Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma klauzula postoji, cak je i Sky objavio, oni bar ne grese...

    http://www1.skysports.com/football/n...o-Rodgers-raid
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment




    • Steven Gerrard: "I can guarantee you that, if the public are criticising Jordan [Henderson] they will change their opinion of him very soon"
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • There are reports that Fiorentina and Liverpool are in talks for a swap deal between Juan Manuel Vargas and Dirk Kuyt.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-meet-with-duo

          Rodgers ce se sastati sa Joe Cole-om i Aquilani-em da porazgovara o njihovoj buducnosti u Liverpool-u.



          To su ti gostujuci dresovi za iducu sezonu.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Voleo bih da se Vodeni vrati,a Cole moze i ne mora.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Najvise bi voleo da vidim Affelaya u Liverpulovom dresu
              Jos kad sam video da ce za Chelsea najverovatnije potpisati Hazard,Hulk i Marin -.- Kad bi mi bar jednog od njih

              Comment


              • E pa srecan nam rodjendan! 120 godina velike istorije je za nama!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Dirk Kuyt potpisao ugovor na 3 godine sa Fenerbahceom.

                  Neka mu je sa srećom, zadužio nas je sve svojim nevjerovatno borbenim i požrtvovanim partijama u dresu Liverpula. YNWA Dirk.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Sretan rodjendan nasem voljenom klubu

                    Kuyt-u hvala za sve,zaduzio nas je mnogo,ali bilo je vrijeme ipak za rastanak.Sretno mu u nastavku karijere.

                    YNWA Dirk.



                    Izgleda da bi Sigurdsson mogao biti nase pojacanje.

                    “I said when I had the chat with the chairman (Huw Jenkins) the other day, when I told him I was going to go to Liverpool, that Gylfi came to Swansea because I was there as manager.

                    “I said to Huw if I speak to the kid I’ll tell him to make sure he certainly comes down and speaks to the new (Swansea) manager, whoever that is, and that if he’s still not comfortable with that, he’s in the marketplace then — and then I have to look at him.”
                    I da cestitam Kelly-u koji ide na Euro umjesto povrijedjenog Cahill-a.Svaka cast majstore!



                    Last edited by Joe Cole 10; 03-06-12, 15:25.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Dirk je stvarno ostavio pecat, jedina steta sto nije uzeo vise od jednog trofeja. Uvek maksimalno borben nezavisno od utakmice, dao penal koji nas je odveo u finale LS, gol u finalu LS, gol i penal u finalu CC, 5 komada Evertonu i 4 Junajtedu kao najvecim rivalima, jos dosta golova jakim rivalima, mnogo golova uopste za pobedu ili izjednacenje + neke vrlo vazne asistencije. Kad smo bili u donjem delu tabele trgao se iz lose forme i bio najzasluzniji sto smo zavrsili na pristojnom 6. mestu. Sad je nazalost vreme za rastanak ali coveka mogu da zapamtim samo po dobrom. Dirk "Duracell" Kuyt - hvala na svemu!
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa koliko to nasih ide na Euro
                        Gerrard(kapiten), Carrol, Henderson, Johnson, Kelly i Downing.Sad imam igraca u repki kao Barca
                        Moramo dovesti nekog kvalitetnog igraca pre nego sto nam neko drugi uzme
                        Chelsea vec doveo Hazarda i Hulka,Arsenal Podolskog , Totenham Vertogena a mi jos nikoga -.- opet ce nam na kraju ostati neki Average player

                        Comment


                        • Hoilett bi za koji dan kako stvari stoje trebao i zvanično postati novi igrač Gladbacha. Znači ništa ni od njega.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Koliko smo zaradili za Kuyt-a?
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Originally posted by Liverpool FC View Post
                              Koliko smo zaradili za Kuyt-a?
                              Zaradili smo 1m...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Zaradili smo 1m...
                                A 5 potrošili na Rodgersa, dakle sada smo u minusu 4 miliona.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X