Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huntelar nikako.

    1. jula cemo sve znati za Sigurdsona a izgleda da smo prvi favoriti za Ramireza i da smo poslali ponudu od 15 miliona.
    sigpic

    Comment


    • Pa 15m je vec tolerantno, sve preko toga je puno za Gastona... Mislim da ce prihvatiti Bolonja, e sad ako se Siti ne umesa, a Mancini je zainteresovan itekako za njega, onda jbg...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nije to ipak proveren info da smo poslali ponudu ali da smo zainteresovani, jesmo. Ono sto me najvise raduje je sto se nijedan precenjeni Britanac ne pominje za sada, valjda ce se sklopiti pravi tim.

        I da, prvi smo favoriti za Sigurdsona i dalje, ubedljivi.
        sigpic

        Comment




        • Najboljih 11 svih vremena po Guardianu,tu je i Stevie G .

          http://www1.skysports.com/football/n...igurdsson-race

          Sky isto javlja da je Tottenham blizu dovodjenja Sigurdsson-a.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Izgleda da je Real Madrid zainteresovan za Aggera. Uprkos interesu kraljevskog kluba ni sekunde se ne brinem da bi nas Agger mogao napustiti.
            Mourinho ga vjerovatno želi za klupu u slučaju povrede Pepea ili Ramosa, a Agger nije igrač za klupu i ne bi on to prihvatio, uz to svi znamo za njegovu ljubav i lojalnost klubu tako da nema šanse da Agger napusti klub.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Ide novi ugovor za Aggera, siguran sam.


              Joe, zakasnio si 2 godine sa tom Guardianovom postavom. Taj clanak je iz 2010-te
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by C-Bosh View Post
                Ide novi ugovor za Aggera, siguran sam.


                Joe, zakasnio si 2 godine sa tom Guardianovom postavom. Taj clanak je iz 2010-te
                Agger ako napusti klub slobodno nek stave kljuc u bravu.

                Jbg u mom selu tek sad ovaj clanak objavljen
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Sad da je Tata u najboljih 11 ikad, nije ali veci as nego sto ga mnogi smatraju, sigurno.

                  Imamo pol poziciju za Sigurdsona, Totenhem jeste zainteresovan ali navodno nista konkretno ne rade, Svabe koriste kako bi izvukle koji milion vise od nas.

                  Ne ide Ager, Skrtel ne zeli i jedino moze da ode ukoliko Brendan odluci da uzme neke ogromne pare ali nije provereno to da Siti nudi 20 milki.
                  sigpic

                  Comment


                  • BBC Sport saying Sigurdsson will have a medical at Spurs in the next 24 hours.
                    E jbg...
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Ok, onda ni do sada pouzdani ljudi vise nisu toliko pouzdani.

                      Surle je izgleda na Rodzersovom spisku mogucih pojacanja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ok, onda ni do sada pouzdani ljudi vise nisu toliko pouzdani.

                        Surle je izgleda na Rodzersovom spisku mogucih pojacanja.
                        Nesto ga puno u Leverkusen-u nisam pratio,sad sam ga gledao protiv Grcke i vidi se da je talenat,ali nevjerovatno je sebican igrac samo gleda gol.Nesto mislim da bi se on i Suarez pobili oko lopte.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ok, onda ni do sada pouzdani ljudi vise nisu toliko pouzdani.

                          Surle je izgleda na Rodzersovom spisku mogucih pojacanja.
                          I Duncan na twitteru priznao gresku, sta da se radi.

                          Trenutno imamo govno od rostera i ako ostanemo na ovome nek' nam je Fowler u pomoci.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Nesto ga puno u Leverkusen-u nisam pratio,sad sam ga gledao protiv Grcke i vidi se da je talenat,ali nevjerovatno je sebican igrac samo gleda gol.Nesto mislim da bi se on i Suarez pobili oko lopte.
                            Suarez vise nije ni blizu sebican kao sto je bio i igra covek maksimalno za tim.

                            Svabo je to, lako ga dovesti u red i disciplina mu nije strana. Neka dodje slobodno.

                            @Bosh, nije to toliko govno koliko Keni nije izvukao maksimum prosle sezone. Nije islo nikako, gresio je i to je to. U principu nije los tim i moze relativno lako da se nadogradi a svaki od igraca koje imamo moze mnogo bolje nego prosle sezone, osim Agera, Skrtela, Glendze i donekle Enrikea i Suareza. Svako od ovih sto su bili losi sigurno moze bolje osim Spiringa, on je to sto je.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mene najvise nervira sto su u druge klubove vec dosli:Hazard,Kagawa,Podolski,Giroud,Tottenham je blizu dovodjenja Sigurdsson-a i Vertonghen-a,za City se ne brinem dovest ce oni,a gdje smo mi?Uvijek se ceka pet do 12.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Sirle je poprilicno limitiran igrac, kao Miler, ne treba od njega ocekivati cuda, i radije bih preskocio tog igraca, npr, za njega je Reus klasa nevidjena.
                                Steta za Sigurdsona, stvarno steta...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X