Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Third kit ce biti predstavljen veceras u ponoc po britanskom vremenu, znaci u jedan po nasem. Sto se tice Maxi-a, ne zna se jos njegova buducnost, prica se da ostaje posto Rodgers voli njegov stil igre.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Opasni dresovi,nema sta.....Warrior pokidao

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Drago mi je sto se vraca Aquilani, ja jos uvijek vjerujem u njega.
        Amin.. Aquilani im najbolji vezni posle Gerrarda i nikada mi nece biti jasno kako su ga slali na pozajmice, a dovodili propalitete tipa Henderson / Adam kojima Aquilani moze da drzi casove fudbala.

        Dobar potez bi bio dovodjenje Demba Be.. i Sturridge koji se pominje ne bi bio los, mada je on previse sebican. Svejedno, mnooooogo bolja imena se pominju sada, kada nema Dalglisha

        Comment


        • Uz duzno postovanje, Daglish je forsirao Britance, to se videlo, pustio Meirelesa, doveo Belamija. A i prosle godine nismo imali srece, pa 30 puta smo gadjali okvir gola najmanje. Bilo je i baksuznih utakmica tipa one sa WBA, non stop napadamo, i na kraju primimo glup gol. Nadam se da cemo ove sezone imati mnogo vise srece. A i realno trebaju nam dobra i proverena pojacanja da bi bili konkurentni za LE..Kako mi ne mozemo da nadjemo igrace tipa Njukasla. Sise,Demba Ba, Ben Arfa, Kabaj..

          Comment


          • Forsirao, ali gledaj siru sliku, ja sam npr puno ocekivao od tada najboljeg igraca Aston Vile, a Hendo je bio boom te prethodne sezone, jedan od najboljih mladih igraca u ligi. Kerol opet bio sjajan u Svrakama, a i nije on sad forsirao samo Britance, dosao je Coates, Enrike, pa i Suarez pre svih njih. Jbg, pogresilo se sa njima i idemo dalje, iz gresaka se uci.

            Odma da ti kazem da LE uopste nece biti bitan, cak mislim da ce tu Brendan samo mlade da forsira, prava sansa za Sterlinga da se afirmise, a i za ostale mlade u ekipi. Dakle samo je top4 bitan, najbitiniji i eventualno borba u kupovima. Ne sumnjam u Brendana, veliko on znanje ima kad su u pitanju pojacanja, dobar je skaut, i voli vise igrace van Ostrva iako je i on sam sa Ostrva, a retki su takvi menadzeri.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Evo ga.....



              Spoiler


              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Evo ga.....



                Spoiler


                Menadzer je dobar,dresovi su full, jos samo neka dobra pojacanja da nadjemo.. Nama realno i jeste mesto u LS i borba za PL ali daj prvo da ove godine izborimo LS.

                Comment


                • Meni se uopste ne svidja dres ali ako ce da pokidaju Man Utd na Traffordu u ovom dresu, onda nemam nista protiv

                  Izgleda da je ovo oko Ramireza bas ozbiljno. Red bi bio da dodje neko konacno.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Ok je dres, samo ga unistise ovi tribali...

                    Comment


                    • Reliable CNN Italia and Gazzetta dello Sport writer Tancredi Palmeri confirms talks between Bologna and Liverpool for Gaston Ramirez transfer will happen in next 48 hours.
                      ....
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Ma gotiva su dresovi, barem meni. Uostalom, bitno je da je onaj glavni jedan od najlepsih koje sam ja video.

                        Cuo sam za Ramireza, navodno, cena transfera bi bila oko 15-16m... Dobro je, on i Suarez ce se povezati fantasticno, Gaston je najbolji kad je iza napadaca, a moze na oba krila, svestran igrac, tako da sam zadovoljan, naravno ako cena transfera bude kao sto sam i napomenuo.
                        Nisam ga stvarno puno gledao, samo jednu, dve tekme, ali ono sto sam video i primetio jeste da je on dosta lucidan sa loptom, napravi pas za koji niko ne ocekuje, dribla lucidno, i odlicno to radi, kao i svi Urugvajci , nije preterano brz igrac, sto je nekad i dobro, u svakom slucaju, dobijamo ono sto nam treba i to u jednom paketu, driblera i kreativca sa vizijom na terenu.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment




                        • Aquilani se ozenio, nek' mu je sa srecom.


                          Ramirez ukoliko potpise za nas vjerovatno propusta pripreme i prvu utakmicu PL, jer ide na jebenu olimpijadu. Zato se iskreno nadam da ce Urugvaj ispasti sto ranije iz takmicenja kako bi Suarez i Ramirez (ako dodje) imali vise vremena za odmor.
                          Last edited by The Admiral; 05-07-12, 13:37.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Slike sa treninga:

                            http://www.gettyimages.com/Search/Se...ct=LiverpoolFC
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Ramirez jeste veoma blizu, pisu svi zivi izvori. Sad samo pametno do kraja i da potpise.

                              Za treci dres je ovo odlicno, ionako necemo odigrati vise od 3 tekme u istom. Ono sto je bitno je to da su tacne nase tvrdnje kada smo rekli da nema sanse da bude onaj ljubicasti. Nismo nikada bili pederski tim i tako ce i ostati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Od Dembe nema nista, a ja realno nisam ni ocekivao da on dodje... Decko ocigledno zeli da ostane u Njukaslu jos koju sezonu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X