Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sasvim zasluzeno,nas najboji igrac ove sezone i jedan od najboljih stopera lige.Nadam se da ce ostati jos dugi niz godina u Liverpoolu i postati jedna od legendi kluba.Svaka cast Martine
    "Thank you very much to everybody who voted for me. I will try to do my best next season as well and we'll see how I go on."
    Evo ako je neko uopste pomislio da bi mogao otici.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment




    • Zasluženo.

      LFC Transfer Speculations
      Kenny Dalglish and Steve Clarke flying to Boston for talks with John Henry and Tom Werner.
      I vidim niko nije spomenuo to da je Caroll 4 utakmice zaredom proglašen za najboljeg igrača Liverpula. ;)
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Betinet ‏ @BetinetFootball
        According to our **** in Boston - Kenny Dalglish has stepped down as manager of LFC, annoucement will be made today. #Dalglish #LFC

        Koliko god da je zasluzio otkaz,bit ce mi zao ako je istina
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Meni je mnogo zao, jer smo svi ocekivali da ce on biti taj koji je ponovo dici Liverpul u visine, al jbg, nije islo konstantno i dobro ove sezone, pruzali su momci par sjajnih partija, ali smo previse kiksali, previse. Liga kup je osvojen, to nam je prvi trofej posle duge pauze, ali to nije kup vredan pomena.

          Meni je bilo nerealno da on ostane i sledecu sezonu, iako je legenda kluba, ovo nam je najlosija sezona koju pamtim, da nema ovog kupa, verovatno bi bila najgora ikad.
          Ako je ovo tacno, pitam se koga razmatraju za novog menadzera ??
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • AVB ceka k'o zapeta puska.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Betinet ‏ @BetinetFootball
              According to our **** in Boston - Kenny Dalglish has stepped down as manager of LFC, annoucement will be made today. #Dalglish #LFC

              Koliko god da je zasluzio otkaz,bit ce mi zao ako je istina
              Cuj koliko je zasluzio,pa pogledaj tabelu.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                AVB ceka k'o zapeta puska.
                Samo se ti zajebavaj....
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ma Benitez ce doci, ko drugi.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ma Benitez ce doci, ko drugi.
                    Moze da bidne a ne mora da znaci. Ima tu jos par trenera, koji su ili slobodni, ili ce otici iz svojih klubova. Niko ne zna koga vlasnici merkaju, a mozda nekim cudom Keni ostane trener.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ako mislite igrati LS u skorije vreme, bolje da nadjete normalnog trenera, jer je evidentno da Kenny ne ume. Bez uvrede prema legendi kluba, ali treba vam mnogo boljii trener.
                      Last edited by D-Wade; 15-05-12, 17:28.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Ako mislite igrati LS naredne godine, bolje da nadjete normalnog trenera, jer je evidentno da Kenny ne ume. Bez uvrede prema legendi kluba, ali treba vam mnogo boljii trener.
                        Ih normalan trener.... Nama Wada prvo trebaju igraci, kvalitetni igraci... Sa ovim timom ni Murinjo ne bi znao sta da uradi. Verovatno bi otisao posle 10 tekmi u prvenstvu...;)
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Ih normalan trener.... Nama Wada prvo trebaju igraci, kvalitetni igraci... Sa ovim timom ni Murinjo ne bi znao sta da uradi. Verovatno bi otisao posle 10 tekmi u prvenstvu...;)
                          Imao je pare, promasio je u izboru igraca. Doveo je tri prosecna igraca, a pljuno gadne pare na njih, Carroll-a ni da pominjem, to koliko je on placen je bruka..Borben jeste, ali napadac ne treba biti borben, nego da daje golove..

                          A, recimo Hodgson nije dobio nista, a terali ste ga cim ste stigli. A, njemu je glavno pojacanje bio Milan Jovanovic. Razumem ja da je on legenda LFC-a, ali treba biti realan, bolji trener vam treba.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Imao je pare, promasio je u izboru igraca. Doveo je tri prosecna igraca, a pljuno gadne pare na njih, Carroll-a ni da pominjem, to koliko je on placen je bruka..Borben jeste, ali napadac ne treba biti borben, nego da daje golove..

                            A, recimo Hodgson nije dobio nista, a terali ste ga cim ste stigli. A, njemu je glavno pojacanje bio Milan Jovanovic. Razumem ja da je on legenda LFC-a, ali treba biti realan, bolji trener vam treba.
                            Kad je u pitanju dovodjenje igraca i Komoli i Keni su krivi, bruka koliko su neka "pojacanja" placena... Kerol je bio panicna kupovina, zato sto je Tores otisao dva dana pred kraj roka. Odlican je igrac, ali svakako ne vredi 35m... Hodgsona necu da krivim, ali on je furao neki defanzivni stil, tad smo igrali najgori fudbal.
                            Dok smo pod Kenijem igrali drugi bolji, sjajniji fudbal, gde je samo jednom izmenom u formaciji, ucinio da Meireles bude bogotac, to se ne sme zaboraviti. I Suarez je takodje pokazao skil.
                            Prethodni transfer rok je jednostavno bio ocajan, gde se samo Enrike pokazao kao posteno i dobro pojacanje. Ali koga smo mi u tom trenutku mogli da dovedemo, igravsi LE ??

                            Naravno posle ovakvih rezultata, trebao bi da ode, ali cinjenica da mi imamo nikakav vezni red, i celu sezonu neraspolozenog Suareza.
                            Zato sam i rekao, nama prvo trebaju igraci, a za trenera cemo videti.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Mogli ste dovesti Willian-a, samo da se ponude dobre pare i on bi presao. Honda je mogao doci, za mnogo manje pare, nego sto je placen Downing..Cisse koji je dosao u Newcastle je isto mogao doci u LFC. Nego vam je skauting katastrofalan, pa birate precenjene Engleze. U igri Charlie Adam-a, ne znam sta je ko video, covek je teski prosek i da on igra u LFC-u je smesno. Nije Liverpool tim za prosecne tj limitirane igrace. Dao je covek jedan gol, ne znam da li ima vise od pet asistencija, sto je kriminal. Isto vazi i za Henderson-a. Moze biti talentovan kao i Lucas Moura, decko je sisica i nikada nece od njega biti igraca. Krije se od lopte kada je najpotrebnije, a vezni je igrac koji bi trebao biti organizator igre. Prelazni rok se itekako dobro moze odraditi, ali ti trebas da dovedes normalnog igraca, a ne polovnjake.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma koji Willian buraz, gde ti zivis.... Mi nismo iz te lige, ne mozemo da privucemo takve igrace, a sto se tice Honde, taj nije hteo iz CSKA, a mi se za njega nismo intersovali, jer je covek , tj njegov agent hteo da on ode u Italiju. A pravo da ti kazem, nije on neki specijalan igrac. A za Papisa, jbg sad, njega spominjes. Lako je suditi kada vidis pravi potencijal igraca i skill. Sta smo mogli a sta nismo, to svako moze da prica, i ja sam, ali mi smo radili drugacije i sta je tu je.

                                Ali istina je da nam je ocajan scouting team, i pored Suareza i Enrikea, sve ostalo su bili promasaji, ili delimicno ok pojacanja.
                                Mi smo u vrlo teskoj situaciji, jer vise se ne gleda istorija kluba, vec samo novac i plasman same ekipe u prvenstvu i igranje ili neigranje LS.
                                Last edited by Freshman; 15-05-12, 18:16.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X