Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Sem Ljorisa sve drugorazredni igraci koji u ozbiljnoj ligi ne donose prevagu.
    Ma to se neki sajt sprda, Ljoris nas ni ne interesuje kad Reina nece nigde ici.

    Dzo Alen je izgleda vrlo blizu, za Volkota postoji interesovanje ali jos nisu ozbiljnije krenuli. Navodno Brendan zeli da zavrsi sve sa igracima koje je trenirao i koje poznaje pa ce posle da predje na ostalo. Navodno zeli jos 3 igraca, mozda 4 i backup golman ako Doni ode.
    sigpic

    Comment


    • Pitanje za navijace Liverpula.
      Ima li istine u tome da se interesujete za Gokana Torea?

      Pored vas za njega je opasno zagrizao i Rubin iz Kazanja i pocetna cena je pet miliona evra.Meni licno se cini da HSV pokusava da jos malo napumpa cenu kako bi ga uvalio Rusima.Dok nije presao u HSV bio je u Celzijevim rezervama.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Pitanje za navijace Liverpula.
        Ima li istine u tome da se interesujete za Gokana Torea?
        Prvi put cujem za ovu glasinu, i ne bih verovao da je istina. Za sada se sa nama povezuju svi zivi krilni igraci ovoga sveta...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment




        • Stivi namerno nije hteo reci Owen, a mozda je i zaboravio

          Comment



          • Comment


            • Dempsey odbio trogodišnji ugovor (sa mogućnošću produženja na još jednu godinu) Fulhama. Izjavio je kako želi igrati u klubu čiji je cilj igranje u Ligi Prvaka iduće sezone ili u budućnosti. Sve govori na to da samo čeka ponudu Liverpoola.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Da, ali oni ga ne daju za manje od 10m..
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sad se kao prica da Kerol zeli da se vrati u Newcastle. Posto su nasi odbili prvu ponudu, ocekuje se da Njuka uputi novu, povecanu ponudu, vidjecemo sta ce biti. LFC trazi 20m funti

                  Za Dempsija ne vjerujem da ce Rodgers platiti 10 miliona, u zadnjoj je godini ugovora plus ima 29 godina, preko 5 miliona funti ne bi smjelo da se ide.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • E ako dobijemo ponudu od 20m funti, ne treba cekati ni minuta... Ali svi znamo da that's not gonna happen'... Njuka ce poslati mozda ponudu od 10m, ili tako nesto, ali opet ne kapiram, koji ce im djavo sada on pored Dembe i Sisea..
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                      The Dempsey report on FSG's website is inaccurate. Strong interest from ‪#LFC‬ but not progressed beyond that. ‪#Oops‬
                      ....

                      The Northern Echo suggest Demba Ba could be thrown in the mix in negotiations for Andy Carroll.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Bas sam citao na sajtu FSG-a da je deal za Dempsija gotova stvar, glupost.

                        I nije mi jasno zasto bi doveli Kerola u zamenu za Dembu Ba, zasto bi to uradili ???
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Pratite Bena na twitteru danas, izgleda da je raspolozen za odgovore. http://twitter.com/BenSmithBBC

                          Ma sve vodi ka tome da cemo potpisati Dempsija, izgleda da je samo pitanje vremena. A ovo za Dembu je samo spekulacija, vidjecemo kako ce glasiti ponuda Newcastle-a.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Bas sam citao na sajtu FSG-a da je deal za Dempsija gotova stvar, glupost.

                            I nije mi jasno zasto bi doveli Kerola u zamenu za Dembu Ba, zasto bi to uradili ???
                            Mozda zato sto je Ba dao 16 golova u ligi a Carrol 4. Mozda se Carrol ne uklapa u sistem koji je zamislio Rodgers

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Mozda zato sto je Ba dao 16 golova u ligi a Carrol 4. Mozda se Carrol ne uklapa u sistem koji je zamislio Rodgers
                              Pricao sam u Svrakama buraz. Procitaj sta sam napisao ponovo...

                              EDIT: @Bosh

                              Fulham have dismissed reports linking Clint Dempsey with Liverpool by announcing they have yet to receive any offers and would not welcome interest in the American.
                              Sky...
                              Last edited by Freshman; 18-07-12, 13:27.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Pricao sam u Svrakama buraz. Procitaj sta sam napisao ponovo...

                                EDIT: @Bosh



                                Sky...
                                Koja sam gluperda

                                Comment

                                Working...
                                X