Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareliverpool View Post
    Sledeca tekma je protiv rome 25.jula u 00:30 po nasem vremenu prenos na sport klubu.
    A sto se tice transfera imam neke informacije da ce liverpul uci u pregovore sa kakom iz reala
    Ozbiljno? To bi im bilo prejako, mislim da bi im bilo najbolje da uzmu na jednu/dve sezone tako neke igrace koji su malo zaboravljeni, ali su klasa (npr. isto iz Reala, Sahina na pozajmicu? sigurno ce biti dostupan sad kad im dodje Modric). Taman malo da takvi izvuku Liverpool iz ove krize, jer im pojacanja klase Joe-a Allen-a nece doneti neki napredak... Sve je to manje viso isto kao Adam, Downing, Carroll itd. a znamo kako su sa njima prosli...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Ozbiljno? To bi im bilo prejako, mislim da bi im bilo najbolje da uzmu na jednu/dve sezone tako neke igrace koji su malo zaboravljeni, ali su klasa (npr. isto iz Reala, Sahina na pozajmicu? sigurno ce biti dostupan sad kad im dodje Modric). Taman malo da takvi izvuku Liverpool iz ove krize, jer im pojacanja klase Joe-a Allen-a nece doneti neki napredak... Sve je to manje viso isto kao Adam, Downing, Carroll itd. a znamo kako su sa njima prosli...
      Alen ce nadam se biti backup, za sta je dobar a Akvilani ce sa Lukasem i Dzerardom igrati prvu, to je odlicna trojka ako Akva bude na nivou.

      Kaka je majstor ali on u ovim godinama u PL posle svih povreda, tesko da moze ista da uradi. Sahina daj podhitno samo ako je dostupan.

      Malo da se osvrnem na utakmicu.

      Vidi se da Rodzers zeli da igramo isto kao Svonsi. Sad, da li ce biti tvrdoglav poput AVB-a i forsirati sistem ako ne bude imao igrace ili ce nesto menjati to ne znam. Juce je bilo dosta dobrih ideja ali realizacija istih nije bila na nivou, sto je i ok za prijateljsku. Jasno se vidi da na Dzoa Kola ne treba racunati i da njemu treba neki QPR, Reding, Kina, Katar ili MLS gde moze da odradi dobar ugovor i bude pojacanje. Akvilani je bio dobar, vidi se da mu ovo lezi ostaje da udje u formu i ako se to desi imamo pravo klasa pojacanje i ogroman upgrade. Paceko kao povratnik takodje odlican, mozda i najbolji. Decko je extra talenat ali je stagnirao. Ne moze da postane ono sto je mogao ali u rotaciji moze dobro da nam dodje, posebno sto moze na obe strane pa i poluspica.

      Sto se tice ovog podmlatka, nisu oni uradili nista spektakularno ali su me opet kupili. Igrali su maksimalno hrabro, sto je i bilo najvaznije. Vizdom odlican na beku iako je stoper, Suso imao par strasnih poteza a Morgan pokazao odlicnu kretnju. Sterling i Ajbi bas vole loptu ali to se da srediti. Sterling dosta dobar, vidi se da moze konstantno da pravi slalome bez problema. Ajbi mora jos da igra u rezervama jer je bas zelen ali isao je hrabro, trazio loptu, pokusavao da uradi dosta toga, skroz suprotno od Dauninga sto je naravno veliki plus. Ne treba ga pljuvati uopste, decko nema ni 17 godina. Uglavnom, dosta pozitivnih stvari, videcemo kako ce to izgledati protiv Rome i da li ce biti napretka. Moramo svakako vise sansi da stvorimo ali noge su jos teske, trebalo bi to da dodje na svoje.
      sigpic

      Comment


      • Nesto ne vjerujem da ce Rodgers biti kao AVB tj. toliko tvrdoglav. Tesko je ponoviti tako nesto. Brendan je stariji i iskusniji i ne izgleda mi kao osoba koja ce forsirati nesto glavom bez obzira. Ako ne bude sve sljakalo kako on to zeli, ocekujem da promijeni neke stvari bar do januara, pa onda da se trazi ono sto bi se moglo uklopiti u njegove ideje.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Alen ce nadam se biti backup, za sta je dobar a Akvilani ce sa Lukasem i Dzerardom igrati prvu, to je odlicna trojka ako Akva bude na nivou.

          Kaka je majstor ali on u ovim godinama u PL posle svih povreda, tesko da moze ista da uradi. Sahina daj podhitno samo ako je dostupan.
          Odlicna trojka sa tri velika AKO, ako Lucas bude dobar posle dugacke povrede, ako se Aqua vrati na nivo iz Rome sto je bilo pre 4 sezone, ako Gerrarda zaobidju povrede... Ako ne bude ovih problema, slazem se da je to opasna sredina, ali aj realno, koja je sansa da ne bude ovih problema?
          Kaka - ne kazem da je dobro dugorocno resenje, u jednoj sezoni moze dosta da donese, mnogi klubovi su cinili slicne stvari, mislim dovodili malo starije igrace da odrade posao kad je kriza, Larson u Unitedu i Barsi, pre 2 sezone van Bommel u Milanu, prosle godine Pirlo u Juveu itd. Ipak je Kaka klasa, ako je dostupan za 10-ak miliona isplati se uzeti ga...
          sigpic

          Comment


          • Ako je Joe Allen 19 miliona evra, onda je Kaka i ovakav barem 25, ne preteruj Tony, kakvih 10.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ako je Joe Allen 19 miliona evra, onda je Kaka i ovakav barem 25, ne preteruj Tony, kakvih 10.
              Pa jbg, znas i sam da cena igraca nikad nema veze sa realnoscu... Kakve bi tek bile cene igracima kad bi timovi uzeli Carrollovu cenu za parametar?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Odlicna trojka sa tri velika AKO, ako Lucas bude dobar posle dugacke povrede, ako se Aqua vrati na nivo iz Rome sto je bilo pre 4 sezone, ako Gerrarda zaobidju povrede... Ako ne bude ovih problema, slazem se da je to opasna sredina, ali aj realno, koja je sansa da ne bude ovih problema?
                Kaka - ne kazem da je dobro dugorocno resenje, u jednoj sezoni moze dosta da donese, mnogi klubovi su cinili slicne stvari, mislim dovodili malo starije igrace da odrade posao kad je kriza, Larson u Unitedu i Barsi, pre 2 sezone van Bommel u Milanu, prosle godine Pirlo u Juveu itd. Ipak je Kaka klasa, ako je dostupan za 10-ak miliona isplati se uzeti ga...
                Samo da ne bude bas prevelikih problema, imace ko i da ih zameni kad bude zatrebalo i to ce biti ok onda.

                Sta znam, ako ne bude igrao mnogo i ako Brendan uspe da uspostavi ovaj sistem u kojem on ne bi mnogo trcao, on i Dzerard bi onda mogli odlicno da popune to mesto AMC-a a naravno nekad bi Dzerard bio povuceniji pa bismo ih videli zajedno na terenu, zadnji vezni kvaliteta Lukasa to omogucava. Sa Spiringom je to na primer neizvodljivo ako hocemo rezultat. Lukas ako ostane na onom nivou zaista imamo mnogo razlicitih kombinacija u vezi i mozemo biti mnogo rastereceniji. Klasa je klasa, pola sata jakog tempa moze valjda jos da odradi na visokom nivou. Samo je pitanje koliku bi platu trazio i koliko bi iznosilo obestecenje.

                Mada nesto ne verujem da on ikako moze biti u Brendanovim planovima.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Pa jbg, znas i sam da cena igraca nikad nema veze sa realnoscu... Kakve bi tek bile cene igracima kad bi timovi uzeli Carrollovu cenu za parametar?
                  Ma znam, ali PSG nudi Realu 22 miliona, a Kaka nije bio uopste los u prosloj sezoni. Imao je par vrhunskih utakmica. Ne moze mu LFC ponuditi nista u odnosu na PSG.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Ma znam, ali PSG nudi Realu 22 miliona, a Kaka nije bio uopste los u prosloj sezoni. Imao je par vrhunskih utakmica. Ne moze mu LFC ponuditi nista u odnosu na PSG.
                    E nisam znao za ponudu PSG-a, u svakom slucaju nisam ni mislio da je realno da Kaka dodje u Liverpool, samo kazem da bi im odlicno dosao, bez obzira na godine i povrede...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali Tony je upravu ...AKO ovaj ovo, ako ovaj ono.. Vidim da ce biti ovo teska sezona, i nisam pesimista, ali realno gledano i Man Utd i Siti,Totenhem,Celsi,Aresnal imaju bolje timove..A i Njukasl je tu negde..Sta ako Lukas ne bude onaj stari,Aqua bude u losoj formi, na Dzerarda naidje povreda...Seru li seru ovi iz LFC, bacili su pare za ono drvo Kerola, realno gledano, i za Adama i Dauninga..Sad bi da dovode za 10 m i da igraju LS.. Trenutno bi me smirilo dovodjenje Dries Mertens-a ili vec pomenutog Sahina..

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Ali Tony je upravu ...AKO ovaj ovo, ako ovaj ono.. Vidim da ce biti ovo teska sezona, i nisam pesimista, ali realno gledano i Man Utd i Siti,Totenhem,Celsi,Aresnal imaju bolje timove..A i Njukasl je tu negde..Sta ako Lukas ne bude onaj stari,Aqua bude u losoj formi, na Dzerarda naidje povreda...Seru li seru ovi iz LFC, bacili su pare za ono drvo Kerola, realno gledano, i za Adama i Dauninga..Sad bi da dovode za 10 m i da igraju LS.. Trenutno bi me smirilo dovodjenje Dries Mertens-a ili vec pomenutog Sahina..
                        Selvi je tu da pokrije svakog od njih kad ne igra jer moze da igra i DM-a i BTB i AMC. Henderson ne znam u kakvim je planovima kod Brendana, ako malo pusti muda, moze da bude dobar u rotaciji. Suso je tu, jos ako dodje Alen to je ok, moze se iskombinovati i da ispadne dobro ako se uigra sistem. Bocne pozicije su mnogo, mnogo veci problem kao i to gde Brendan vidi Suareza i kako ce se on uklopiti u sve ovo jer on moze lagano da legne u ovo ali voli konstantno da igra brzo i da pici tempo, nisam siguran da je ljubitelj tika-taka. Mada Svonsi nije igrao klasican tika-taka vec je Brendan iskombinovao neke stvari sto je naucio od Murinja i uzeo nesto od Barse pa je to ispalo odlicno, ovde ne znam na sta ce liciti.
                        sigpic

                        Comment


                        • A 15-year-old Brazilian midfielder William Souza is set to reject Man City, Chelsea, and Arsenal for Liverpool. (via Globoesporte)

                          William Souza was offered a 3-year-deal by Liverpool and expected to travel to England this weekend.
                          Konacno i mi da uzmemo nekog igraca ispred Sitija, Celsija, Arsenala itd.

                          Izgleda da Coady odlazi u Barnsli, ali ne na pozajmicu vec za stalno.
                          Last edited by The Admiral; 22-07-12, 17:43.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Konacno i mi da uzmemo nekog igraca ispred Sitija, Celsija, Arsenala itd.

                            Izgleda da i Coady odlazi u Barnsli, ali ne na pozajmicu vec za stalno.
                            Gledajuci Koudija u poslednje vreme mislim da to uopste nije pogresan potez.

                            A ovo fascinira, sta li ce tek biti kad decko da gol u zvanicnoj utakmici:

                            Adam Morgan, Liverpool's first goalscorer of this pre-season tour, has just spotted his dad (in the grey t-shirt below, centre) waiting by the advertising hoardings. He rushes over and embraces him. It's a magical moment for both the youngster and his father, Shaun, who only made the decision to fly out to Toronto on Friday. "My friend rang me yesterday and asked if I fancied coming out for the game," Shaun tells lfctour.com. "I said I couldn't really afford it but he's got his own company and he said he'd pay for the flights and all I'd need was my spending money. I didn't tell Adam I was coming out so when I arrived at the team hotel, I asked Robbie Fowler to go up to his room and bring him down. He started crying when he saw me. It was fantastic. I've waited 13 years for this moment tonight. We're red through and through - me and Adam used to go home and away with Liverpool - so when he scored, I started crying myself. I was just speechless. I still can't believe it."
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ma znam, ali PSG nudi Realu 22 miliona, a Kaka nije bio uopste los u prosloj sezoni. Imao je par vrhunskih utakmica. Ne moze mu LFC ponuditi nista u odnosu na PSG.
                              Imao je i Torres ali nije opravdao nista od onoga sto se ocekuje od njega. Isto je i kod Kake.

                              Kaka ima 30 godina ako se ne varam. On moze odigrati jos maksimalno 2 godine na vrhunskom nivou ako bi ga povrede zaobisle i ako bi povratio formu od prije. Sve je to pod velikim znakom pitanja. Kaka u Milanu i Kaka u Realu nisu isti igraci. I ovako mu dajem veoma male sanse da se vrati ne na one igre iz Milana, kasno je za to, vec da se vrati na nivo koji je dostojan njegove velicine. Ali tesko i to da uspije, vecinom to bude bljesak u jednoj utakmici pa ga onda nema dugo. Jedva on veze 5 utakmica na vrhunskom nivou. I dalje moze rijesiti utakmicu i pokazati klasu, ali da iznese citavu sezonu i da se trener osloni na njega, vrlo tesko. Zato je prevelik rizik davati vise od €20m za njega. Milion-dva preko je OK, tu je to ali nista vise. Mada smo se bezveze raspricali jer su sanse da on dodje u LFC minimalne, perminimalne.

                              Mozete li vi bar pretpostaviti ko bi vam mogao biti pojacanje kojem cete se (kako kaze Brendan) veseliti?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Mozete li vi bar pretpostaviti ko bi vam mogao biti pojacanje kojem cete se (kako kaze Brendan) veseliti?
                                Ako su jos Dempsi i Alen u planovima, onda je definitivno mislio na Borinija.

                                Mada kapiram da je mislio na nekog igraca tipa Gaston Ramirez i da se to bas krilo ali moguce je da su u medjuvremenu propali dogovori ili se otegli.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X