Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SSN:Gylfi $igurdsson has already passed a Tottenham medical.
    Zvanicno izgubljena bitka.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Traore bio jako blizu Liverpulu sinoć, no prešao je u Anzhi što je i zvanično potvrđeno na stranici Kubana.

      Kad bi sad Moses došao umjesto Sigurdssona.

      http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...tor-Moses.html
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Moses bi vam bio pravo pojacanje, ali sam citao da je Celsi slao neke ponude. Ako oni kupe Hulka on je vas.

        Comment


        • Moses je nama potrebniji nego Gylfi. Krilo nam je problem, i tu treba da se popune rupe... Extra bi bilo kad bi poceli sa njim, extra...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Rasprodat stadion u Bostonu za utakmicu protiv Rome 25. jula




            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Koii je smeker Andy...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Izgleda da smo vrlo blizu dovođenju Ramireza.

                Liverpool have agreed a £14.2 million pound fee with Manchester City for the transfer of Adam Johnson.
                Liverpool are also interested in the former Sporting Lisbon man, who impressed at Euro 2012 before Portugal's semi-final elimination at the hands of Spain.
                Moutinho has a £40million buy-out clause in his contract, and Porto are thought to want around £32m for their star man.
                Mislim da je ipak ova zadnja vijest malo nerealna i teško da mi možemo priuštiti taj luksuz i dovesti Moutinha.


                Izgleda da Škrtel ostaje što je odlična stvar, sada vjerujem da će i Agger ostati.

                Real Madrid have told Xabi Alonso they will not be renewing his contract, could he return to LFC?
                The reason Real Madrid won't be renewing Xabi Alonso contract is because they don't renew any contracts after the age of 30
                Ovaj čovjek bi definitivno bio najbolje pojačanje od svih do sada pomenutih...




                Like a boss.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Vraca se Cabi kad-tad, pazite sta vam kazem.

                  Endi veci kersme i od mene sunce ti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pffff 14m za Adama, pa dobro, nisam nesto ni odusevljen, ali sreca pa nije veca cena. Samo da ne preplatimo Gastona i sve je ok. Puno je to para za Mutinja, i previse...

                    Vraca se Xabi kuci...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Jel to provereno za Dzonsona? Nadam se da nije...

                      Ako je tacno, ne znam sta ce nam i on i Ramirez, daj neko krilo sto desnom nogom igra (Mozes) a i Dzonson nam svakako ne treba, Dauning 2 s tim da je ipak nesto bolji i ume da pogodi gol s vremena na vreme.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma de provereno...

                        Pa pazi jest da obojica igraju levom, ali Dzonson je ipak limitiran, dok Gaston nije, a i Gaston ipak vise voli iza napadaca da igra, ofanzivni vezista, takav nam treba, on je i kreativniji od Engleza, mladji, sve vise sto ga gledam, mislim da moze biti veliki igrac. Nije bas da nam ni Adam ne treba, ipak je on bolji od Stjuarta, bolji dribler, daje golove.
                        Ali naravno, Moses umesto Adama any day of the week...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Daj dvojicu sto prave slalome, jedan desnom da igra, drugi levom i nek znaju fudbala pa ce im se lako naci pozicija.

                          Samo treba nam i neki plejmejker kao i backup spic.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Daj dvojicu sto prave slalome, jedan desnom da igra, drugi levom i nek znaju fudbala pa ce im se lako naci pozicija.

                            Samo treba nam i neki plejmejker kao i backup spic.
                            Moses i Gaston perfect combination.... Obojica ne bi kostali preko 25m, znaci bargain...

                            Mutinjo bi bio slag na tortu, ali novac koji Porto trazi je ipak nehuman, mnogo bre. Sjajan box to box veznjak, kreativan, sve sto nam treba. Jedina njegova mana je sto ga ponekad nema nigde na terenu, moze se reci choker, ali da je sjajan igrac, to ipak niko ne osporava.

                            Sad se prica da Brendana interesuje Mark Davies iz Boltona, krenulo je sa precenjenim Englezima...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment




                            • Sterlingov interview iz rodne Jamajke:

                              http://jamaica-gleaner.com/gleaner/2...ead/lead3.html

                              "It's actually quite a good trade because he wanted me to come down to Swansea on loan (last season), so he is a good manager."
                              Ovo me je obradovalo, nisam znao da je Brendan zelio da dovede Raheema u Swansea.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • To samo govori koliko ce ustvari Sterling igrati sledece sezone, nadam se da ce biti onaj regular sub, zasluzuje momak sansu, i uveren sam da ce mu je Brendan dati...

                                Liverpool boss Brendan Rodgers is preparing an audacious move to sign Rangers midfielder Steven Davis after the Northern Irish international announced his intention to leave Ibrox.
                                Znaci strasno, ovo ne moze biti istina, ali zato:

                                Liverpool are reported to have pipped Chelsea to the signing of Fiorentina striker Stevan Jovetic after agreeing a £22m fee.
                                Chelsea appeared to be in the box seat to land the 22-year-old as Roberto Di Matteo looks to sign a top quality striker this summer but reports coming from Italy claim Liverpool have nipped in to agree a deal.
                                Fiorentina are willing to let the striker go at the right price and while Chelsea have been haggling over the fee, Liverpool have come in and matched the valuation straight away.
                                Celsi je ocigledno odustao od Hulka pa su se nameracili na Stevana, ali izgleda da mi za sada nudimo vise... Daj boze da je ovo istina..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X