Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Ove sezone nam je bitno da udjemo medju 4,da bi zadrzali najbolje igrace poput Torresa i uz nova pojacanja iduce sezone po titulu.

    EDIT:Sad sa Wiganom igramo u srijedu.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg191771#msg191771 date=1289172313]
      Ove sezone nam je bitno da udjemo medju 4,da bi zadrzali najbolje igrace poput Torresa i uz nova pojacanja iduce sezone po titulu.

      EDIT:Sad sa Wiganom igramo u srijedu.
      [/quote]
      Wigan-Liverpool 2 ima da odigram.Ima 1:0 da bude pa makar i autogol.Bitno je samo pobedjivati i uzimati bodove.Nece Nino nigde,on se navikao na Gerrarda.Torres ne verujem da ce bilo gde u januaru jer u januarnu nema nikad tako velikih transfera,a ako dodju dobra pojacanja u januaru i ostvari se plasman medju 4,da ne spominjem jos ako bi se osvojila Liga Evrope Nino ostaje sigurno.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Imamo dve utakmice u narednih sest dana! Jel to znaci da konacno igramo u subotu?Vise mi je preko glave da ne mogu da gledam voljeni klub,jer igra u nedelju,a ja na putu ka NSu.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg191778#msg191778 date=1289172551]
          Imamo dve utakmice u narednih sest dana! Jel to znaci da konacno igramo u subotu?Vise mi je preko glave da ne mogu da gledam voljeni klub,jer igra u nedelju,a ja na putu ka NSu.
          [/quote]
          Ti si iz NS?
          sigpic

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Igramo u subotu u pola 7 sa Stoke-om,iz ove dvije utakmice nadam se da cemo uzeti 6 bodova,ali se nadam da necemo puno razvaliti Stoke jer je Begovic tek postao standardan na golu h5g6k8.Po meni sa neka 3 dobra pojacanja imat cemo respektabilnu ekipu i treba sto vise forsirati Kelly-a i Pacheca.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg191783#msg191783 date=1289172736]
              Igramo u subotu u pola 7 sa Stoke-om,iz ove dvije utakmice nadam se da cemo uzeti 6 bodova,ali se nadam da necemo puno razvaliti Stoke jer je Begovic tek postao standardan na golu h5g6k8.Po meni sa neka 3 dobra pojacanja imat cemo respektabilnu ekipu i treba sto vise forsirati Kelly-a i Pacheca.
              [/quote]
              Treba za pocetak stoper,veznjak i napadac,jedini Torres od ofanzivnih igraca moze da da gol uzas!Kuyt bi morao vise tu da pomogne.Svakako treba forsirati Kellya i Pacheca.Sta mislite koja 3 igraca bi mogla da dodju na ove 3 pozicije sto sam rekao?Spominju se mnogi ali sta bi stvarno moglo da se realizuje?
              sigpic

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Iz Vrsca sam,ali studiram u Novom Sadu,pa zato nedeljom uglavnom putujem.Zasto ti si isto iz NS?

                Nego jel ste primetili koliko smo ubedljivi u odnosu na teme drugih timova?Nas trojca nosimo ovu temu,a ipak smo dominantni.


                Paceka ne jos,ni Kelijamoze ali u manje bitnim utakmicama.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  Od odrambenih igraca moji favoriti su,ali govorim samo one igrace za koje imamo sansi da ih dovedemo:Coentrao,Taiwo,Hangeland,sredina:Arda,Mat a,Ashley Young,a od napadacazeko,Suarez,Hulk,Llorente.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Od svih napadaca koje si nabrojao,i izostavio Clea #%d* najvise bih voleo da vidim Ljorentea,ove druge nikako.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      Po meni Cleo nema ipak mjesta u klubu poput Liverpoola.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        A Dzeko kao ima? 7&@%q

                        Carriga da li bi voleo da pomazes Coleu i meni na blogu ?
                        JC ja mislim da kada bismo nas troje lepoo rganizovali ko sta radi,da bi smo bili vrlo ozbiljan blog sa LFC tematikom,verovatno bolji i od LFCSerbia.Sta ti mislis?
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Svako svog konja hvali,ali Dzeko se vec dokazao u jacoj ligi,dok Cleo nije los igrac,ali po meni daleko od toga da igra za najvece klubove svijeta.A sto se tice bloga,ako bi se ozbiljno pristupilo tome,mozda ne bi bilo lose,ali ako cemo pisati samo u prazno,bez da neko cita to i komentarise,onda nista od toga.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg191789#msg191789 date=1289172948]
                            Iz Vrsca sam,ali studiram u Novom Sadu,pa zato nedeljom uglavnom putujem.Zasto ti si isto iz NS?

                            Nego jel ste primetili koliko smo ubedljivi u odnosu na teme drugih timova?Nas trojca nosimo ovu temu,a ipak smo dominantni.


                            Paceka ne jos,ni Kelijamoze ali u manje bitnim utakmicama.
                            [/quote]
                            Da,iz NS sam.Pa najjaci klub ima najjace fanove i najvernije.A i postovi su nam najkvalitetniji.A i na utakmicama Liverpool ima ubedljivo najjace navijace.Ostali su smesni.Pa na temi je jos i Dacha.Kelly se danas pokazao i treba mu dati vise sansi.Pachecu takodje ali sve postepeno.

                            Sto se igraca tice mnogo vise nam treba centralni vezni nego krilo.Ova nasa krila i znaju da odigraju ali kako igrati sa Lucasem i Poulsenom?Prvo tu jedan igrac,ja bi voleo da se Gerrard povuce na mesto Lucasa,a da dodje igrac poput Pjanica ili Modrica.Ne mogu da se setim sada jos igraca na toj poziciji.Sto se napadaca tice ne treba nam Cleo nikako,a mogao bi recimo Vucinic koji se takodje spominjao.Spominjao se i Nilmar.Ja bi voleo i Benta recimo,nekako mi to previse tih spanaca i latino igraca za engleski fudbal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg191805#msg191805 date=1289173814]
                              A Dzeko kao ima? 7&@%q

                              Carriga da li bi voleo da pomazes Coleu i meni na blogu ?
                              JC ja mislim da kada bismo nas troje lepoo rganizovali ko sta radi,da bi smo bili vrlo ozbiljan blog sa LFC tematikom,verovatno bolji i od LFCSerbia.Sta ti mislis?
                              [/quote]
                              Nije Carriga vec Caniggia h5g6k8 to je inace bivsi reprezentativac Argentine ako niste znali.
                              Kom blogu?Voleo bi da pomognem svakako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                JC

                                gledaj to ovako sve je do reklame,zato i stavljam uz textove na ovom forumu i link ka blogu
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X