Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecan rodjendan captain fantastic! Sve najbolje legendo i da nas sto duze radujes golovima i asistencijama,kao i do sada! Pa kad se zavrsi karijera da nas vodis u nove uspehe,sa klupe! Ziveo legendo!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment




    • Sretan rođendan, kapitenu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Spoiler


        18 godina



        19



        20



        21



        22



        23



        24



        25



        26



        27



        28



        29



        30



        31



        32


        Steve Gerrard, Gerrard
        he'll pass
        the ball 40 yards
        he's better
        than Frank Lampard
        Steve Gerrard,
        Gerrard

        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-no-game-video

        Kakav lik je Andy
        Attached Files
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Hahaha, dobar je Andy, ne moze da izdrzi 2 sekunde da ne kaze Yes/No

          "BBC's Pat Murphy reports Brendan Rodgers expected to be confirmed as new L'pool manager next 48 hrs. Compensation talks with Swansea ongoing."
          I da ne zaboravim da se zahvalim presvetom Mandusicu sto je konacno obrisao anketu
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • BREAKING: FA confirm Frank Lampard has pulled up in training with a thigh injury. Henderson put on stand by.

            Samo zna li neko,kad je objavljen konacan spisak,ima li pravo vise mjenjat ijednog igraca u slucaju povrede.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Sky Sports News ‏@SkySportsNews
              BREAKING NEWS - Sky ****: Swansea manager Brendan Rodgers meeting with Liverpool this afternoon

              Članak da malo bolje upoznate Rodgersa: http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...believers.html
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • A koga bi ste vi vise voleli Martineza ili Rodgersa? Ja bi malo manju prednost dao ipak Rodgersu jer mi deluje nekako ozbiljnije i autoritativnije od Martineza.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Liverpool FC View Post
                  A koga bi ste vi vise voleli Martineza ili Rodgersa? Ja bi malo manju prednost dao ipak Rodgersu jer mi deluje nekako ozbiljnije i autoritativnije od Martineza.
                  Rodgers je novi trener Liverpula kako stvari stoje. Evo na većini kladionica blokirano klađenje za trenera Liverpula dok je na onim što i dalje ima u ponudi to kvota na Rodgersa 1,04, 1,05 itd. Navodno će ugovor biti na 3 godine.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Izgleda da je Rodgers novi trener,dosta medija je to objavilo,a i na kladionicama blokirana je ponuda za novog trenera.

                    Graeme Bailey ‏@SkyGraemeBailey
                    So Liverpool get their man with Brendan Rodgers to sign a three or four-year deal before the weekend. #lfc

                    Sky Sports News ‏@SkySportsNews
                    Sky ****: Brendan Rodgers completes talks with Liverpool & is now meeting Swansea chairman Huw Jenkins #SSN

                    Ono sto je interesantno je da je moguce da necemo imati sportskog direktora.

                    Eziz Allamov ‏@EzizAllamov
                    Liverpool will not have Director of Football in the new system. Brendan Rodgers expected to have the full control. [via BBC]
                    Jose o Rodgers-u:

                    Mourinho on B. Rodgers: "I like everything in him. He's ambitious and doesn't see football very differently from me." - 31.05.2011
                    Swansea je igrao prelijep fudbal ove sezone i nisu sigurno bez razloga dobili nadimak Swanselona.Meni mnogo drazi izbor od Martinez-a ali ne bih bas dao ruku u vatru i za Rodgers-a jer se ni on jos nije dokazao.Takodjer za njega se prica da voli kupovati dosta igrace koje su potcjenjeni za male cifre.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Da i na tviteru svi bruje o tome sada. Trebao sam ranije da ga ukljucim Bice ugovor na tri godine.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Fino, fino, mislim da ce Nash biti zadovoljan. Svonsi je igrao odlican fudbal pod Rodgersom, nadam se da ce tako nastaviti u Liverpulu. Sterling i Suso ce dobiti svoju sansu skoro sigurno, ako Brendan dodje.

                        Valjda nece zavrsiti kao Hodgson.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18235961

                          Mislim da je sve zavrseno, ipak je BBC objavio.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Mislim da je on odlican izbor... Martini je bio isto dobro resenje sto se mene tice. Oba tima koji su vodili su igrali prelep fudbal i efikasan. I svidja mi se sto je Brendan u proslosti saradjivao sa Specijalnim, a ovaj ima samo reci hvale za njega...

                            Tako da, sjajan potez, i svakako cu ga podrzati u njegovom radu, i svakako mi se dopada ideja da nema direktora i da on ima punu kontrolu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment




                            • Evo jedan snimak gde gostuje sa Sirerom i Sevidzom. Meni se jako svidja ono sto sam cuo, izgleda kao neko ko poseduje znanje iako je mali uzorak. Malo mi se ne svidja sto ce kompletan sportski deo upravljanja prebaciti na njega ako nema sportskog direktora, ogromna je to odgovornost za nekog ko ipak nikada nije bio u velikim klubovima. Ali puno, puno srece i da konacno dodju rezultati, bice mi drago ako budemo igrali lepo, imamo i tim za to, samo ja ipak najvise rezultate gledam.

                              Sve najbolje Brendane, YNWA.
                              Last edited by Nebojsa; 30-05-12, 18:10.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Redsi srecno sa novim trenerom, nadam se da cete imati vise uspjeha ;)

                                Comment

                                Working...
                                X