Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma pitaj boga sta je tacno, vise ni u sta ne verujem... Valjda ce resiti sva pitanja oko toga i da cemo do kraja nedelje dobiti menadzera, i da pocnemo pricati o mogucim transferima..
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment






    • http://www1.skysports.com/football/n...lks-under-way-

      Hamburg se interesuje za Kuyta...
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment




      • Jos jedna...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • O cemu li pricaju....
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Objasnjava mu Martinez pravila.

            Sokirao se kad je cuo da su na terenu 22 igraca.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Liverpool news: Andre Villas-Boas will not be manager at Anfield, according to the Liverpool Echo.
              Danas se navršava tačno 7 godina od finala Lige Prvaka u Istanbulu i posljednjeg osvajanja titule Lige Prvaka Liverpula.




              Još su svega 2 igrača tu koji su igrali to finale.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Bilo nekad....

                Izgleda da posle svega, Martinez ubedljivo najjaci kandidat... Ma cim je on otisao da se sastane sa njima, ja mislim da bi to trebalo da bude to...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • "I have just spoken to Roberto," Whelan told Sky Sports News on Friday. "He went yesterday to Miami and had a very constructive meeting with the owner of Liverpool.

                  "They're going to talk again on Tuesday. They've made Roberto an offer and he has agreed to consider it.
                  Izgleda da je Martinez nas novi trener.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Izgleda da je Martinez nas novi trener.
                    Ma 100%, on mozda razmislja, ali ce je skoro sigurno prihvatiti. Cim je prihvatio da se nadje s njim, to je vec bilo 50% posla obavljeno.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ma kapiram da se sad malo cenjka oko plate i da hoce da sazna ko ce biti SD, ne vidim druge probleme, posebno sto je gazda Vigana jedan od losijih u PL i sto verujem da jedva ceka da ode od takvog lika + ovakva prilika da jedan klub vrati gde mu je mesto i takvo ime, sigurno je da zeli da dodje. Mislim da je to to, nisam zadovoljan nikako.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sacekacemo do sutra, ali izgleda da imamo novog menazdera. Ja sam delimicno zadovoljan, jer sam pomalo skeptican, ali i optimista. Inace sam i sumnjao da mozemo da privucemo veliko ime, sem Rafe. Perspektivan, mlad, poseduje znanje, odlican je skaut, tako da moramo ga podrzati i verovati u njega, kao sto smo i u Kenija verovali.

                        Kad vec dolazi, nek povede i Mosesa sa sobom...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Surez dao go za Urugvaj protiv Rusije,odlican je bio i vjerovatno njihov najbolj igrac danas,steta sto nije jos jedan dao gdje je sam sebi izborio odlicnu priliku.Pokazuje u svakoj utakmici o kakvom se majstoru radi.



                          Gledao sam danas opet ovu utakmicu.Jedan od najsretnijih dana u mom zivotu sigurno.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Nas novi trener:

                            Spoiler
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nas novi trener:

                              Spoiler
                              Jesi ovo ti Nash kad si bio mali ??? Odma se videlo da ces biti veliki strucnjak i trener.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Jesi ovo ti Nash kad si bio mali ??? Odma se videlo da ces biti veliki strucnjak i trener.
                                Nisam ja, to mi burazer od tetke.

                                Mada kad si vec usao u trag ajde da ne krijem vise. Mali ce da bude pomocni, potpisao do pocetka srednje skole. Vodice ekipu do kraja jula na pripremama dok se ja skroz ne oporavim posle onoga. Zvao me Henri jos kad je Keni otisao, detalje dogovorismo neki dan. Stizu nam Martinez, Belhanda, Armero i De Jong, a sredio sam sa Djurom da imamo pravo prvih pregovora sa Ninkovicem za koju godinu kad odvede Partizan u nokaut fazu nekog evropskog takmicenja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X