Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Onako dobar tehnicar i lucidan igrac,nema sanse da ga se moze ograniciti...
    Nije on preterano lucidan a i u jacim utakmicama se zaista retko video. Mada je Junajtedu objasnio, mozda zato ne bi bilo lose uzeti ga.

    Razmisljao sam i ja o njemu ali mislim da mozemo jos bolje, jako ga gotivim kao i sve iz Bilbaoa ali mislim da mozemo i bolje. Ako ne prodju prve opcije, onda bih ga uzeo za relativno male pare.

    Ne znam, nekako nema kontinuitet a nama je to najpotrebnije trenutno. U Brendanov sistem bi legao ali on nam moze biti backup ako imamo ozbiljne planove.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Google translate govori slijedeće: Bilbao prihvatio ponudu Liverpoola od 22 miliona € za Muniaina, te da će ovaj u narednih 48 sati otputovati u Liverpool na razgovore, pa zatim u SAD.
      Uh, previse dobro da bi bilo istinito. Nadam se da je istina, gledajuci koliko para Baskijci traze za svoje igrace cisto sumnjam da bi pristali na ponudu od 22m za takvog talenta.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Muniain u Liverpulu ?? Wow, mislim da je totalno nerealno da on dodje, ali uvek se treba nadati... Slazem se sa Akanom, na Susaetu se mora obratiti paznja, vrlo dobar i lucidan igrac, vrlo dobra kontrola lopte, dobar asistent, cenim da ne bi bio skup. A Javi Martinez je naucna fantastika...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nema sanse da daju Muniaina za 22M, mislim da ce traziti oko 30M. Mada, cak i da Liverpool ponudi te pare zasto bi Muniain dosao? Jos je klinac, ne mora da zuri, pogotovo ne u klub koji vec 4 godine "luta" i neuspesno pokusava da se vrati u vrh. Sigurno ce biti boljih opcija za njega, ako ne ove godine onda sledece ili za dve, a za sada mu je odlicno u Bilbau.
          Za Walcotta je vec druga prica, mislim da bi on mogao da dodje, nekih 13/14M bi bilo realno i mislim da bi dosta znacio Liverpoolu. Ne bih rekao da je 1D, nije bas samo trkac, zna dosta s loptom i dobar je finisher, ume da ubrza igru. Ne vidim koga boljeg mogu da dovedu za ove pare, jedino da ih usere nesto kao Newcastle sto je usralo prosle godine sa nekoliko transfera. Generalno, bio bi dobar Walcott, imao bi Liverpool pakleno brz napad sa njim, Suarezom i Borinijem. Prilicno dobra varijanta...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Nije on preterano lucidan a i u jacim utakmicama se zaista retko video. Mada je Junajtedu objasnio, mozda zato ne bi bilo lose uzeti ga.

            Razmisljao sam i ja o njemu ali mislim da mozemo jos bolje, jako ga gotivim kao i sve iz Bilbaoa ali mislim da mozemo i bolje. Ako ne prodju prve opcije, onda bih ga uzeo za relativno male pare.

            Ne znam, nekako nema kontinuitet a nama je to najpotrebnije trenutno. U Brendanov sistem bi legao ali on nam moze biti backup ako imamo ozbiljne planove.
            Poslije Real-a i Chelsea,Bilbao je ekipa koju sam ubjedljivo najvise gledao protekle sezone,brat bratu 20 puta ako uzemem u obzir i LE,tako da mogu da ti kazem da nisi u pravu...ne volim stream-ove,ali radi njih sam ih palio masu puta u Primera-i.Susaeta u tzv vaznim utakmicama osramotio Evra-u i Fuchs-a,lijevog beka Schalke-a.Finale jeste lose odigrao,ali da je los bio u vaznim utakmicama,toj tvdnji nema mjesta.Odlican protiv Barcelona-e 2:2 kada su igrali.Uz Martinez-a daleko najkonstantniji igrac u ekipi ove sezone,cak je meni taj mali Muniain u Primera-i pokazao velike oscilacije u igri,ali to je normalno s obzirom na njegove godine...

            Sto se tice lucidnosti,pa ono sto on i Iraola rade na prostoru od jednog metra je meni fascinatno,tako da ja ono nazivam lucidnoscu po definiciji,covjek razmislja jako brzo.Ne vidim kome on backup da bude u Liverpool-u...mozes da ti se ne svidja,ali recimo ja bih licno bio odusevljen da je dosao on u Chelsea,a ne Marin
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pa pazi Tony, moze bolje od Volkota, slazem se da nije on bas 1D igrac, ali nije ni toliko dobar koliko ga neki dizu u nebesa, dobro je odigrao sezonu, imao par sjajnih utakmica, ali vecinom bio poprilicno nekonstantan, i nekako cenim da Wenger ne racuna na njega kao na ozbiljnu uzdanicu u predstojecem periodu, da nije tako ne bi ga ni prodavao. Nama bi pomogao, ubrzao bi igru, ali ja ne verujem toliko u njegove kvalitete i za 19-20m evra se mogu uzeti i bolji igraci, a i talentovaniji. Npr Mertens koji se pre neki dan dovodio u vezu sa nama. E to Liverpulu treba. Plus je Volkot u poslednjoj godini ugovora, ne sme ni u ludilu da kosta preko 10-12m, znaci nikako.
              I Dauning je izuzetno brz, pa mi od toga nismo imali ama bas nikakve koristi...
              Last edited by Freshman; 16-07-12, 23:27.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Pa pazi Tony, moze bolje od Volkota, slazem se da nije on bas 1D igrac, ali nije ni toliko dobar koliko ga neki dizu u nebesa, dobro je odigrao sezonu, imao par sjajnih utakmica, ali vecinom bio poprilicno nekonstantan, i nekako cenim da Wenger ne racuna na njega kao na ozbiljnu uzdanicu u predstojecem periodu, da nije tako ne bi ga ni prodavao. Nama bi pomogao, ubrzao bi igru, ali ja ne verujem toliko u njegove kvalitete i za 19-20m evra se mogu uzeti i bolji igraci, a i talentovaniji. Npr Mertens koji se pre neki dan dovodio u vezu sa nama. E to Liverpulu treba. Plus je Volkot u poslednjoj godini ugovora, ne sme ni u ludilu da kosta preko 10-12m, znaci nikako.
                I Dauning je izuzetno brz, pa mi od toga nismo imali ama bas nikakve koristi...
                Pa za 20M mozda i mogu bolji, ali treba se opasno namuciti da se nadju takvi igraci, a ja sam za Walcotta rekao da je realno nekih 13M... Mertens se dovodio u vezu sa vama, ali znas i sam koliko igraca se dovodi u vezu sa svim zivim klubovima, i uvek se pocne sa nekom normalnom cenom koja posle naraste za 10M. Tako da ne bih ja racunao na Mertensa kao neku opciju.
                Jos pre neki dan sam rekao da mislim da Liverpool ne moze da racuna na neko ozbiljno pojacanje. Za takve transfere im treba ogroman novac, koji i kad bi imali, ne bi bilo zagarantovano da bi doveli igraca jer trenutno Liver nije bas pozeljna destinacija. Mislim da ce ceo prelazni rok morati da se kockaju sa igracima tipa Borini, koji bi mogli da procvetaju a mogli bi i da budu ocajni...
                sigpic

                Comment


                • Sta znam, jesi u pravu, ali opet ko zna sta Brendan smera i koje su mu opcije, to niko ziv ne zna. Ja sam naveo Mertensa kao primer, moguce je da cilja Brendan i na njega. Drugo, to je i problem za Volkota sto se pominje neka suluda cena od 15m funti, skoro 20m evra, sto je po meni bezmisleno za igraca u poslednjoj godini u ugovoru. Od pocetka govorim o Hoileu i Mosesu, a oni su itekako realni, mada ovaj prvi verovatno ode u Gladbach.
                  Pa opet, tu je i Ramirez, decko koji je realan domet Liverpulu, za njega se ne bi libio da dam 20m, ali za Volkota, stvarno ne. Nije da ne gotivim igraca, jednostavno ne bih voleo njega kao neko resenje na krilu i verujem da ovaj klub moze bolje.
                  I Dauning je igrao sjajno u Vili, bukvalno isti tip igraca kao i Volkot, pa smo se opekli zestoko kad smo ga doveli, i valjda zbog toga imam neki osecaj da bi i sa Volkotom bio isti slucaj...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • U sustini u pravu si, daleko od toga da sam hteo da kazem da je Walcott najbolje sto mozete u ovom trenutku...
                    Slazem se da su Hoilet i Moses bolja resenja, i nije mi jasno zasto se Brendan ne ukljucuje u trku za njima, sigurno bi dosli.
                    A za poredjenje Walcotta i Downinga se ne bih bas slozio, ipak je Walcott vise kao spic/krilo, bolji je finisher... A to sto je Downing igrao dobro u Villi, to nije neko merilo, decko se pojavio na sceni 2004 u Middlesbroughu, bio kao veliki talenat, ali on od tada stagnira, da bi tek sa osrednjom A.Villom 7 godina kasnije imao "dobru" sezonu. A uporedi ocekivanja Ville i Liverpoola, u Villi je dovoljno da ima par asistencija i golova, da se na mecu zaleti pored 2/3 odbrambena, uputi neki centarsut, sut itd. i svi ce reci "odlican je bio". Pa isto to je uradio i u Liverpoolu, imao bi i tih par golova i asistencija da nije pogadjao precke/stative i da je onaj konj u napadu uspeo nesto da uvali posle njegovih centarsuta. Ali kako god okrenes, nije to dovoljno za Liverpool, to je dovoljno za Villu. Walcottov ucinak je ipak mnogo bolji, i to ne u osrednjem klubu, vec u top 4.

                    Btw, moj predlog za transfer Brednanu, bi bio Lee Chung-Yong iz Boltona. Taj lik je stvarno genije, po talentu/stilu je u rangu Kagawe, a bio bi jeftin jer je Bolton ispao. Jedini problem je sto je propustio celu proslu sezonu zbog polomljene noge...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Poslije Real-a i Chelsea,Bilbao je ekipa koju sam ubjedljivo najvise gledao protekle sezone,brat bratu 20 puta ako uzemem u obzir i LE,tako da mogu da ti kazem da nisi u pravu...ne volim stream-ove,ali radi njih sam ih palio masu puta u Primera-i.Susaeta u tzv vaznim utakmicama osramotio Evra-u i Fuchs-a,lijevog beka Schalke-a.Finale jeste lose odigrao,ali da je los bio u vaznim utakmicama,toj tvdnji nema mjesta.Odlican protiv Barcelona-e 2:2 kada su igrali.Uz Martinez-a daleko najkonstantniji igrac u ekipi ove sezone,cak je meni taj mali Muniain u Primera-i pokazao velike oscilacije u igri,ali to je normalno s obzirom na njegove godine...

                      Sto se tice lucidnosti,pa ono sto on i Iraola rade na prostoru od jednog metra je meni fascinatno,tako da ja ono nazivam lucidnoscu po definiciji,covjek razmislja jako brzo.Ne vidim kome on backup da bude u Liverpool-u...mozes da ti se ne svidja,ali recimo ja bih licno bio odusevljen da je dosao on u Chelsea,a ne Marin
                      Trenutno ne moze nikom da bude backup ali ako mislimo ozbiljne stvari da napravimo, moramo da dovedemo jednog vrhunskog igraca desno kojem Susaeta moze da bude odlican backup.

                      Praticu Bilbao ove sezone vise, nadam se, prosle sam bio sprecen. Ono sto sam video, jeste bio odlican ali ne vidim da sa njim u prvoj postavi mozemo da napadnemo titulu za koju godinu.

                      EDIT: Najverovatnije Dzo Alen sledece pojacanje.
                      Last edited by Casiraghi; 17-07-12, 10:35.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako se moze dovesti Munian, ne treba zaliti para, Susaeta je kocka, igra sjajno protiv jakih timova, opet se vidi da mu fali motivacije protiv slabijih a to je nesto sto je Liverpulu problem vec 10 godina. Ne gradi se plasman protiv jakih ekipa.

                        Comment


                        • Ten Players Liverpool Boss Brendan Rodgers Apparently Wants to Sign:Clint Dempsey, Scott Sinclair, Daniel Sturridge, Victor Moses, Joe Allen, Matt Jarvis, Mark Davies, Ki Sung-Yueng, Jose Callejon, Hugo Lloris..

                          Sta ce nam Dempsey , Matt Jarvis , Mark Davies??? Nadam se iskreno da mu nisu mete ova tri igraca..

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            Ten Players Liverpool Boss Brendan Rodgers Apparently Wants to Sign:Clint Dempsey, Scott Sinclair, Daniel Sturridge, Victor Moses, Joe Allen, Matt Jarvis, Mark Davies, Ki Sung-Yueng, Jose Callejon, Hugo Lloris..

                            Sta ce nam Dempsey , Matt Jarvis , Mark Davies??? Nadam se iskreno da mu nisu mete ova tri igraca..
                            Ma to se neki neozbiljan sajt zanima glupostima. Brendan zeli Alena, mozda Dempsija, ovo ostalo nije u ozbiljnim kombinacijama, nadam se da nije ni Dempsi. Kaljehon bi nam dobro dosao u rotaciji, pouzdan finisher i odlican protiv malih timova.
                            sigpic

                            Comment


                            • Svaki od ovih igraca bi bez problema nasao mesto u Liverpulu, ne znam zbog cega se bunis, a i sve su mladi momci, vidi se da covek gleda malo i u buducnost.

                              Comment


                              • Sem Ljorisa sve drugorazredni igraci koji u ozbiljnoj ligi ne donose prevagu.

                                Comment

                                Working...
                                X