Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Steta za Vodenog Legao bi nam ko budali samar. Igrao je odlicno protiv Toronta.
    Alberto Aquilani's pass accuracy was 97% Vs Toronto completing 33/34 passes.
    According to reports in The People, Barcelona striker Gerard Deulofeu is a target for two Premier League clubs. Liverpool reportedly want to sign the Spain Under 19 international permanently, with a fee of £7.5million mooted, while Queens Park Rangers are considering a loan deal.
    Jesmo li ovo odustali od Tella i Afellaya? Mislim da bi se Afellay mogao dovesti za manje novca od Tella, ovi su već jednom odbili ponudu za Tella znači da traže više novca za njega. Iako meni bi bilo svejedno ko god da dođe od ova 2 igrača, samo izgleda da nema ništa od toga.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Resiti se viska plati moze da znaci samo dve stvari: otvaranje mesta za nove ugovore i plate potencijalnih igraca, ili jednostavno manjak para u klubu, i potreba za rasterecenjem budzeta.;)

      Resiti se Akvilanija je toliko los potez da ja nemam reci, Kajt i Maxi su otisli, a pitanje Kerola ko zna kada ce se resiti i kako.
      Sto se tice te formacije 4-3-3, to smo vec svi znali, i znalo se da ce jedan igrac pored Lukasa i Stivena biti u toj vezi, realno, misljenja sam da bi Alen mogao da iznese teret kao taj treci u vezi, mislim da momak ima veliki potencijal, i moze jos da napreduje, gledao sam ga pazljivo protiv Brazila, bez greske je igrao, svaki pas tacan, ofanzivan kad treba, moze i da povuce ekipu, vrlo brz, tako da nemam nista protiv da on bude u 11, samo da ta veza deluje kompaktno.

      Medjutim, ako nam u napadackoj liniji bude bio Dempsi zajedno sa Suarezom i Borinijem, onda cu biti duboko razocaran. Cenim da Borini jeste dobro pojacanje za budcnost, poseduje potencijal, i tek treba da se dokaze u PL i to u vecem klubu, ali ne mozemo odma ocekivati velike stvari, ali naravno ako on to ispuni, i prevazidje sva ocekivanja, onda cu i ja kao i svi biti ekstremno zadovoljni, a Dempsija zaista ne bi komentarisao. Mnogo bolji igrac nam treba tu pored Pistolera i Borinija, a mozda cak i Kerol bude starter, to sad niko vise ne zna.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Moje misljenje:Reina,Enrique,Agger,Skrtel,Johnson,Allen/Aqua,Leiva,Gerrard,Suarez,Borini,novo pojacanje(Affellay,Tello,Sturridge,Adam Johnson,Dempsey)
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ja stvarno ne znam zasto oni toliko hoce da uvale Akvu negde, covek je odlican igrac, jedva sam cekao da se vrati. Jedino ako on ne zeli da igra u Liverpulu/Engleskoj, ali ne vidim da je on igde na to upucivao, bas obrnuto. Ne razumem...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Naisao sam na vrlo dobre statisticke podatke Alena, i njegovo poredjenje sa jos par PL veznjaka razlicitih tipova, bilo da su deep lying plejmejkeri ili all rounded veznjaci i na kraju poredjenje sa nasim veznim igracima.

            Podaci su ovako prikazani, i kategorisani po minutima, sto je veoma bitno:

            Ovo je kada se Alen poredi sa nekima od najboljih veznjaka koji su deep-lying plejmejkeri


            Alen je u ovoj tabeli prikazan u dobrom svetlu protiv ovakvih vrsta plejmejkera. Naime, on je u vrhu segmenata igre kao sto su dueli na zemlji, "tackling" ili oduzimanje lopte na sredini, i naravno pas igra, sto je itekako impresivna statistika. Naravno, prava zvezda ovde je Mikel Arteta, on je doprineo mnogo u napadu Arsenala ove sezone sa pozicije DLP. Kada se pogleda Alen, on je uvek bio drugi, ili treci po nekim od parametara iza Artete, sto je za svaku pohvalu. Mene je najvise iznenadilo, koliko je zapravo on kreativan, gde kada se pogleda statistika stvaranja sansi za gol, on je drugi, iza samo Artete, a bolji od Songa, koji je ove sezone bio sjajan kada su u pitanju asistencije, Kerika i Mulumbua.

            Sada su u pitanju all round veznjaci, jedni od najboljih u PL


            Ovde me je iznenadilo koliko je Alen ustvari dobar defanzivno, takodje prikazan u odlicnom svetlu. On je drugi, ili treci, iza Kabaja i Ramiresa jer ova dvojica dele prvo mesto, kada su u pitanju dueli na zemlji, oduzimanja lopti protivniku, a Alen je cak i prvi u jednom od parametara (minuti po jednom startu), ali je najlosiji kada su u pitanju sutevi ka golu i samo postizanje istog, gde je drugi najlosiji iza Luke( obelezeno crveno je najlosiji rezultat, ali Luka postize gol na svaka 804 minuta, dok Alen na svaka 723, tako da je ovo greska), ne uzima puno suteva na utakmici i tu je takodje najlosiji. Mada moze se reci da je ovo razumljivo, jer od kada je Brendan doveo Gylfija, Alen od tada ne uzima puno suteva ka golu i znatno je igrao povuceniju ulogu na terenu. Ali sve u svemu, tabela pokazuje dosta pozitivnog pored jednih od najboljih vezista trenutno u PL.

            I konacno, poredjenje Alena sa nasim veznim igracima


            Opet, dokaz da je defanzivno vrlo dobar igrac, gde skoro u svim segmentima drugi iza Lukasa koji je naravno najbolji, a kada je u pitanju pas igra, jasno je kao dan da je daleko bolji od svih ostalih, naravno delom zahvaljujuci filozofiji Brendana u Svonsiju. Kada je u pitanju ofanziva, opet je medju najboljima, iza samo naravno naseg Kapitena, tacno da uzima manje suteva na utakmici od nekih, ali je isto tako drugi kada su u pitanju minuti po golu, opet iza Gerrarda, preciznost suta je takodje na visokom nivou, opet drugi iza Gerrarda, i drugi kada je u pitanju konverzija sansi, ili pretvaranje stvorenih sansi u gol, opet iza Gerrarda.

            Nadam se da je ovo pokazalo nekima koliko je on zapravo bolji od svih trenutnih veznjaka u timu, i koliko je inace u ligi vrlo kompetitivan sa ostalim najboljim igracima u ligi na ovoj poziciji. Sa 21 godinom, buducnost je pred njim, i mislim da decko moze samo da napreduje dalje, i ako vec sada sa 21 godinom, po poredjenju sa najboljima u ligi ima zaista sjajnu statistiku, kako li ce tek igrati, kada bude u svom prime-u. Za 10m koliko mi nudimo je odlicno i provereno pojacanje, jedino pitanje jeste opet pritisak od igranja u vecem klubu. Pokazano je da moze da pokriva Lukasa ako treba, da ga rastereti u odbrani, i isto toliko koliko je kreativan momak i koliko moze u napadu da pomogne.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sto se Henderson crveni sa po ovoj statistici

              Comment


              • Joj samo Kerola da se otarasimo... Neka ide u Stouk da ga Rori Delap gadja u glavu iz auta. Treba nam neko pokretniji. Dovedite nekoga aman ljudi, ako ovako ostane borimo se sa gradskim rivalom za 7. mesto.

                Comment


                • Liverpul ce kupiti Deulofeu-a i jednog od Allen-a i Dempsey-a.Izvor BBC.
                  tako da ce tim verovatno izgledati:
                  Reina,Enrique,Skrtel?,Agger,Johnson,Allen/Dempsey/Aqua,Leiva,Gerrard,Suarez,Borini,Deulofeu.
                  Kod Skrtela sam stavio znak pitanja zbog toga sto se mogucnost da ode sve vise povecava(navodno je Zenit ponudio Skrtelu 110 000 funti nedeljno).
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Šta je bilo sa Gastonom Ramirezom, nešto su se stvari stišale u vezi njeg ?

                    Comment



                    • Madjar sa dve leve

                      Comment


                      • http://www.caughtoffside.com/2012/07...mer-joe-allen/
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Mislim da je ovo previse.
                          Dao bi im 7 + Selvi u vrh glave,ali 10!?
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Ja lično nisam ni očekivao neku manju cjenu od 10m, samo će mi biti žao Selvija ako ode

                            Comment


                            • Zasto?ja bih bas vole da ode Shelvey nikakav igrac nije.Uzeli bi smo jednog fenomenalnog igraca,a otarasili bi se igraca koji po meni nema veze.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ovo bi bilo odlicno, ne znam zasto kukate, Jonjo bi otisao na pozajmicu na jednu sezonu u Swansea sto bi bilo odlicno za njega, jer bi vjerovatno igrao u prvoj postavi. Inace, Ben kaze da nece niko doci dok se ne rijesi situacija sa Kerolom.

                                Predsednik QPR-a potvrdio interes za Belamija.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X