posto Doni ide, neko moje misljenje.
        sigpic

        Comment


        • According to reports in Greece, Arsenal and Liverpool are ready to officially declare their interest in signing Olympiakos forward Kevin Mirallas in the next few days. A release clause of €8.25million (£6.5m) in Mirallas' contract expired on 31st July, meaning Arsenal and Liverpool must decide whether to make a formal offer to Olympiakos for the Belgium international.
          Zanimljiv igrac u svakom slucaju
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Zanimljiv igrac u svakom slucaju
            Koji ce nam?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Koji ce nam?
              Pa kad vec dovodite svakakve,evo jedan za male pare
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Pa kad vec dovodite svakakve,evo jedan za male pare
                Pa dolaze razni ali ne pravimo tim za Championship u pm.

                Mada doci ce i to verovatno, cenim za jedno 7-10 godina.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Pa dolaze razni ali ne pravimo tim za Championship u pm.

                  Mada doci ce i to verovatno, cenim za jedno 7-10 godina.
                  Ma daj nije ovo toliko los igrac,nije sad klasa,solidan je...mozda vama ne treba ne kazem ja,ali ne treba pretjerivati

                  Realno s ovim sto imate i sto se doveli ovo je neko 5-6 mjesto,ne vidim pored Arsenal-a,Chelsea i Tottenham-a,pa cak mozda i Newcastle-a(s ovima se ipak ne zna,mogu oni i da podbace) kako cete vi biti medju 4,ali zaista...dva Manchester-a i ne spominjem jer su jace ekipe od ostalih jos uvijek sto se mene tice
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ma daj nije ovo toliko los igrac,nije sad klasa,solidan je...mozda vama ne treba ne kazem ja,ali ne treba pretjerivati

                    Realno s ovim sto imate i sto se doveli ovo je neko 5-6 mjesto,ne vidim pored Arsenal-a,Chelsea i Tottenham-a,pa cak mozda i Newcastle-a(s ovima se ipak ne zna,mogu oni i da podbace) kako cete vi biti medju 4,ali zaista...dva Manchester-a i ne spominjem jer su jace ekipe od ostalih jos uvijek sto se mene tice
                    Mozemo plafon 5. da budemo, ja ne bezim od toga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Najverovatnije da si u pravu za golmana. Pfff, kad pogledam moguca pojacanja, nekako cenim da bi nas tim ovako izgledao:

                      ---------------Reina-----------------
                      -Glen----Skrtel---Agger-----Enrike-
                      --------------Lucas----------------
                      --------Gerrard----Aqua-----------
                      Gaston-------Suarez--------Borini

                      Klupa: Alen, Dempsi, Keli, Kerol, Sterling, Coates, drugi golman... Nema mesta za Henda...

                      Mislim, ovo ne izgleda toliko lose. Mada ne znamo sta ce biti sa Kerolom i Vodenim, a nisam siguran ni za Jonjoa, oce li na pozajmicu. Ako Akva ode, Alen ili Selvi su kandidati za prvu postavu.

                      EDIT: Zaboravi Kola, gde li ce taj da se ugura.
                      Last edited by Freshman; 02-08-12, 15:14.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ma kakav Borini na krilu,nema nista od toga i ja bih stavio Gerrard-a samog ispred,neku slobodnu rolu da ima,a iza njega Lucas-a i Akvu(ali tu ce biti Allen sigurno)
                        Last edited by AK47; 02-08-12, 15:18.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ma nema to veze, takav je sistem da ce se oni rotirati, uostalom u pripremnoj je Borini i igrao na krilu, zato sam ga tu i stavio, i ja sam za to da igra u centru napada, a Suarez na krilu, mada ja ne volim kad je on na krilu. Moze i tako, dva pozadi, jedan ispred.
                          Sto se tice Alena, bude li bio placen 19m, mislim da nece biti igrac sa klupe to je sigurno.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Upravu ste da je 4. igrac golman.
                            Znaci 4 nova pojacanja je najavio Rodgers. Kada su ga pitali da li cita novine i vijesti o transferima, rekao je da je ocekivano da se ovako mnogo fudbalera povezuje sa klubom kakav je Liverpool i da ima istine u tim spekulacijama.
                            Najblizi dolasku su Dempsey , Ramirez, Allen i golman Jack Butland.
                            Dempsey je napustio pripreme Fulhama da bi dosao u Lfc, Swansea je potvrdio interesovanje za Allena, a Ramirezov agent je bio u Liverpulu.
                            YNWA
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • The team is: Jones, Johnson, Enrique, Carragher, Skrtel, Henderson, Spearing, Gerrard, Downing, Cole, Borini. Subs: Gulacsi, Lucas, Adam, Shelvey, Kelly, Robinson, Sterling.
                              Da li je ovaj normalan, izasao sa ovako jakim timom, treba Beloruski panjevi da polome Dzerarda + od nasih jedva iko da ce biti motivisan.

                              Trebalo je ovako nesto:

                              Dzouns - MekLaflin, Keli, Skrtel(da ima neko iskusan u odbrani), Robinson - Dan, Selvi, Akva(treba neko valjda da gurne pas kroz beloruski bunker)-Paceko, Sterling, Morgan(Borini).
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni nije jasno zasto Aqua nije ni na klupi!? Ima li imalo razumnog objasnjenja!?
                                Sto se vise Rodgers inati sa njim meni je drazi (kao igrac).
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X