Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prije bih Charlie Adama mjenjao nego Selvija, ovaj barem ima neki potencijal dok je ovaj već propao slučaj.

    Comment


    • LFC kad se oslobodi Kerola, Adama i Hendersona bice novi klub..

      Comment


      • Zato sto Selvi vredi malo vise od 5m. Doplatiti jos 10m je previse,ma koliko bih voleo da ode Selvi.
        Sto vam Kerol smeta? Covek je mnogo napredovao i bice jedan od nosilaca napada LFC-a,ako budemo dovoljno pametni da ga iskoristimo kako valja.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Zenit nudi 18 miliona eura za Skrtela.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Andy Carroll:"Necete me se lako rijesiti"

            Andy Carroll odlucan je u namjeri da ostane u Liverpoolu i, porucio je celinicima kluba da ga se nece lako rijesiti.

            Carroll nije zadovoljan cinjenicom da ga se Brendan Rodgers zeli rijesiti. Liverpool je odbio ponudu Newcastlea za posudbu Carrolla, jer su iz kluba porucili da u obzir dolazi samo prodaja.

            23-godisnjak je spreman zagorcati Liverpoolu pregovore sa zainteresiranim klubovima, zbog nacina na koji su se odnosili prema njemu. Liverpool je spreman odmah prodati Carrolla ukoliko netko ponudi 20 miliona funti, ali je Carroll rekao kako ce odbiti sve klubove ako mu ne ispune uvjete. Zainteresirani kupci morat ce mu ponuditi £65,000 tjedno.

            Jedini nacin gdje bi Carroll razmislio o odlasku i smanjenju place, je povratak u Newcastle.

            Carroll se danas pridruzio suigracima na pred - sezoni u Bostonu i trebao bi obaviti razgovor s Rodgersom. Inzistirat ce na tome da ima jos tri godine ugovora i da ne zeli preci u manji klub.

            http://www.lfc-anfield.bloger.hr/pos.../17780414.aspx
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by mareliverpool View Post
              Zenit nudi 18 miliona eura za Skrtela.
              Sto je jos vaznije nude mu 110k sedmicno platu,jak je Zenit pravo
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Vratio se najveci:

                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Da li ce igrati protiv rome?
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by mareliverpool View Post
                    Da li ce igrati protiv rome?
                    Ne vjerujem da ce ga Brendan pustiti da igra sa dva odradjena treninga.


                    Danas su se svi vratili, izuzev Reine koji ce ostati na odmoru do 1. avgusta.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Citajuci sve ovo mnogo sam zabrinut. Odlaskom Akve se resavamo jedne od retkih klasa u klubu, Selvi ako ode za Alena nije dobro jer nam treba itekako u ovoj tankoj vezi i momak ako dobije vecu minutazu bice verovatno najznacajniji role player, treba dati bezmudu budalu. Dempsi ako dodje ne treba govoriti sta moze da ispadne. Jedino pozitivno je sto je Kerol toliko uporan i resen da se dokaze uprkos svemu.

                      Ovo za Skrtela ako je istinito mora da se odbije. Ako ipak ode, nadam se da ce Ager da preporuci Brendanu Kjaera.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Citajuci sve ovo mnogo sam zabrinut. Odlaskom Akve se resavamo jedne od retkih klasa u klubu, Selvi ako ode za Alena nije dobro jer nam treba itekako u ovoj tankoj vezi i momak ako dobije vecu minutazu bice verovatno najznacajniji role player, treba dati bezmudu budalu. Dempsi ako dodje ne treba govoriti sta moze da ispadne. Jedino pozitivno je sto je Kerol toliko uporan i resen da se dokaze uprkos svemu.

                        Ovo za Skrtela ako je istinito mora da se odbije. Ako ipak ode, nadam se da ce Ager da preporuci Brendanu Kjaera.
                        Gdje Kjaer-a nadje covjece,ocajne dvije sezone ima za sobom,sto se tice navijaca Roma-e,ubjedljivo najgori igrac protekle sezone.Razumijem da mislis na eventualnu uigranost koju bi imao s Ager-om,ali Kjaer je u dubiozi teskoj.Ipak mislim da bi ga vrlo lagano doveli,Magath samo ceka da ga se rijesi...ne mogu da vjerujem da ce se rijesiti Akve
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Toulouse midfielder Moussa Sissoko has put Liverpool on red alert after revealing that he is keen to quench his 'thirst' for PL football.

                          On bi bio beton pojačanje. Samo nas sa nekim veznim povezuju. Po mom mišljenju nama je najpotrebnije pojačanje na krilo. Nismo imali kako treba krilnog ne pamtim, sve neke talasike posljednjih godina -.-

                          Comment


                          • I ja isto mislim da nam fali krilo i to desno,jer ce levo igrati suarez u sredini borini,a desno moramo da dovedemo nekog da nam nebi igrao Downing.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Idealno bi bilo ovih par igrača: Gaston Ramirez, Adam Johnson, Julian Draxler, Kevin Mirallas, Dries Mertens, i u NAJGOREM slučaju: Clint Dempsey, Theo Walcott, dobro bi tu došao i Sigurðsson ali eto ukrao ga nam je Tottenham, od vezista jedino će mi biti drago ako dođe ovaj Allen i Holtby, vidim i nešto se šuška oko Xabia Alonsa i Kake mada sumnjam da će nešto biti od toga, i da bude sumnjam da oni mogu odradit dobro više od 2 sezone.

                              EDIT:

                              Evo jedna slika sa treninga

                              9CHcj.jpg

                              Comment


                              • I Sturridge bi dobro doso
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X