Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Marchi told Radio Radio: "Roma has informed us of Liverpool's interest in the boy. Now it's up to Fabio to have his say."
    And he added on IlSussidiario.net: "We were alerted by Roma of the existence of this deal. I cannot honestly tell you the details but, as Sabatini has already said, we're now seriously considering it. Would the player want to go to Liverpool? Honestly, I don't want to commit myself as there will be more news in the coming days. Wait for that."
    http://www1.skysports.com/football/n...ring-Reds-move

    Borini se jos nije oglasio, i mozda decko zeli da ostane u Romi. U svakom slucaju on odlucuje.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Dzagoev ne bi dosao u Liverpul, dajem glavu.
      I ja, al on kaze da pare sve mogu i u pravu je. Dosao bi on i u Partizan za pare Al svi znamo da od Dzagoeva u Liverpoolu nema nista, nemaju oni te pare

      Comment


      • Originally posted by chicharito14 View Post
        I ja, al on kaze da pare sve mogu i u pravu je. Dosao bi on i u Partizan za pare Al svi znamo da od Dzagoeva u Liverpoolu nema nista, nemaju oni te pare
        Ima se para, nema se mozga.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ima se para, nema se mozga.
          Ajde Carrol, al Henderson i Downing Iako nisam navijac Liverpoola tuzno je i bolno sjetiti se na sta su potrosene ogromne pare. Pa za to bi sad mogli dovesti sta hocete.
          A Joe Cole kao sad hoce da igra kod vas, kolika su mu sad primanja? Pa ono sto ste uradili sa Jovanovicem kad se samo toga sjetim. Lik imao primanja nevidjena a jedva ga se otarasili, mogli ste platiti Anderlehtu da ga uzme

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            James ne bi otisao ispod 30m funti... Dzagoev, koliko sam citao moze da se dovede za 15-20m posto mu uskoro istice ugovor.
            Dok je trajalo Evropsko Prvenstvo povezivao se Dzagoev sa Dortmundom posto mu je ugovor navodno trajao do kraja ove godine.Medjutim pojavila se informacija da je potpisao novi ugovor koji ce mu trajati do kraja 2015 godine.Da nije tako, on bi vec do sada bio doveden.Cenim da bi pre izabrao Dortmund nego Liverpul i Totenhem zato sto ova dva kluba ne igraju LS.

            Comment


            • Izgleda da su Čekićari zagrizli za Carrola. Spominje se posudba uz mogućnost otkupa od 15 miliona £. Mislim da ovo ni u kom slučaju ne bi trebalo da se desi jer je Carrol prošle sezone na kraju sezone pokazao dobre partija + odigrao je EP solidno i mislim da on ima još dosta toga da pokaže u Liverpulu.

              18-year-old striker, Amadou Diallo will arrive to Liverpool on trials this summer.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Roma boss Zdenek Zeman has reportedly given his club the green light to sell Fabio Borini to Liverpool. [via Football Italia]
                Brendan Rodgers says Martin Skrtel and Daniel Agger are willing to stay at Liverpool and sign new contracts.
                ....
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Ne znam sta da mislim za tu mogucu pozajmicu Kerola. A vidim da nas svi moguci fanovi Svraka na stranim forumima ismevaju...
                  To je problem, sto se on verovatno ne uklapa u filozofiju Brendana, a opet da bude na klupi i nije toliko pametna ideja, s obzirom koliko smo ga platili. A opet, i pozajmica bi bila ne toliko pametna ideja, s obzirom na broj napadaca koje imamo na raspolaganju trenutno.
                  Nisam pametan u vezi ovoga...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://www.uefa.com/under19/news/newsid=1840418.html


                    Odluka o Kerolu ce biti donijeta nakon sto se on vrati sa odmora, ide na turneju po Americi, ako se pokaze Rodgers ce ga zadrzati, ako se ne pokaze - pozajmica. To pisu mediji danas, nadam se da nije istina.

                    Za fanove svraka mi zvone jaja.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Koliko citam za Borinija,izgleda da ce najverovatnije preci u Liverpul,cena 12 miliona.

                      Comment


                      • Izgleda da je Liverpul zainteresovan i za Callejona. http://www.as.com/futbol/articulo/li...sdasftb_22/Tes

                        Što se tiče Carrola, naravno da neće odmah na posudbu te da će dobiti priliku od Rodgersa da vidi da li se može uklopiti u njegov stil igre, drugim riječima da li će mu se uspjeti dokazati i dobiti njegovo povjerenje.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Citao sam i ja nesto za Callejona, cijena 7 miliona, ne bi bio los za rotaciju kod nas bi sigurno igrao vise nego u Realu.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Citao sam i ja nesto za Callejona, cijena 7 miliona, ne bi bio los za rotaciju kod nas bi sigurno igrao vise nego u Realu.
                            On bi igrao u prvih 11 sa Suarezom.

                            Comment


                            • Originally posted by SportMaster View Post
                              On bi igrao u prvih 11 sa Suarezom.
                              To je vec diskutabilno, ali svakako bi dobijao mnogo vise prostora u LFC-u nego u Realu
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Kazu da se za Borinija ocekuje zvanicno saopstenje sutra,a mozda i veceras.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X