Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam osecaj za filing da ce Carroll da odvali ovaj EURO! A sledece sezone kad bi bio onaj pravi mislim da bi mogli daleko dogurati... Ne treba se zavaravati i treba staviti tabu na bilo kakvu pricu o tituli. Neka nam glavni cilj bude top 4.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Sjajan trener, odlicno odradjen posao vlasnika Liverpula. Nama ostaje samo da se nadamo boljim rezultatima u narednoj sezoni. E pa srecno Brendane. YNWA
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Fino, fino, mislim da ce Nash biti zadovoljan. Svonsi je igrao odlican fudbal pod Rodgersom, nadam se da ce tako nastaviti u Liverpulu. Sterling i Suso ce dobiti svoju sansu skoro sigurno, ako Brendan dodje.

        Valjda nece zavrsiti kao Hodgson.
        Vidi ovog sto od mene pravi neko mudo. Mislim da treba svi da budemo zadovoljni s obzirom na to da su to mogli da budu Martinez ili AVB. Svonsi je igrao najlepsi fudbal u ligi, igrali su non-stop pas sto odgovara nasoj odbrani koja se sad navikla tako da igra i Ager verujem da ce prvi jedva docekati Brendana. 13 puta nisu primili gol sto je ogroman uspeh za tim koji je usao iz Championshipa. Tim je sklopljen od igraca koji su vrlo malo placeni ali odlicno selektovani i to je 100% Brendanova zasluga. Trener je ionako taj koji bira igrace a SD onaj koji ode da zavrsi posao tako da nam ne treba SD koji ce da mu se mesa u posao sto bi bio Luis Staljin Van Gal. Ono sto je problem je sto nije provereno ime i sto ne znamo kako ce da se nosi sa pritiskom. Ja bih najvise voleo da dodje Kapelo na 2 godine i da nas on povuce ka vrhu jer uz Murinja i Fergusona niko tako ne zna da dobija male meceve i da dodje do rezultata i kad tim igra ocajno. Pa posle te 2 godine moze neko mladji poput Brendana ili Martineza. Imace moju punu podrsku. Tu su jos dve vrlo bitne pozitivne stvari.

        1. Svonsi je bio odlican na svom terenu, uzeo veliki broj bodova i generalno su bili dobri protiv sebi ravnih i slabijih od sebe sto je problem Liverpula 20 godina.
        2. Brendan iako je Britanac, izjavio je da ne voli engleski fudbal i da uziva gledajuci latino narode i Holandjane. Bio je u Spaniji i Holandiji na doskolovavanju a sve ovo bi moglo da znaci da nema vise precenjenih Britanaca.

        Naravno, ko je prvi objavio za Brendana cak i kad je izgledalo da je novi trener Martinez? A da, jos jednom Dankan Dzenkins. Citajmo Dzenkinsa - budimo informisani.

        Nije jos nista zvanicno ali s obzirom na to da objavljuju svi pouzdani ljudi i pouzdani mediji, to bi trebalo da bude to i da se ugovore detalji.
        Last edited by Casiraghi; 30-05-12, 19:10.
        sigpic

        Comment


        • Sad ce da vam stignu i neka pojacanja iz Svonsija ?

          Comment


          • I ja sam zadovoljan. Svidja mi se njegova filozofija, samo nisam siguran da li ima igrace za negov stil igre, cisto sumnjam da se npr. Adam tu uklapa, i zato se iskreno nadam da cemo ga prodati, ali zato Aquilani bi bio idealan za igru koju Rodgers forsira, bice interesantno vidjeti da li ce Aqua ostati. Dalje, nadam se da ce odmah produziti ugovore Susu i Sterlingu, jer ovaj sadasnji im istice u junu 2013, i bila bi tragedija da odu ova dvojica.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • http://www.swanseacity.net/page/Late...793289,00.html

              A statement from Swansea City chairman Huw Jenkins:

              "I was contacted by Liverpool last night and they expressed their wish to speak to Brendan regarding their vacancy.

              "I had a discussion with Brendan to talk about their interest and his views on whether he wanted to speak to Liverpool.

              "He expressed his wish with me to do that and he has spoken to Liverpool today.

              "Following on from discussions with Liverpool's owners, Brendan has informed us that he would like to take up their offer to manage Liverpool.
              Ostalo je jos samo da se rijesi pitanje oko kompenzacije i to je to.

              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Bitno je da smo konacno resili ovo pitanje, i zaista sam presrecan, jer dobijamo Britanskog trenera koji obozava totalno drugi stil fudbala. Zaista je Svonsi igrao prelep fudbal, koji nije samo bio lep, vec i efikasan, koji je davao sjajne rezultate.
                Jeste da nije veliko ime, ali je najbolje resenje... Mozda je previse za njega da ima punu odgovornost, s obzirom da sportskog direktora nece biti, ali tako mu se niko nece mesati u posao, i to je verovatno dobra stvar.
                Ako se bude izborio sa pritiskom, mislim da ce stvoriti uspeh na Enfildu vrlo brzo..

                Videcemo kakva mu je transfer politika, sad kad ima odresene ruke i mnogo veci budzet.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Samo ima jedan mali problem,ja ne znam kako namjerava sa ovim fudbalerima igrati fudbal kakav je igrao Swansea

                  Jasno je da nam trebaju pojacanja,a pojavila se informacija da ce imati 25 miliona funti za transfere,a realno za te pare moze dovesti dva dobra igraca i to je to i to naravno ako pogodi sa transferima.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • 25 miliona?! Pa to nije ni jedan Carroll
                    To bi mogao biti problem,ali ako dobro ukomponuje kockice i to moze biti sasvim dovoljno!
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Samo 25m ??? Auuu, ne znam sta misle vlasnici. Ako se pogleda balans transfera od kako je Keni tu, mi smo u minusu "samo" 30m... Debelo smo zaradili na prodaji Toresa, Meirelesa i ostalih, skoro 90m...
                      Ne znam, Moses oko 8-10m, Hoillet za dzabe, i jos neko, mozda Sinkler iz upravo Svonsija. I da se Sterling forsira sledecu sezonu. Nadam se da to nije istina, ja sam cuo da cemo imati oko 50m, sto sa jos nekom prodajom igraca, moze biti odlican budzet, do 70m...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Eziz Allamov ‏@EzizAllamov
                        Liverpool will hand Rodgers a £25 million transfer kitty. (via MirrorFootball)
                        Vidjet cemo,nadam se da nije istina.Hazard,Podolski,vjerovatno Kagawa i Hulk su pojacanja ostalih timova u ligi trenutno a mi smo tek trenera doveli.Za 25 miliona da se vratimo u TOP 4 pa bit ce skoro nemoguce,a meni je iskreno dosadio Liverpool u EL.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Mozda ovo glupo zvuci, ali dobro je sto igramo EL... Sad se u tom beznacajnom evropskom takmicenju mogu forsirati Suso, Sterling, i ostali mladi, da se celice malo, da okuse sta je evropski fudbal, da dobiju na iskustvu, i da one tamo sezone budu spremni za vece izazove.

                          Ne znam, daj boze da to nije istina, 25m je bas malo. Moze se kupiti jedan strasan igrac(tesko), ili dva sjajna talentovana momka, ili tri proseka. Kad pogledam ostale timove, deluje mi da vlasnici nisu bas ambiciozni, iako ne bih zeleo bas da trosimo kao City, ali treba tu vise para. Hazard, Hulk u Celsiju, Siti ce naravno dovesti skoro sigurno nekog, JUnajted Kagawu i mozda Modrica, cak i Arsenal cini mi se ima da potrosi vise nego mi.

                          Ono suludo Kenijevo trosenje na prosecni i precenjeni engleski talenat ce nas ocigledno skupo kostati.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Cekajte bre ljudi, ko je taj Eliz uopste? Dajte da sacekamo proverene informacije. Cekaju se Dankan, Liam ili Ben sa Twittera, eventualno neki ozbiljan engleski portal.

                            Promocija Brendana u petak na Enfildu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Swansea ima dosta dobrih mladih igraca koji bi verovatno pratili Rodgers-a u Liverpool. Npr Sinclair, ali meni se najvise Allen svideo! Jedno vreme se spekulisalo da Ferguson zeli da ga dovede.

                              Comment


                              • Neka Brendan sa sobom povede Allena i ne mora nikog vise

                                Sto se tice budzeta, ne vjerujte slijepo tim tviterasima, pa i Duncan nas je jednom zajebao rekavsi da je AVB novi trener Liverpula, ovaj sa BBC-a je bogotac za sve. 25 miliona bi bilo premalo, jedino da pocinjemo rasprodaju, pa da dobijemo jos novca, ali vidjecemo.

                                Zahvalnica: Joe Cole, Maxi, Kuyt, Aurelio, Adam, mozda Downing (nadam se da ce odigrati dobro na Euru i da ce se neki tim zajebati i uzeti ga), Spearing.

                                Mora se dovesti neki dobar back-up za Lucasa, jer ko zna kako ce izgledati posle povrede, ACL je mnogo zajebana stvar, vidimo kako se Essien raspao posle povrede koljena, mozda Moussa Sissoko, on bi cesto mogao zajedno da igra sa Lucasom, Keni i Klark su ga pratili, vidjecemo da li ce nasi skauti obavijestiti Brendana o njegovim kvalitetima. Krilo je must buy, ko bi to mogao da bude? Hoilett? Moses?, ili se mozda okrenuti stranom trzistu i dovesti nekog poput Gastona Ramireza, Griezmana, ili nekog treceg. Napadac se takodje mora dovesti, jer Carroll vrlo lako moze da upadne u kanal opet, Luuk de Jong mi djeluje najrealnije, mada moze i Giroud. Playmaker bi nam dobro legao, Belhanda bi bio idealan, ali vidjecemo da li ce Montpellier biti spreman da proda najbolje igrace.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X