Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ovo je lep dres,samo mu ova crveno-roze trenerka jako gej stoji u ovoj kombinaciji
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Najtaletovaniji igrac u Portu, mozda i u celoj Liga Sagres... Decko je vec sada strasan igrac, dobio je poverenje i u repki i u Portu, i cinjenica da je Varela koji je prosle godine i sezone bio skoro uvek u toj startnoj trojci u napadu, Varela-Falkao-Hulk, potpuno istisnut od strane Rodrigeza, i to sa razlogom. Decko je fenomenalan, all-around igrac sjajan tehnicar, brz, golgeter, i sto se mene tice 23m je taman da ga uzmemo, i svakako najbolje resenje od ponudjenih krilnih igraca sa kojima smo povezivani, i svakako mnogo bolji od Gastona.

      Sad cena je problem, klauzula mu je 40m, ali niko naravno nece dati te pare, pa ce Porto traziti verovatno oko 30m... Slicna situacija kao i sa Pistolerom, i za njega je Ajaks trazio 30m, pa smo mi spustili na 25...

      P.S. Dresovi su skoro isti kao oni ljubicasti, samo sto ova boja vuce na teget plavu, svakako bolje od ljubicaste..
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Izgleda da Liverpul nudi 28 miliona, dok United nudi 25. SAF pravo zainteresovan za njega, mnogi kažu novi CR, a kada ga SAF zapika, čovjek koji ima njuh za takve igrače onda sigurno vrijedi. Mislim da ako ga dovedemo da nećemo pogriješiti i da će to biti dobar potez, iako nevjerujem da će ga pustiti ispod 30 miliona.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Eto cisto da obavestim,Roma je uspela da otkupi drugu polovinu ugovora Borinija za 4.9 miliona evra na aukciji.

          Comment


          • JoeRafferty93 (LFC reserve player):
            Just spoke to martin skrtel and he's staying at liverpool next season. Everyone chill!

            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • U United-u to najvise zavisi od Nani-ja, ako ne produzi ugovor vrlo je verovatno da ce napustiti United a kao zamena bi se doveo Rodriguez. A i sam James je izjavio da bi voleo da igra za United!

              Comment


              • Sigurdsson bi od slijedeće sedmice trebao biti novi igrač Liverpula.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Ova slika je skroz cool




                  Pogotovo Carroll
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Eto cisto da obavestim,Roma je uspela da otkupi drugu polovinu ugovora Borinija za 4.9 miliona evra na aukciji.
                      Da, to se čini mi se trebalo još prekjučer završiti.

                      Fabio Borini: "I'm at Roma now. Roma have just bought me, either today or yesterday. "It's not my business now to go to LFC or to stay. I don't know of there is possibility of doing so. For now, I'm Roma player.
                      Navodno je procurila informacija da će Liverpul poslati ponudu od 9,5 miliona za Borinija.

                      Reports of the James Rodriguez bid originated from the Dutch newspaper Elf Voetbal, they claimed LFC have had placed a €28m bid.
                      Having said that, James Rodriguez was looked at by our scouts when KD and DC were in charge, and those scouts are still at the club.


                      Neka hvala. ;) Mislim da će ovo naši glatko odbiti.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Boze pomozi da je ovo za Jamesa istina, znaci skakao bi od srece...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Roma je otkupila Borinija i mislim da su spremni da udju u pregovore za njega,ali tesko da ce ga pustiti za 9.5 miliona,otprilike toliko ih je kostao i otkup od Parme kad se sve sabere,tako da neverujem.S druge strane ja se nadam da je ova prica za Suareza istinita,on mi je najveca zelja,ako vec Cavani ne moze nadam se da bar Suareza mozemo da uzmemo,mada opet to pise tuttosport a oni pisu sve i svasta.

                          Comment


                          • Ma kakvi, Suarez ne ide nigde, sam je to i rekao da je srecan, i kraj price...;) Suludo je pomisliti da cemo ga pustiti za 18m i Krasica, domen naucne fantastike... Sto se tice Borinija, manje vise ok, nisam ga puno gledao pa nmg da sudim, ali vidi se da je mnogo talentovan igrac.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Izgleda da će se stvari oko Sigurdssona zakomplikovati jer ga Tottenham također želi. Spursi navodno nude bolje uvjete...

                              According to Daily Express Spurs have Offered Better Financial Package for Gylfi Sigurdsson.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ma nista od toga,ako ga je Rodgers zapikao siguran sam da dolazi jer je Sigurdsson i sam rekao da je dosao u Swansea zbog nje i da je namjeravao tamo preci da je Rodgers ostao trener.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X