Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Izgleda smo ozbiljno zagrizli za Elma. Odlican tamo za Holandiju ali nisam siguran koliko je za Liverpul. Ako ga planiraju za backup, onda ok, bolji od Adama, da ne pricam o Spiringu. Odlican izvodjac prekida kao i Adam samo sto je brzi i pokretljiviji, vise se ubacuje iz drugog plana. Sto se pasa tice nisam video nista specijalno, samo solidne.

      Posle meca sa Svonsijem ce navodno Ian da saopsti sta ce biti sa Kenijem.

      Dresovi ubijaju, samo da ne bude ljubicastog. A ovo sa 96 mi se najvise dopalo, to treba zauvek da stoji na dresovima.
      sigpic

      Comment


      • Po raznim forumima se prica da ce 3rd kit vjerovatno biti najruzniji u istoriji Liverpula, znaci vjerovatno cemo da gledamo ljubicaste dresove. Ali away dres biti sabijacki.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • @ScottSlater
          RUMOURS LIVERPOOL are set to Buy Gaston Ramirez, Rasmus Elm, Adam Johnson, Clint Dempsey & Aly Cissokho.

          Ramiez moze, Sisoko takodje, Elm mozda, Dempsi i Dzonson nikako.

          Neki lik kaze da je Keni rekao kako se ocekuje samo odlazak Aurelia ali ne verujem u to posto se Maxi vec oprostio. Ocekujem njih dvojica + Dirk da odu i to je to, svi ostali ostaju. Samo jos Spiring kad bi im se pridruzio i bilo bi odlicno, a ovim novim pojacanjima ajde da damo jos jednu sezonu posto je nerealno da ih bilo ko kupi za neke pristojne pare ovog leta. Voleo bih Sisoka jako, on i Enrike levo bi to fenomenalno popunili i mogli bi dosta da se rotiraju. Desno vec malo skripi ako nema Glendze jer je Keli slab ofanzivno(ne stavljaju ga na njegovu poziciju stopera) a tu moze cak i Henderson ponekad da pomogne, tu je i Flanagan koji nije mnogo toga pokazao ove sezone kad je dobio sansu, za razliku od prosle.
          sigpic

          Comment


          • Ma sve je to ok Nash, ali kad pogledas te igrace, ja sve mislim da cemo tesko do 4. sledece godine sa njima( Elm, Gaston, Dempsy, Johnson)... Elma nisam puno gledao, ali ne verujem da je neki vanserijski igrac. Gaston tu i tamo, ovu dvojicu ne bi komentarisao. Jedino bi Aly valjao jer je sjajan levi bek, i Jose bi imao sjajnu konkurenciju, imali bi dva strasna igraca na toj poziciji.

            Ali sve su to igraci za klupu realno, a nama treba barem tri igraca koji bi odma cepali u prvoj postavi.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Ma sve je to ok Nash, ali kad pogledas te igrace, ja sve mislim da cemo tesko do 4. sledece godine sa njima( Elm, Gaston, Dempsy, Johnson)... Elma nisam puno gledao, ali ne verujem da je neki vanserijski igrac. Gaston tu i tamo, ovu dvojicu ne bi komentarisao. Jedino bi Aly valjao jer je sjajan levi bek, i Jose bi imao sjajnu konkurenciju, imali bi dva strasna igraca na toj poziciji.

              Ali sve su to igraci za klupu realno, a nama treba barem tri igraca koji bi odma cepali u prvoj postavi.
              Pa rekao sam da ne bih Dempsija i Dzonsona, Elm samo za backup ali i tu mislim da imamo boljih opcija i da nam treba DMC koji ce da se rotira sa Lukasem. Gastona bih uzeo jer ima i pas i dribling, dosta dobra zavrsnica i igra levom nogom, treba nam jedan dobar levonogi igrac. Mlad je i moze jos da napreduje, zna se sa Suarezom iz repke, nije preskup tako da je odlicno resenje sto se mene tice. Hoile je naravno pik za tehnicara koji igra desnom nogom ali kako stoje stvari Arsenal ce ga ugrabiti ispred nas. Ali i Hoze na LB, komotno da se rotiraju tokom citave sezone, imamo i LE i veci broj utakmica. Robinson isto da dobija sansu kad je moguce.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Pa rekao sam da ne bih Dempsija i Dzonsona, Elm samo za backup ali i tu mislim da imamo boljih opcija i da nam treba DMC koji ce da se rotira sa Lukasem. Gastona bih uzeo jer ima i pas i dribling, dosta dobra zavrsnica i igra levom nogom, treba nam jedan dobar levonogi igrac. Mlad je i moze jos da napreduje, zna se sa Suarezom iz repke, nije preskup tako da je odlicno resenje sto se mene tice. Hoile je naravno pik za tehnicara koji igra desnom nogom ali kako stoje stvari Arsenal ce ga ugrabiti ispred nas. Ali i Hoze na LB, komotno da se rotiraju tokom citave sezone, imamo i LE i veci broj utakmica. Robinson isto da dobija sansu kad je moguce.
                Slazem se sa svim sto si rekao...

                Dempsi jbg ulazi u godine, on ce jos godinu ako i toliko igrati na visokom nivou, Dzonson sa druge strane ima tehniku, sut, dribling, prodor, ali desna noga mu ne postoji, previse je lenj, jedva izdrzi 60 minuta, tako da koliko ima plusa u igri toliko i minusa, a jos je Englez, dakle precenjen igrac automatski. A za Gastona, fali nam jedan takav u rotaciji a i u prvoj inace, ali cuo sam da Bolonja trazi 20 miliona, i ako je tako, treba da se zaboravi na njega jer ne vredi te pare nikako. Videcemo za Hoilea, mada ce na nasu zalost Venger to vrhunski da odradi a oni LS igraju. Ali je zato tu Moses koji odlazi ovog leta sigurno i za njega se moramo boriti, decko je zver. Jedan od te dvojice mora doci. Za mene je jedan ofanzivni vezni(kreator) i krilo najbitnije ovoga leta.

                A ovi nasi takozvani "mediji" povezuju Krasica sa nama. Samo nam jos taj fali...
                Last edited by Freshman; 11-05-12, 20:03.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Slazem se sa svim sto si rekao...

                  Dempsi jbg ulazi u godine, on ce jos godinu ako i toliko igrati na visokom nivou, Dzonson sa druge strane ima tehniku, sut, dribling, prodor, ali desna noga mu ne postoji, previse je lenj, jedva izdrzi 60 minuta, tako da koliko ima plusa u igri toliko i minusa, a jos je Englez, dakle precenjen igrac automatski. A za Gastona, fali nam jedan takav u rotaciji a i u prvoj inace, ali cuo sam da Bolonja trazi 20 miliona, i ako je tako, treba da se zaboravi na njega jer ne vredi te pare nikako. Videcemo za Hoilea, mada je na nasu zalost Venger to da odradi, ali je zato tu Moses koji odlazi ovog leta sigurno i za njega se moramo boriti, decko je zver. Za mene je jedan ofanzivni vezni(kreator) i krilo najbitnije ovoga leta.

                  A ovi nasi takozvani "mediji" povezuju Krasica sa nama. Samo nam jos taj fali...
                  Ma i Dempsi i Dzonson precenjeni, imaju po jednu sezonu i jedan i drugi i to je to. Treba da pljunemo 35-40 miliona za njih dvojicu da ostanemo tu gde smo, nikako.

                  Ne znam koga bi mogli naci da igra levom nogom a Mozesa treba juriti, kao i Hoilea. Luk de Jong mi se dopada kako igra, on i Kerol kao visoki spicevi a Luis i recimo Hugo Rodaljega kojem istice ugovor da budu drugi tip napadaca. Belami je jedno vreme nosio tim ali vidi se u poslednje vreme da on vise ne moze mnogo i ne treba se mnogo oslanjati na njega. Nek odradi jos tu jednu godinu ugovora sto ima pa nazad u rodni Kardif.

                  Ustvari imamo Susa koji igra levom nogom, ja zaboravio. Njega u prvi tim i davati mu sansu polako, Rahim isto da ostane, prevazisli su rezerve odavno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Suso i Sterling se moraju gurati, valjda ce to Keni( ili neki drugi buduci trener) shvatiti... Sterling je za mene vec sad bolji od svih krilnih igraca koje imamo u timu, jedino sto nema je iskustvo, a kako ce ga drugacije dobit nego igranjem PL meceva. Suso je veliki potencijal, nadam se da ce izrasti u velikog igraca i da samo ne ispadne da je bio veliki prodigy koji nije ispunio svoj talenat. Ima sve neophodne vrline da bi postao vrhunska klasicna 10-ka, a to nam treba ko leba.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Hoce Skrtel da ode, a ako Johnson ode u Real, pa vi ste pukli.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Hoce Skrtel da ode, a ako Johnson ode u Real, pa vi ste pukli.
                        Gde da ode, Wada, nemoj me nervirati sad... Glena ne damo breee....
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Milan sada vreba kvalitetnog igraca koji ce popuniti odlazak Neste. Prate naseg Baneta, a nemojte se iznenaditi ako bace ponudu za Skrtela.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • The Slovakia international has two years remaining on his current deal but is keen to move on in search of Champions League football after a disappointing campaign on Merseyside
                            Najmanje se vi tu pitate, ako Real zagrize, jasno vam je valjda da ste ostali bez Johnson-a...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • http://www.defensacentral.com/real_m...p-real-madrid/


                              Čitao sam kako ovaj put neće mnogo novca Kenny imati na raspolaganju. Opet negdje pročitao sam da bi trebalo biti 50 miliona + pare od prodanih igrača. Pa sad kome vjerovati vidjećemo.

                              Neke od špekulacija:

                              - Liverpul se povezuje sa igračem Montpeliera Younesom Belhandom. Cijena 15 miliona, učinak: 12 golova i 4 asistencije.
                              - Dries Mertens, igrač PSV-a, učinak ove sezone: 27 golova i 24 asistencije, cijena mu je 12 miliona.
                              - Nuri Sahin, nije igrao baš puno u Realu, a i Mourinho je rekao kako neće ići Sahin iz Reala, pored Liverpula za njega zainteresovan i Bayern. Mada mislim ako ne dobije obećanje da će imati veću minutažu da će htjeti otići iz Reala.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Nije dzabe Glendza ucio Spanski, stvarno bi mi bilo zao ako bi otisao, jer mi je jedan od omiljenih igraca. Sto se tice Skrtela, ako on ode raspascemo se.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X