Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ce on biti prvo pojacanje, kako stvari stoje.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Odlicno pojacanje ako dodje. Posle toga na Ramireza ili nekog drugog igraca tog profila svim silama.
      sigpic

      Comment


      • Za te pare svakako, mada i nisam toliko zadovoljan, no Brendan zna sta radi, i radio je sa momkom u Celsiju, uostalom, 91. godiste, mlad i talentovan igrac, ne moze da bude lose nikako, samo bolje. Ipak sam nade polagao u Ramireza, takav profil igraca nama treba, i to treba juriti u ovom roku.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Za te pare svakako, mada i nisam toliko zadovoljan, no Brendan zna sta radi, i radio je sa momkom u Celsiju, uostalom, 91. godiste, mlad i talentovan igrac, ne moze da bude lose nikako, samo bolje. Ipak sam nade polagao u Ramireza, takav stil igraca nama treba, i to treba juriti u ovom roku.
          Postoji interesovanje za Ramireza, samo sto su slagali da je bilo zvanicne ponude.

          Nazalost, izgleda da se interesujemo i za Dempsija.
          sigpic

          Comment


          • Koja cifra se spominje za Borinija? Izgleda da smo vrlo blizu njegovom dovođenju.

            Fabio Borini: Scored 9 goals from 18 shots on target last season (50% conversion) - the 6th best rate of Serie A players with over 5 goals.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Oko 9-10m, bar tako kazu, pa i ne sme biti veca...

              A nadam se da je ta glasina oko Dempsija jedan velika laz... Koji ce nam djavo igrac koji puni 30 god...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Oko 9-10m, bar tako kazu, pa i ne sme biti veca...

                A nadam se da je ta glasina oko Dempsija jedan velika laz... Koji ce nam djavo igrac koji puni 30 god...
                To bi bilo prihvatljivo dok sve iznad ipak je previše.

                Što se tiče Dempseya opet se uveliko povezuje sa nama, a nadam se da će sve ostati samo na ovim nagađanjima kao i prošli put jer nam zaista nije potreban igrač u tim godinama, za cijenu sigurno ne manju od 7-8 miliona.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Cim objave BBC i Guardian znaci da je manje-vise sve gotovo, nisam gledao Borinija nikako u Romi, tako da ne znam mnogo o njemu, Prandeli ga je zvao na EP, vjerovatno decko nije los.

                  Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                  I said there was nothing in Ramirez. Dempsey? I said nothing, yet.
                  Nema sanse da Tony i Ben lazu za Gastona, dobra vijest je sto nismo uputili nikakvu ponudu za Dempsija.
                  Last edited by The Admiral; 10-07-12, 15:36.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Ovo 'yet' mi se ne svidja sto je rekao kod Dempsija, nadam se da nece biti nista.

                    @Bosh, talenat je Borini. Brendan radio s njim i u Celsiju i u Svonsiju. Ponekad me podseca na Vierija. Bice pojacanje ako dodje, dobicemo pouzdanog dzokera s klupe, a mozda ce i prvu igrati kod Rodzersa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jakub Blaszczykowski could be on his way out of Borussia Dortmund this summer as Liverpool, Lazio, Inter and two Russian clubs have shown an interest in signing the Poland international, his agent has revealed on the winger's personal website.
                      Kuba bi za mene bio odlicno pojacanje.Borini-a ne bi volio jer momak jos nije dokazan igrac a takvih mi u klubu imamo na pretek,sad treba i sa njim grah bacati hoce li postati igrac ili nece.Cim Romi nije potreban ne vidim da ce veliki koristi Liverpool imati od njega.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Kuba bi za mene bio odlicno pojacanje.Borini-a ne bi volio jer momak jos nije dokazan igrac a takvih mi u klubu imamo na pretek,sad treba i sa njim grah bacati hoce li postati igrac ili nece.Cim Romi nije potreban ne vidim da ce veliki koristi Liverpool imati od njega.
                        Ko kaze da nije potreban Romi, sto su otkupili ceo ugovor onda od Parme? A decko je vec radio s Brendanom + ima mirnu glavu, zaista retko promasuje sanse i veliki je talenat. Za dzokera odlican.

                        Kuba je ok ali trebaju nam bolja krila.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kuba je solidan igrac, ali je za LFC jednostavno nedovoljan. Ne poseduje preko potreban kvalitet koji nama treba na krilnim pozicijama.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ja koliko znam nisu ga bukvalno otkupili od Parme nego su obje ekipe ponudili cifru,a da suprotna ekipa nije znala koliko je ponudio protivnik i ko je na kraju vecu cifru ponudio dobio je Borini-a.Cak mislim da je Roma ponudila negdje oko 4 miliona i za toliko dobila 50% ugovora.Da ga smatraju za igraca ko ima veliku buducnost sigurno ga ne bi prodavali za danasnje uslove smjesnih 8-9 miliona.Ne kazem da je los igrac,ali radije bi ponudio za nekog 15-20 miliona,ali da znamo koga dovodimo nego ovako rizikivao ko sto rizukujemo vec 3-4 godine pa nas nigdje nema.

                            Kuba je klasa trenutno za sva nasa krila,ne sad igrac vrhunske kvalitete ali trenutno tesko bolje mozemo dobiti.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Kuba je klasa trenutno za sva nasa krila,ne sad igrac vrhunske kvalitete ali trenutno tesko bolje mozemo dobiti.
                              Najzad jedan realan komentar... shvatam da zelite dobre igrace ali dobri igraci traze da igraju LS, sto LFC trenutno ne moze da im ponudi. Ne zelim da omalovazavam, vec iznosim cinjenice.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Kuba je solidan igrac, ali je za LFC jednostavno nedovoljan. Ne poseduje preko potreban kvalitet koji nama treba na krilnim pozicijama.
                                Budimo realni,Liverpool u ovom momentu bolje tesko da moze da dobije,a misljenja sam da bi se mnogi iznenadili kako bi Kuba eventualno odigrao...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X