Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zao mi je sto Maxija nismo imali pre povreda u njegovom najboljem izdanju, da smo ga imali u sezoni 08-09 mozda bismo osvojili i titulu, falio je jedan krilni igrac koji je dobar finisher.

    Ubacivace Brendan mlade igrace sto vise bude mogao 100%, znali smo to i od pocetka.
    sigpic

    Comment


    • Suso, Jordon Ibe, Ryan McLaughlin, Danny Ward, Raheem Sterling, Pacheco, Brad Smith, Adam Morgan, Stephen Sama & Kris Adorjan - ovi momci ce ici na pripreme u SAD.

      Drago mi je sto ce Brendan voditi Ibe-a na turneju, tek je napunio 16 godina.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • A Tekseira i Vizdom nista?
        sigpic

        Comment


        • Kad se setim kako nam je Maxi zabio 2006. na SP, onaj volej... Igracina je bio tada, a i kasnije...

          Ma znali smo mi od pocetka kako ce se Brendan ophoditi prema mladjima, ovo je samo potvrda svega toga..

          P.S. A sta je sa onim klincem sto dosao iz Sportinga, Teixeirom ??
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Joao ne ide izgleda Sto se tice Andre-a cini se da ce ici, barem na RAWK-u tako pisu. Nemoguce da Dr. Dre propusti pripreme, nas najtalenovaniji defanzivac.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Steta za Maxija. Zelim mu sve najbolje u nastavku karijere!
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...s-lfc-transfer

                http://liverpoolfc.com/news/latest-n...irst-interview



                Dobrodosao!

                Borini ce nositi dres sa brojem 29.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Dobrodosao Borini....

                  Sa ovom bradom izgleda mnogo starije, kao da ima 30 a ne 20 god...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Liverpool will pay only £7.9m (€10m) for Fabio Borini, according to Echo
                    Odlicno.


                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Cena taman koliko treba... To je gotovo, sada da vidimo kako ce se odvijati situacija oko Kerola, i na koje pojacanje je Brendan mislio kada je u jednom intervjuu rekao da ce se fanovi oduseviti kada taj izvesni fudbaler dodje.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Cena taman koliko treba... To je gotovo, sada da vidimo kako ce se odvijati situacija oko Kerola, i na koje pojacanje je Brendan mislio kada je u jednom intervjuu rekao da ce se fanovi oduseviti kada taj izvesni fudbaler dodje.
                        Pa na Borinija, daj boze da mi ovakvi dovedemo jos nekog.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobrodosao Borini! Puno uspeha i trofeja u Liverpoolu!
                          Pojavila se informacija da ce se Owen vratiti na Anfield!?
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pa na Borinija, daj boze da mi ovakvi dovedemo jos nekog.
                            In Brendan we believe... Ma opusteno Nash, dolazi nam opasan igrac, saznao sam iz pouzdanog izvora...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              In Brendan we believe... Ma opusteno Nash, dolazi nam opasan igrac, saznao sam iz pouzdanog izvora...
                              Sprdam se malo na nas racun, bice jos pojacanja, uglavnom van ostrva i radi se trenutno na dovodjenju jakih igraca. E sad, Keni je imao odlicne planove A,B i C i nije proslo jer nismo imali LS da im ponudimo, pa je posle ispalo to sto je ispalo. Za transfere moras imati ispunjenu citavu abecedu i nadam se da je Brendan svestan toga.
                              sigpic

                              Comment


                              • Owen je izjavio da ce zavrsiti karijeru ukoliko ne dobije neku primamljivu ponudu...

                                Comment

                                Working...
                                X