Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoc jad i beda, ali kakav je sastav bio, bolje nisam ocekivao. Drago mi zbog Rahima, vidim njegovu glad za golovima, za driblingom, decko svaki put kad primi loptu zeli da uradi pravu stvar, odma ide napred, odma dribla igraca, i takve volem bre. Samo da se gura..

    Vezano za Andy-ja, strasan podatak. Uopste nisam znao da je toliko dominantan u vazduhu. Videcemo sta dalje s njim, mozda izgurat jos jednu sezonu, pa ko zna, mozda i pokaze ono za sta je doveden.

    Belhanda bi bio apsolutni hit ako se dovede, prava 10-ka kakva nam je preko-potrebna. Ali vec sam rekao, predsednik Monpeljea ni ne pomislja da ga proda ove sezone.

    I nisam bio tu da prokomentarisem Suareza, ali jednostavno lucidnost i magija. Ovo je on odavno zasluzio, jednostavno klasa.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa navodno su njega prvenstveno gledali ali i Ziroa. Takodje su po ljudima sa Twittera obratili paznju i na Sisoka na Monpelje-Tuluz.

      Samo nerealno je da dodje Belhanda, Monpelje ce u LS bio sampion ili ne.
      sigpic

      Comment


      • Šta je bilo sa Mosesom/Hoilletom? Znam da su se pratili njih dvojicu.

        Evo jedan sramotan podatak:

        U zadnjih pet nastupa, Liverpool je na Anfieldu osvojio samo jedan bod! U cijeloj sezoni, u 18 utakmica su ''Redsi'' ostvarili svega pet domaćih pobjeda, te osvojili 24 od moguća 54 boda! U gostima su u jednakom broju nastupa utržili bod više.

        Klupski kroničari javljaju kako je u pitanju najlošija sezona na domaćem terenu od sezone 1948/49.

        Čak i u sezoni 1953/54, u kojoj je ispao iz prve lige, Liverpool je dobio sedam utakmica na Anfieldu. Ove sezone tek pet, a ostao mu je još samo jedan ogled kod kuće, protiv Chelseaja.

        Liverpool je najmanji broj pogodaka na domaćem terenu postigao u sezoni 1903/04, 24 gola. Vjerovatno će ''crveni'' ove sezone ''srušiti'' i taj rekord, ako ne utrpaju Chelseaju barem četiri gola, jer su dosad zabili samo 20 golova!
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Prate se Merline i ta dvojica. Samo po dosadasnjim igrama, prednjaci Moses, jer Hoillet nije mnogo pokazao sad na kraju, ali realno igra u raspadu od ekipe. Svakako da jedan od ove dvojice mora doci i da su obojica opasni talenti i sto je najvaznije, nisu Englezi .....

          Monpelje ide u LS, i oni ce kao i Lil prosle godine pokusati da zadrze sve igrace i odigraju LS kako valja. Pogotovo Belhanda koji nece otici skoro sigurno. A za Girouda nisam toliko siguran.

          Taj podatak je inace sramotan, i to je u stvari poenta cele price ove sezone.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Uz to dodaj da nisu previše skupi jer jednom ugovor ističe na kraju ove, a drugom na kraju slijedeće sezone. Jedan od njih bi komotno mogao na jednu od pozicija koje je @S-Nash stavio pod upitnike. Na jednu Muniain, a za treću ćemo se snaći.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Uz to dodaj da nisu previše skupi jer jednom ugovor ističe na kraju ove, a drugom na kraju slijedeće sezone. Jedan od njih bi komotno mogao na jednu od pozicija koje je @S-Nash stavio pod upitnike. Na jednu Muniain, a za treću ćemo se snaći.
              Na tu trecu ce Raheem naravno...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Liverpoolu vise od svega treba dobar trener, pa sve ostalo. Ako hoce iole dobre rezultate sledece sezone, nek ne dovodite polovnjake za trenera.

                Ovo vam je statisticki najgora sezona u zadnjih 50 godina kad se pogledaju pobede na Anfieldu, svega 5. Sto je realno ocajno... remont ekipe vam je neophodan jer je ocigledno da ovako ne ide.

                Comment


                • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • U subotu jos jedna utakmica za trofej a vec nakon te utakmice trebalo bi se pocet radit na timu za iducu sezonu.

                    Moje neke zelje bi bile:

                    Golmani:Reina,Doni,Jones (ne bi nista mjenjao,jedan odlican golman i dvojica koji mogu uskociti ako zatreba)

                    Odbrana:Johnson,Kelly,Coates,Agger,Skrtel,Enrique, Flanagan i jedan lijevi bek za klupe

                    Sredina:Gerrard,Lucas,Henderson,Adam,Downing,Bella my,Sterling,Shelvey,jedan igrac sredine terena i dva krila.

                    Napad:Suarez,Carroll i jos jedan napadac

                    Prodati:Maxi,Kuyt,Aquilani,Cole,Wilson,Spearing,Au relio,Pacheco.Za njih bi se sigurno moglo uzeti 25-30 miliona.

                    Neki igraci koji bi se mogli kupiti a siguran sam da bi njih 80% bilo voljno preci u Liverpool:Moses,Hoillet,Javi Martinez,Muniain,Giroud,Belhanda,Sissoko,Sahin,Las s,Luuk De Jong,Dzeko,Eriksen,Adam Johnson,Soldado.

                    Npr. Moses,Belhanda,Eriksen,Soldado ili Dzeko i jedan lijevi bek koji ne kosta vise od 5 miliona.Njih petorica bi kostali oko 60 miliona,znaci da bismo morali potrositi nekih 30 miliona sa prodajom onih igraca.To bi izgledalo:

                    Reina

                    Glen Skrtel Agger Enrique

                    Lucas Gerrard

                    Suarez Eriksen Belhanda

                    Soldado (Dzeko)

                    Klupa: Doni,Kelly,Coates,Henderson,Moses,Downing,Carroll. Tu bi bili jos Sterling,Adam,Shelvey,Bellamy,Flanagan,Jones.

                    Znam da od ovog vecina nece biti mozda ni nista,ali bolje ovo nego kupovati neke Engleze.

                    U subotu bojim se da ce Carragher igrati a sastav koji bi ja volio vidjeti je:Reina,Glen,Skrtel,Agger,Enrique,Shelvey,Henders on,Gerrrard,Downing,Bellamy,Suarez.
                    Last edited by Joe Cole 10; 03-05-12, 13:49.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Sta ce ti Henderson i Adam u timu za sledecu sezonu?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ostavio bi Hendersona jer je jos mlad pa moze napredovati a i ne vjerujem da bi nasli sad nekog kome bi ga mogli prodat za vise od 10 miliona,a Adam kao sto vidis ne bi bio ni na klupi

                        Ayre:

                        I think there were a lot of players coming in, but there were a lot of players who left as well and that was important to have a manageable playing squad, getting them at the right age, getting the average age down, getting the wage bill in the right place, these are all important dynamics that we go through as part of the overall picture. ...

                        There has been significant investment, there will continue to be investment in the squad. It's not all going to happen overnight.






                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • JC, neki se mogu dovesti koje si naveo ali neki nikako nmg... Belhanda ne ide nigde na leto, Muniain mi je nekako nerealna meta, Martinez je preskup a ne vredi toliko koliko ga ovi cene, a mislim da Murinjo nije lud da pusti Sahina. Ostali mogu da prodju, i od ovih, najkvalitetniji je po meni Eriksen, vrlo zanimljiv igrac, malo se o njemu prica gde ce na leto, cini mi se da moze da dodje za 20m sto je da kazemo realna cena za mladog veznjaka, koji moze skoro svaku poziciju u veznom da igra.

                          Moja zelja za krilo je Moses, jer je jeftin( ako ovi ne budu trazili 20 miliona za njega ), i igra decko kao zmaj... Po konstituciji dosta podseca na Hulka, ima eksplozivnost, snagu i tehnicki je odlicno potkovan, ma bas ono sto nam treba, ako ne on onda druga opcija Hoile naravno.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Moses ne bi smio kostati vise od 6-7 miliona jer mu sada ide zadnja godina ugovora i on mi bi mi prioritet jer se moze za male pare dovesti a vec sada je odlican igrac.

                            Ja sam siguran da bi za prave pare pustili Belhanda-u jer jedno je igrati u Montpellier-u a drugo u Liverpool-u bez obzira sto ce vjerovatno osvojit francusku ligu.Sto se Sahin-a tice negdje sam procitao da su on,Lass i Granero na transfer listi,a za ovu trojicu iz Bilbao-a Llorente,Muniain,Martinez siguran sam da na ljeto 100% makar jedan ide negdje.Ali opet bez obzira na ove igrace mogu se dobri igraci dovesti za pristojne pare ako se ne pocne izmisljati opet sa "talentovanim" Englezima.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Moses ne bi smio kostati vise od 6-7 miliona jer mu sada ide zadnja godina ugovora i on mi bi mi prioritet jer se moze za male pare dovesti a vec sada je odlican igrac.

                              Ja sam siguran da bi za prave pare pustili Belhanda-u jer jedno je igrati u Montpellier-u a drugo u Liverpool-u bez obzira sto ce vjerovatno osvojit francusku ligu.Sto se Sahin-a tice negdje sam procitao da su on,Lass i Granero na transfer listi,a za ovu trojicu iz Bilbao-a Llorente,Muniain,Martinez siguran sam da na ljeto 100% makar jedan ide negdje.Ali opet bez obzira na ove igrace mogu se dobri igraci dovesti za pristojne pare ako se ne pocne izmisljati opet sa "talentovanim" Englezima.
                              Ma kapiram te za Mosesa, ali sta ako produzi ugovor ?? Opet bez obzira na ugovor, mislim da ce decko kostati od 8-10m...

                              A sto se tice Belhande, nece taj nigde, ipak oni idu u LS, osvajanje titule, a svakom igracu je san da igra u Ligi Sampiona, to je razlika, a drugo , sam predsednik kluba je 100 puta je rekao da on nece biti prodat, slicna stvar kao i sa Hazardom. A kad pogledam Bilbao, Muniain bi mi bio prva meta, Llorente iako sjajan napadac, ne funkcionise bez kreativnih igraca, dakle Kerol style, samo sto je daleko bolji igrac naravno, a ima 27 godina, dakle nije mlad, a koliko ga cene Baskijci, znam da mi on deluje nerealno. Martinez opet moze doci, ali bice potrebna ogromna para za njega, ali svakako da bi on i Lukas bili nenadjebiv tandem. Muniain mislim da je premlad da bi napustao Baskiju, mislim da nece ici taj nigde.
                              A za Sahina eto sa prvi put cujem od tebe, ne znam, covek je zamena za Alonsa i vrlo je vredan igrac, a Murinjo ipak nije toliko blesav da ga pusti.

                              Jbg , uglavnom je sve ok, sve dok ne pocnemo opet sa Engleskim supertalentima.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pa ako ne bude htio ostati u Wigan-u nece ni htjeti produziti ugovor,barem tako mislim ,a ne vidim nijedan razlog po cemu bi on htio ostat u Wigan-u.

                                A i njegov agent je rekao da vjerovatno ide iz Wigan-a,a spominje se da su zainteresovani Liverpool,Tottenham i jos neki klubovi.
                                Last edited by Joe Cole 10; 03-05-12, 22:39.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X