Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ne pitas se ti nista tu nazalost...
    Nemoj reci dvaput.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ne znam zasto postavljate ove debilizme u svetoj temi, neki lik iz zajebancije napravio dres, i odmah se ljudi loze, vidim i po drugim Liverpulovim forumima neki ovo ozbiljno shvataju.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Da nema onakve rukave mozda bi i povjerovao,pa onakav dres nam ne bi napravio ni navijac United-a

        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Polako sa Kerolom, mora mnogo toga jos da dokaze.
          sigpic

          Comment


          • Moram dupli za ovo.

            sigpic

            Comment


            • Obe haljine lepo izgledaju
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ne seri da se u kiltu ozenio....
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kako inovativno. Sigurno ce ova slika biti u emisijama svih modnih gurua.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Hahahahaha, idi u kurac bre, umirem ovde....
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/na...skrenuli-s-uma

                        Comment


                        • Dok ne vidim na nasem sajtu, nista ne verujem...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Dok ne vidim na nasem sajtu, nista ne zelim da verujem...
                            Ispravljeno Ali valjda nisu toliko poludeli da onakav dres naprave, ok, igrace u njima nekoliko puta tokom sezone, ali je presmesno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Dresovi su vam genocid za oci. Iskreno se nadam da nikad necete odigrati tekmu u njima.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ma dajte ljudi,ako su ono dresovi,kao sto nisu,onda ce Liverpool dobiti dodatne navijace i u Gay delovima sveta.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X