Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta reci? Zao mi je kapitena koji je cini mi se zaplakao na kraju, zasluzuje bolje saigrace, a ne drugorazrednog zadnjeg veznog i bezmudog stvora koji ne smije da uputi pas naprijed, kako mrzim te alibi igrace poput Hendersona, strasno...
    Reina igra najgoru sezonu od kada je u Liverpulu, ne znam sta mu je, bio je najbolji golman u PL, a ove sezone je pao u formi. Rezovi treba da se naprave na kraju, vlasnici valjda imaju plan sta i kako, Keni mislim da sigurno odlazi, a ko ce ga naslediti nemam pojma, mozda Rafa, ali opet nisam siguran da bi to bilo pravo resenje.

    OUT: Downing, Carragher (u penziju), Kuyt, Maxi, Spearing (u Championship na pozajmicu), Aurelio, jos neko?

    IN: back up zadnji vezni, spic, CM ili AMC (with playmaking abilities), 2 krila (Hoilett, Moses, Muniain, itd)

    Hendersona bih zadrzao cisto zbog toga sto je mlad, ko zna, mozda procvjeta kao Lucas, koji je bio predmet opstenarodne sprdnje. Adam neka igra ligu evrope, kao i Robinson, Sterling, Suso, Wisdom, Flanagan, Coady i ostala mladjarija.
    Last edited by The Admiral; 05-05-12, 21:58.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Da smo naletili na nekog ko se ne moze dobiti ili da su igraci pruzili svoj maksimum ne bi mi bilo krivo,ali ovako sam veoma razocaran.Svaka cast Andy-u momak je odigrao vrhunski i neka se neki ugledaju na njega makar sto se tice zalaganja.Henderson,Downing,Spearing pa cak i Enrique koji me opasno nervira u zadnje vrijeme mrs iz kluba,a Kenny neka preuzme neku drugu funkciju u klubu jer ocito trenerski posao nije za njega u ovom trenutku.

      Nadati se nekim boljim vremenima,svake godine kazem ne moze gore ali svake godine se uvjerim da moze.

      Tacno nekad pomislim zasto Gerrard nije negdje presao,dusa me boli kad ga vidim sa ovim bolidima.
      Last edited by Joe Cole 10; 05-05-12, 22:02.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Sta reci? Zao mi je kapitena koji je cini mi se zaplakao na kraju, zasluzuje bolje saigrace, a ne drugorazrednog zadnjeg veznog i bezmudog stvora koji ne smije da uputi pas naprijed, kako mrzim te alibi igrace poput Hendersona, strasno...
          Reina igra najgoru sezonu od kada je u Liverpulu, ne znam sta mu je, bio je najbolji golman u PL, a ove sezone je pao u formi. Rezovi treba da se naprave na kraju, vlasnici valjda imaju plan sta i kako, Keni mislim da sigurno odlazi, a ko ce ga naslediti nemam pojma, mozda Rafa, ali opet nisam siguran da bi to bilo pravo resenje.

          OUT: Downing, Carragher (u penziju), Kuyt, Maxi, Spearing (u Championship na pozajmicu), Aurelio, jos neko?

          IN: back up zadnji vezni, spic, CM ili AMC (with playmaking abilities), 2 krila (Hoilett, Moses, Muniain, itd)

          Hendersona bih zadrzao cisto zbog toga sto je mlad, ko zna, mozda procvjeta kao Lucas, koji je bio predmet opstenarodne sprdnje. Adam neka igra ligu evrope, kao i Robinson, Sterling, Suso, Wisdom, Flanagan, Coady i ostala mladjarija.
          Spearing prodao pa makar dzaba ali ne bi ga dao na posudbu pa da se ne daj Boze vrati,dodao jos toj listi Hendersona ili Adama i objasnio Enrique-u ako nastavi da se pravi zvijezda da bi i on mogao letiti.Na Bellamy-a tesko da mozemo racunati nesto previse iduce sezone pa bi vidio sta bi i sa njim uradili i tu jos dodaj ove igrace sa posudbe Cole,Aquilani i Wilson.

          Sto se tice kupovine to su te poziciji koje nam trebaju plus jedan lijevi bek.

          Vidjet cemo da li ce Ameri dati sta pare jer i u prvom prelaznom roku mi smo dosta zaradili na prodaji igraca nije tu bilo nekih velikih para od vlasnika.

          Originally posted by Merlin View Post


          Uz Stevie-a,najvise mi je zao ovog momka

          Spoiler



          .
          Spoiler



          Last edited by Joe Cole 10; 05-05-12, 23:32.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Na kraju najgore pojacanje ispade medju boljima. Neka Endija jos jednu sezonu, pa ako napravimo vezni red a on ne bude davao golove neka onda ide. Svaka mu cast, jedva da smo golu prisli dok nije usao. Promenio je tok utakmice, dobio sve u vazduhu, borio se, uzeo dosta lopti na sredini, gradio se, birao pravi pas, dao jedan gol, ponistili mu cist drugi. Steta sto nije poceo ali svi smo hteli onakvu formaciju samo kao protiv Norvica sa Selvijem ali sta je tu je. Navikli smo da nas kradu, mora se napraviti tim koji ce da pobeduje 11 na 14. YNWA!
            sigpic

            Comment




            • Tek sad mi teško što nismo osvojili FA Cup. Nekako sinoć sam bio opušten, dok sad već nije dobro.

              Ben Smith ‏ @BenSmithBBC
              Will be a fascinating summer at #LFC. Owners keen to target signings under age of 23. Key areas need to be strengthened.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Nama trebaju igraci koji mogu doprijeniti klubu odmah a ne za 4,5 godina.Podrzavam ovo ako to budu neka pojacanja tipa Hazard koji je vec dokazan igrac ali ako ce to biti opet neki talenti poput Henderson-a nista od tog jer vec u timu imamo dosta mladih igraca koji su buducnost kluba:Sterling,Suso,Kelly,Shelvey pa i Andy,sada nam treba neko provjereno ime.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post

                  Tek sad mi teško što nismo osvojili FA Cup. Nekako sinoć sam bio opušten, dok sad već nije dobro.
                  Meni je tesko sto su nam ponistili cist gol, da toga nije bilo ili da su priznali pa da smo do kraja izgubili jbg, ovako me nerviraju lopovi.

                  Joe, sta mislis buraz kako bi izgledalo da pravimo sistem sa 4-4-2 sa Suarezom i Kerolom posto im vise odgovara definitivno da igraju tako. Da li je bolje to ili 4-2-3-1 sa Suarezom levo kao inside forwardom, mozda bi i to bilo odlicno sa boljim saigracima, ne znam.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Meni je tesko sto su nam ponistili cist gol, da toga nije bilo ili da su priznali pa da smo do kraja izgubili jbg, ovako me nerviraju lopovi.

                    Joe, sta mislis buraz kako bi izgledalo da pravimo sistem sa 4-4-2 sa Suarezom i Kerolom posto im vise odgovara definitivno da igraju tako. Da li je bolje to ili 4-2-3-1 sa Suarezom levo kao inside forwardom, mozda bi i to bilo odlicno sa boljim saigracima, ne znam.
                    Zavisi koga cemo dovesti mada se meni vise svidja ta druga varijanta.Neka Carroll-a samog u napadu i sa pravim loptama ja garantujem da moze medju 5 najboljih strijelaca lige biti a Suarez nek mu se pridodaje.Gerrard i Lucas iza i kupiti jedno vrhunsko krilo i nekog na AMC poziciji,a za klupe dovesti Moses-a i jednog back up napadaca.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ja sto vise gledam onaj Kerolov udarac glavom kada je odbranio Cech, sve mi gore i gore

                      Da li ce nas ikada usrati neka pobjeda od 1-0 u 95. minutu? Ne mogu da vjerujem koliko smo baksuzni ove sezone.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Zavisi koga cemo dovesti mada se meni vise svidja ta druga varijanta.Neka Carroll-a samog u napadu i sa pravim loptama ja garantujem da moze medju 5 najboljih strijelaca lige biti a Suarez nek mu se pridodaje.Gerrard i Lucas iza i kupiti jedno vrhunsko krilo i nekog na AMC poziciji,a za klupe dovesti Moses-a i jednog back up napadaca.
                        Ne znam, Suarez mi bolje deluje kad igra u spicu nego po strani ali verovatno bi se dobro snasao kao inside forward. Ima ogroman radijus, bice ga svuda, potrebna su jos dva tehnicara u prvoj postavi od kojih jedan treba da igra levom nogom a Tatica i Lukas iza verujem da bi sve pohapsili.

                        Endi je juce pokazao jos jednom kakvu levicu ima, vidi se ono sto su pricali da je radio po posebnom programu za jacanje tela i kontrolu lopte. Treba jos da radi na kretanju i na pracenju saigraca, da se vise ubacuje u prostor jer bez lopte on uopste nije spor i ako bi utrcavao na pravo mesto u pravo vreme sa dobrom zavrsnicom dao bi dosta golova.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ne znam, Suarez mi bolje deluje kad igra u spicu nego po strani ali verovatno bi se dobro snasao kao inside forward. Ima ogroman radijus, bice ga svuda, potrebna su jos dva tehnicara u prvoj postavi od kojih jedan treba da igra levom nogom a Tatica i Lukas iza verujem da bi sve pohapsili.

                          Endi je juce pokazao jos jednom kakvu levicu ima, vidi se ono sto su pricali da je radio po posebnom programu za jacanje tela i kontrolu lopte. Treba jos da radi na kretanju i na pracenju saigraca, da se vise ubacuje u prostor jer bez lopte on uopste nije spor i ako bi utrcavao na pravo mesto u pravo vreme sa dobrom zavrsnicom dao bi dosta golova.
                          Ogroman napredak se vidi, i ja sam nesto citao o tim specijalnim treninzima, vraca se u formu iz Njuke, mogao bi da bude zvjer, ali strah me da opet udje lose u sledecu sezonu, jako tesko ulazi u formu, ali zato kad udje...

                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Andy nije igrac kao npr. Suarez koji sam moze rjesiti utakmicu,on zivi od suigraca ali sa pravim loptama moze biti jedan od najbitnijih igraca u timu.Igrac je sa najvise osvojenih duela ove sezone u Europi i prava je zvijer u sesnaestercu jos plus ima fenomenalnu ljevicu.Kako je dosao u Liverpool ja mislim da je barem 60-70% pogodaka dao nogom.Nek bude imao tri upotrebljiva centarsuta po utakmici bit ce medju najboljim strijelcima siguran sam.Sinoc me je kupio svojom igrom jer je grizao ko lud i dao je 120% od sebe ali jedan igrac ne moze dobiti utakmicu.

                            U utorak bih volio ovakav sastav mada znam da nece ni blizu biti:

                            Reina

                            Kelly Skrtel Coates Agger

                            Gerrard Shelvey

                            Johnson Sterling

                            Suarez Carroll
                            Last edited by Joe Cole 10; 06-05-12, 13:17.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Andy nije igrac kao npr. Suarez koji sam moze rjesiti utakmicu,on zivi od suigraca ali sa pravim loptama moze biti jedan od najbitnijih igraca u timu.Igrac je sa najvise osvojenih duela ove sezone u Europi i prava je zvijer u sesnaestercu jos plus ima fenomenalnu ljevicu.Kako je dosao u Liverpool ja mislim da je barem 60-70% pogodaka dao nogom.Nek bude imao tri upotrebljiva centarsuta po utakmici bit ce medju najboljim strijelcima siguran sam.Sinoc me je kupio svojom igrom jer je grizao ko lud i dao je 120% od sebe ali jedan igrac ne moze dobiti utakmicu.
                              Ako se ne zove Stiven Dzerard.

                              Samo ne moze vise ni on.

                              Mene je Endi kupio generalno u poslednje vreme svojim zalaganjem i doprinosom u polju. Oni su njemu namestili u poslednje vreme 5 sansi, pogodio 3, jedan ponisten gol i onaj zicer protiv Evertona sto je omasio ali se posle ispravio. On uz Suareza kad se sve sabere ima najveci doprinos na terenu u poslednje vreme i od njega dosta, neka neko da normalnu loptu. Neka njega jos jednu sezonu ali uzeti i De Jonga ili tako nekog malo fizicki jaceg spica da se rotiraju. Predobar je lik, meni mnogo gotivan jos iz Njukastla kad ih je sa Nolanom i ekipom vratio u PL. Voleo bih da uspe ovde i drago mi je posle jucerasnje partije, jos da je stoka ono priznala ponovio bi Ianov uspeh kad je usao i dao 2 komada, a ovaj kako je juce krenuo i koliko je pijan i lud mozda bi i treci dao. Samo da se napravi tih 5 igraca oko njega pa da vidimo. Ako podbaci, zna se sta sledi. U svakom slucaju je heroj u poslednje vreme. Radio kao konj, pretrpeo sve moguce uvrede i sav moguci pritisak, doneo prvo pobedu posle mesec dana u ligi, odveo nas u finale, zahvaljujuci sudijama nije uspeo da uvede finale u produzetke, kapa dole!
                              Last edited by Casiraghi; 06-05-12, 13:26.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nama treba minimum dva sjajna tehnicara u prvoj postavi, jer pored Suareza, nemamo nijednog normalnog, o kreativcima i da ne pricam. Tu je srz svega...
                                Brza krila, koja ce konstantno da prodiru i da upute centarsut koji ce Kerol ako je dobra lopta 90% pretvoriti u gol, ili da izigravaju inside forward i ulaze u sredinu i daju golove.

                                E sad, ja nisam za varijantu da Suarez bude na krilu, nikako mi on tu ne stima, nije brz koliko treba da bude, iako mu je radijus kretanja nenormalan, opet mislim da je on pravi onaj napadac i da jedino moze funkcionisati kao napadac u paru sa Kerolom, ili ako je vec 4-2-3-1 da bude usamljen.
                                Cela poenta price, da mi nemamo igraca koji ce da proigrava napadace, bilo iz sredine ili sa krila. Jednostavno ove sezone sto sam gledao, malo je bilo takvih proigravanja, premalo, i otud smesan broj golova. A i te golove sto smo dali, najvecu zaslugu ima Suarez i njegova genijalnost. Hendikepirani smo nedostatkom kreativnih i tehnicki potkovanih igraca, surova istina.
                                Last edited by Freshman; 07-05-12, 00:25.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X