Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @nash nicemu, cudim se kako se nista ne menja vec 20 godina. Strasno, svaki dan se frapiram imenima tipa Alen, Dempsi, Borini i njima slicnima.

    Comment


    • Sjajna igra Liverpula u poslednjih 15 minuta.
      Shelvey i Aqua DOKTORI na ovoj utakmici,Joe Cole dosta dobar,Sterling solidan,desni bek fanstastican,odbrana uzas(osim desnog beka).
      Spearing-a isterati iz Liverpula!
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Shelvey izuzetno dobar i agilan, najviše prijeti golu Rome. Pored njega i Sterling ponovo pruža dobru partiju, a tu je i Cole. Mislim da je Liverpool ima nešto više bolji prilika za gol, uglavnom preko Shelveya, dok se Romini napadi završavaju preko Osvalda koji je najopasniji po gol Gulacsija. Uglavnom, ponovo dosta dobra igra u prvom poluvremenu kao i kod Toronta, jedino što ponovo nema završnice.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by mareliverpool View Post
          Sjajna igra Liverpula u poslednjih 15 minuta.
          Shelvey i Aqua DOKTORI na ovoj utakmici,Joe Cole dosta dobar,Sterling solidan,desni bek fanstastican,odbrana uzas(osim desnog beka).
          Spearing-a isterati iz Liverpula!
          Od kad igra takav je a uvijek kod Daglisa u prvoj postavi

          Comment


          • Ajmo sad Morgan da ponovo objasni ovom balvanu Eklstonu kako spic treba da igra.
            sigpic

            Comment


            • Krkic i Lamela, e da ih vidimo

              Comment


              • Ovom timu ocajnicki trebaju dobra krila, da Liverpool ima probojnost na krilima bio bi mnogo jaca ekipa.

                Comment


                • Gaston Ramirez agent : Nalazim se u Londonu, na otpocinjanju pregovora sa jednim Premierligasem. Gaston napusta Bolonju.
                  Za Ramireza su zainteresovani Liverpul i Totenhem.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Vrlo zanimljiva utakmica. Cole i Aqua ako ostanu bi mogli biti vrlo vazni igraci, nadam se da ce da ostanu, pogotovo Aquilani. Bas steta sto onaj lob Cole-u nije usao, vec poceo da slavi
                    Za Spearinga odavno pricam da decko nema kvalitet ni za Ligu 1. Mislim da jedino Liverpul moze da plati nekom klubu da ga uzme, tesko da bi ga neko kupio
                    Shelvey odigrao solidno, on bi cak i mogao da bude neka vrsta rezerve rezervama.

                    Comment


                    • Rezultat je takav kakav jeste, no ne možemo biti nezadovoljni, jer sama činjenica da su igrali većinom mladi igrači, dok je kod Rome igralo 90% igrača koji konkurišu za prvi sastav. Mislim da smo ponovo prvo vrijeme bolje odradili, što i rezultat pokazuje, a u 1. poluvremenu smo i imali više boljih i konkretnijih prilika od Rome, samo što nije bilo završnice. Shelvey odigrao jako dobru utakmicu, imao je par ozbiljnih šuteva prema golu Rome, bio je naš najopasniji igrač. Aquilani isto tako nije bio loš, mada se jedan period bukvalno ne vidi, no onda iskoči sa nekom sjajnom loptom. Cole dosta, dosta bolji u odnosu na utakmicu sa Torontom, iznenadio me je pozitivno, i zaista velika je šteta što onaj lob nije ušao, dobro bi mu to došlo za samopouzdanje. Carragher nam je već prošle sezone nekoliko puta demonstrirao da je za penzije, a i danas se to u par navrata vidjelo, Osvaldo i Lopez su stalno mu znali pobjeći i odmah prilika za gol. Gulacsi ono što je imao posla odradio korektno. Eccleston imao jednu priliku koji nije iskoristio, do tada se slabo viđao i nije odigrao na nivou. Baš nismo imali završnice kao ni u prvoj utakmici. Sterling ponovo kao i protiv Toronta u par navrata pokazao klasu. Ono zaustavljanje lopte na samoj liniji je vjerujem oduševilo sve prisutne na stadionu.

                      Drugo poluvrijeme malo lošije odigrano, a Roma iskoristila svu nepažnju i zabila 2 gola. Pacheco je bio dobar po toj lijevoj strani, trudio se baš i trčao je, razigravao, na kraju uspio i upisati finu asistenciju za Adama, sjajno ostavljena lopta na nekih 15-ak metara i lijep gol Adama. Lucas dobro odradio posao u nekim momentima, no vidi se da i dalje nije spreman 100%, zbog toga mu Rodgers i daje priliku za igru nekih 30-ak minuta. Od ostalih niko se nije posebno istakao kao recimo Shelvey, Morgan se tu trudio, ali nije bilo pravih lopti za njega, a i vodio je pravio rat sa Heinzeom koji mu nije dao mira. Možemo reći da igra do sada u ovim pripremnim mečevima i ne izgleda toliko loša iako još uvijek nemamo pobjedu. Tek ćemo nakon Tottenhama vidjeti na čemu smo kada zaigraju Gerrad, Carroll i co., zatim Borini koga vjerujem svi sa nestrpljenjem očekuju vidjeti na djelu. Bit će to mnogo bolje sa napadačima tipa Carrolla i Borinija koji će one prilike pretvarati u gol, jer se zaista vidilo u ove 2 utakmice da je završnica dosta loša. A brate mili prošle pripremne utakmice smo od klubova tipa Hull, Galatasaray, Valerenga primali po 3 komada, tako da ovo nije nikako loše i sa obzirom kakvim je igračkim kadrom raspolagao Rodgers.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Nisam gledao skroz do kraja
                        Kada je snimak?
                        Zaspah u 70 min.

                        Ono cega se secam je igra dobra,a realizacije ne. Kao i prosle sezone.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Dosta pozitivnih stvari, dosta dobrih ideja a realizacija svega toga vrlo slaba ali ako napredak bude konstantan moze ovo na dobro da izadje i da se neki sistem uspostavi. Dani Paceko, mozda i najbolji igrac u FM 10, definitivno mora da ostane u rotaciji. On, Sterling i Suso(dosta los juce) vec sad mogu da imaju ozbiljniju rolu.

                          Morgan juce nije bio preterano zapazen ali mnogo vise ucestvovao u igri od Eklstona.
                          sigpic

                          Comment


                          • I ja sam zaspao 20-ak minuta pred kraj, propustio sam Adamov gol. Prvo poluvrijeme napadacki dobro, ali je odbrana bila ocajna. McLaughlin se solidno snasao, vidi se da ima potencijal, malo je plivao u odbrani, ali nekoliko puta vrlo dobro saradjivao sa Kolom, Carragher je bio kriminalan, polako nek' razmislja o ulozi petog stopera u timu, jer on vise nije za ozbiljan nivo fudbala. Enrique isto los, nekoliko puta ispao u odbrani kao amater, u napadu nista konkretno nije uradio. Spearing je bio zvijezda veceri, koliko debilnih gresaka je imao, mislim da je red zahvaliti mu se na saradnji i poslati ga u Championship. Shelvey pokidao, uz Dzo Kola najbolji na terenu sinoc, djeluje mi fizicki najspremniji od svih nasih igraca (uz Skrtela), Aqua solidan, odlicna lopta za Kola, izuzev tog pasa uglavnom je bio nevidljiv. Dzo Kol jako dobar, nas najaktivniji igrac, ali cini mi se da fizicki nije bas najbolje pripremljen, u 30. minutu dusa mu je bila u nosu, ali sve pohvale za igru sinoc, ima vremena da se pripremi fizicki. Eccleston prosjecno odigrao, nista konkretno od njega. Sterlinga sam pazljivo pratio, samo jedan pas je pogrijesio, tehnicki je nevjerovatan, samo mu malo snage fali, steta sto nije isao vise na dribling protiv Rosija.

                            Sto se tice postave iz drugog poluvremena, kao sto rekoh gledao sam nekih 25 minuta, steta za sansu Susa, Flanagan je bio dobar, bolji nego u mecu protiv Toronto-a, Pacheco opet vrlo fino odigrao, vidim da je imao i asistenciju, steta sto je imao tu povredu u Rayo-u, pa nije mogao da se dokaze, ove sezone moze biti koristan rotaciji.

                            Brendan rece da ce protiv Totenhema opet biti dosta klinaca, i da ce jos razmisliti da li ce igrati Borini, Dzerard & co.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Ramirezov agent:U zavrsnim pregovorima smo sa premierligasem.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Pojavila se jedna za mene sjajna vest.Naime West Ham je ponudio Liverpulu 18 miliona funti za Endija Kerola,ceka se odgovor Liverpula
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X