Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Mislite li da je osvajanje kupa uefa realno ocekivati ili bar nadati se?
    Ja se nadam da ce u tom takmicenju igrati Sterling i kompanija, treba se skoncentrisati na PL, Liga Evrope me ne zanima previse.


    Izgleda da se trazi kupac za Downinga.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Teško da možemo nešto više napraviti u EL jer će vjerujem tu priliku dobijati svi igrači koji se neće previše naigrati u Premiershipu, dok ostale ekipe uglavnom ove manje igraju sa najjačim sastavima i maximalno ulaze u svaki meč, volja, želja i motiv, dok kod nas toga i neće biti previše.
      Mislim da većinu navijača to takmičenje i ne zanima, te da će se sve snage skoncentrisati na Premiership ne bi li napokon bili među prva 4. Uz to ako se u kojem kupu Carling/FA Cup dogura daleko bilo bi dobro, mada treba liga svima da bude u prvom planu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Dobro ce posluziti LE da se naigraju ovi mladji.. Mozda neko bas sevne u LE..

        Comment


        • Treba ici sto dalje u LE zbog koeficijenta, nekako kombinovati da se prolazi iz runde u rundu kako bilo samo da se koeficijent nabija zbog toga sto cemo dogodine igrati LS ako bog da, ne smemo da opadnemo mnogo na listi i ovo je previse.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Ja se nadam da ce u tom takmicenju igrati Sterling i kompanija, treba se skoncentrisati na PL, Liga Evrope me ne zanima previse.


            Izgleda da se trazi kupac za Downinga.
            Zainteresovan je Sunderland za njega. Naime, izgleda da postoji obostrano interesovanje jer se Martin i Downing dobro poznaju i željeli bi da surađuju.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Zainteresovan je Sunderland za njega. Naime, izgleda da postoji obostrano interesovanje jer se Martin i Downing dobro poznaju i željeli bi da surađuju.
              13 miliona i njihov je.

              Brendan ocigledno trazi bolja krila za 4-3-3 formaciju, vidi se da ne voli sablonce. Adama isto zeli da uvali nekome (na moju radost), do 8 miliona moze da se izvuce za debelog.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • U18 dobili prvu prijateljsku 8:1, 3 komada Sinklera, jednog od 3 najbolja Engleza generacije 96, vrlo moguce da ce biti na pripremama sa prvim timom sledece leto.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  13 miliona i njihov je.

                  Brendan ocigledno trazi bolja krila za 4-3-3 formaciju, vidi se da ne voli sablonce. Adama isto zeli da uvali nekome (na moju radost), do 8 miliona moze da se izvuce za debelog.
                  Daj boze da uzmemo i 10m pa da pevamo celu noc...;) A problem je i plata, on u LFC prima jedno 70k, to ce se znatno smanjiti u Sanderlendu. Sto se tice Adama, nema sanse da mi uzmemo 8m, znaci nema sanse.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nije toliko bitno koliko cemo da uzmemo koliko je bitno da odu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Nije toliko bitno koliko cemo da uzmemo koliko je bitno da odu.
                      Upravo to.



                      @Fresh Ne brini se uvijek se nadje neki QPR ili Reading sa ponudom za Adama, do 8 miliona moze da se izgura nekako.



                      Evo spiska igraca koji idu na pripreme u SAD:

                      http://www.lfctour.com/team
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Pripreme propuštaju Suarez, Coates i Bellamy zbog priprema sa svojim reprezentacijama za OI. Ne znam zašto Reine nema, vjerovatno je na odmoru.

                        Što se tiče Downinga tih 13 miliona kada bi uzeli to bi bio neki maximum, smatram da ni 10 miliona nije loše.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment




                        • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Dosta omladine u avionu za SAD.
                            Kada igramo prvu prijateljsku.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Pa koga on to zajebava...

                              Tweet pobedio..
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                                Dosta omladine u avionu za SAD.
                                Kada igramo prvu prijateljsku.
                                21. jula u 22h po nasem vremenu. Protiv Toronto-a.


                                Danas miran dan, nema novosti u vezi transfera.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X