Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18995512

    Aqua:

    "I never asked to leave but I was always pushed by the club. I am here and I would like to play for Liverpool but it doesn't depend only on me."
    "I had a very good talk with Brendan where we were able to share our thoughts and it was a very positive chat," Aquilani explained. "I like his footballing philosophy and I like the mentality he has because it matches my own skills."
    "The situation changed after Benitez left," Aquliani added. "In past years, I felt forced out. I never asked to go on loan but they made it clear it was better for me to go.
    "I think Liverpool people have to know that I have never said I wanted to leave the city because my family and I were not happy here. This is not true.
    "I cannot say I have unfinished business in English football because I really never played but, the little I did, I believe I was able to show to Liverpool fans that I have quality and that I could have helped the team."
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Dakle, Brendan tu odlucuje, valjda ce ga zadrzati.

      Ne znam da li se to samo meni cini ili mi na ovim pripremama imamo mnogo jasniju ideju kako doci do gola za razliku od proslih priprema i cele prosle sezone. Svidja mi se kako kombinujemo u sredini, ostaje da je jos vise otvaramo.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mareliverpool View Post
        Pojavila se jedna za mene sjajna vest.Naime West Ham je ponudio Liverpulu 18 miliona funti za Endija Kerola,ceka se odgovor Liverpula
        Ua! Kerol ce da bude super sledece sezone. Ne znam sto ga ljudi toliko mrze?!
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Ja ne znam zasto ga ljudi uopste vole,kad on nema pojma sa zivotom.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Najjace je kad je brat izvukao sprint da uzme loptu od Spiringa ne bi li ovaj jos toga upropastio.
              sigpic

              Comment


              • Izgleda da je istina da West Ham nudi £15m za Carrolla.

                http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18995674


                Opet se oživljava priča o Gastonu. Možda on ipak bude to Rodgersovo pojačanje koje će nas oduševiti.

                http://www.liverpoolfc.com/news/medi...rs-prem-switch
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Pa lepo sam ja napisao!
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Sad treba dobro razmisliti i razmotriti sve opcije. Treba sa Cekicarima ovo odugovlaciti a za to vreme da se nadje neka zver od spica i da se dogovorimo sa njim. Onda uzmemo pare od prodaje Kerola + dodamo nesto i uzmemo tog spica ali samo proveren igrac da bude.

                    Ramirez ceka da se zavrse OI i onda ce videti gde ce.

                    Evo i zvanicno idemo u Belorusiju 2. avgusta, Makedonci ih danas dobili 1:0 sto nije bilo dovoljno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes
                      West Ham's offer for Andy Carroll is an initial £2m loan fee with a guaranteed further £16m if they stay up. #WHUFC #NUFC #LFC


                      Liverpool interested in Bilbao's Amorebieta according to Marca
                      Ko zna koliko je ovo tacno, jer ovi iz Marca-e cesto kenjaju.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by mareliverpool View Post
                        Ja ne znam zasto ga ljudi uopste vole,kad on nema pojma sa zivotom.
                        Veruj mi i ja isto ne znam sta vide u tom igracu... Ne video vecu mrcinu..Treba nam napadac koji zna malo sa loptom i koji je brz i okretan..

                        Comment


                        • Na kraju ih nece vise i biti drugi klubovi ce ih pokupovati Chelsea,Arsenal i Man Utd doveli vec dva top pojacanja, a mi nista -.-



                          http://www.lfctour.com/news/boss-sho...gainst-harvard
                          Rodgers, Rush, Fowler i ostali iz stucnog staba igrali protiv Harvarda
                          Last edited by Scouser; 27-07-12, 11:39.

                          Comment


                          • Ako smo zainteresovani za Amorebietu,to znaci da verovatno Skrtel odlazi
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Ako smo zainteresovani za Amorebietu,to znaci da verovatno Skrtel odlazi
                              Marka je indijanski sajt. Ako Skrtel ode, prvi pik je Kjaer, 90% sigurna informacija. Ako bude igrao kao na EP sa Agerom na istom smo u tom slucaju i ne treba da brinemo ali verujem da Skrtel ostaje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kjaer je kiksara, bolje Kelly stopera da nam igra nego njega da dovodimo.

                                Inace:

                                ‎#LFC have intimated to clubs that they will not be entertaining any offers below ₤20m + No loan offers with or without fees paid upfront.

                                Evo i ovo:

                                James Pearce of the Echo did a webchat:
                                1] negotiations ongoing on Allen
                                2] Not prepared to pay £10m for 29-year-old Dempsey
                                3] We're considering West Ham's offer but not likely.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X