Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ces biti zadovoljan ako Alen ne dodje? Ko ce da igra Adam, Spiring, Henderson? Vi ste u situaciji da morate kupiti nekoga, naravno da ima boljih opcija od Alena al sto se kaze bolje ista nego nista. A Alen je dobar igrac, da se razumijemo.

    Comment


    • Za te pare se bolji mogu naci,a ako Nuri dodje na pozajmicu,onda nam ne trea
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by chicharito14 View Post
        Kako ces biti zadovoljan ako Alen ne dodje? Ko ce da igra Adam, Spiring, Henderson? Vi ste u situaciji da morate kupiti nekoga, naravno da ima boljih opcija od Alena al sto se kaze bolje ista nego nista. A Alen je dobar igrac, da se razumijemo.
        Bicu zadovoljan ako dodje za 7 miliona a posto je to nemoguce, onda je bolje da ne dolazi, samo bacamo pare.

        Igrace Lukas, Dzerard, Selvi, dace bog Akvilani i ako odustanu od Alena krenuce na nekog drugog. Mozda to bude Sahin ali neko ce se sigurno dovesti na toj poziciji. Od Alena nije tesko naci boljeg, dobar igrac, dalje od toga ne.
        sigpic

        Comment


        • Nije meni Selvi za prvu u timu kakav je Liverpul. Slazem se da momak ima potencijala, ali jos je mlad 20 mu je godina. Bio je stvarno odlican protiv Rome ali mislim da treba jos malo sacekati sa njim. Mozda pozajmica u klub tipa Bolton gdje moze igrati prvu postavu.

          Comment


          • Carroll odlazi u West Ham, a situacija je takva da ćemo sada dobiti £2m, a na kraju sezone £17m, ukoliko West Ham izbori opstanak u Premiershipu u klauzuli stoji da ga moraju otkupiti. Imat će 70.000£ sedmično.

            http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19056545
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Kerol u West Hamu, Rodzerse razocarao si me. Ocekivao sam jos jednu sansu za Kerola

              Comment


              • Ja mislim da ovo nije tacno,bas sam juce citao intervju sa trenerom koji kaze da ga nije uopste otpisao

                West Ham have denied reports linking Liverpool striker Andy Carroll with a £2million loan deal. The move would take the 23-year-old to Upton Park with a view to a £17m permanent switch.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                  Clint Dempsey did not leave with #Fulham squad on pre-season training camp to Switzerland today.
                  Ja ne znam sta bi me vise razocaralo,prodaja Carroll-a ili kupovina Dempsey-a.
                  Last edited by Joe Cole 10; 30-07-12, 22:07.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Problemi sa netom vec nedeljama, da bi na kraju 7 dana bio bez neta u potpunosti. Znaci haos... Ali ostao sam ziv.

                    I posto nisam ni pratio vesti itd, ukratko video da se interesujemo ponovo za Gastona, da smo prodali Akvilanija(), i da se i dalje polemise oko Kerola. Vidim i Gaitan se povezuje sa nama, to je takva zajebancija da nema dalje. I vrlo mi se svidja moguca pozajmica Sahina, posto Luka je skoro sigurno igrac Reala, tako da je ovo realno, ali mislim da cemo da se ispalimo za njega, otici ce u LS tim. Daj boze da sam u krivu.

                    Inace gledao sam sve pripremne tekme, mogu reci da je Selvi pokidao i da me je mnogo iznenadio. Resiti se Adama i Spiringa pod hitno, Hendu dati jos jednu sezonu.
                    Ono sto sam od Borinija video u 30min koliko je igrao, nije me impresionirao puno, ali ne moze bas ni da pokaze puno, nije imao loptu u svom posedu previse.

                    Sve u svemu, razocaran sam kako se radi ovoga leta, moze se Rogers izvuci sa dovodjenjem Sahina i Gastona. Debelo razocaran prodajom Akvilanija, pokazao je na momente doktorske pasove, daleko najbolji veznjak, ako ne racunamo na Lukasa i Kapitena.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Evo da te obradujem,niste jos prodali Akvu,nema Fiorentina pare,niti ce imati,osim ako Joveta ne ode
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • E sada si me Akane barem malo oraspolozio. I meni je delovalo malo cudno, znam da Viola kuburi sa parama, ako ne prodaju Jovetica, nema ni budzeta za ovu sezonu.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Eziz Allamov ‏@Ezizallamov
                          Liverpool have made a £12.5m + £2.5m add-ons bid for Joe Allen. He's set for a medical at Liverpool once Team GB's run ends. (Mirror)
                          Solidna cjena, očekivao sam i veću.

                          Comment


                          • 418633_415565715147813_1272778383_n.jpg

                            Liverpool believe they will eventually secure Clint Dempsey's services for £5million. [Daily Mail]
                            Liverpool are hoping to secure a deal to sign Fiorentina's Juan Manuel Vargas. [via TalkSport]
                            Bit će ovo dobro ako je istinitno.

                            Comment


                            • Ma de dobro, dobijamo dva igraca u skoro 30-tim godinama, Dempsi cist prosek i garantovano markentiski potez uprave zbog velike fan baze u USA i vlasnici to odlicno znaju, a Vargas je vrlo dobar krilni igrac, i opet nedovoljno za klub po mom misljenju, rotacija max, iako je verovatno bolji od svih krilnih igraca koje imamo, ustvari imamo samo Belamija i Dauninga koji su prava krila ako ne racunamo ove mladje, a to dosta govori.

                              Daily Fail je inace vrlo nepouzdan sajt, i cisto sumnjam da ce ga Fulam pustiti za 5m, a traze jos toliko.

                              Sto se tice Alena, umorio sam se vec od te price, i rekao sam da je sve preko 10m funti puno, nadam se da ce Labudovi prihvatiti ovo, ako je uopste istina, da zavrsimo vise sa tim.

                              Dempsi, Borini, Alen, pfff ako nam je ovo najbolje sto mozemo onda ne znam. Ne mogu da prezalim da je Hoile presao u jbeni QPR za dzabe.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Bez Susa i Belamija u EL.
                                Akvilani registrovan!
                                http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...uad/index.html
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X