Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Talk of the KOP
    Wikipedia Sayin W have Captured Midfielder Rasmus Elm from AZ Alkmaar for 8 Million.
    Deal Seems Done waiting for Conformation from LFC Website.
    If Bought Hed be great Buy and is known for His Vision in the Midfieldand Set Piece Conversions.
    LSK
    Ovo izgleda bas ozbiljno...

    @Merlin Giroud jeste najbolji strijelac Francuske lige, mislim da je postigao i par golova za reprezentaciju Francuske, neki likovi sa tvitera pisu da nasi nisu samo gledali Giroud-a, vec i Belhanda-u
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...tness-latest-1

      Andy spreman za sutra.

      Sto se spominju pojacanja za ovo ljeto puno ljepse izgleda nego proslo pogotovo ako je istina da se zanimamo za Sissoko-a i Muniain-a.

      Sutra bih volio da Kenny odmori neke igrace pa da priliku dobiju Kelly,Coates,Kuyt,Spearing,Carragher,Maxi.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Iznenadili su me protiv Norwicha,pre svega sjajni Suarez,svaka cast majstore
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kaze mi ortak da je citao na nekoj stranici na FB, citirali su par likova sa Twittera koji kazu da su Keni i Klark gledali prvenstveno Belhandu i da su odusevljeni.

          Rasmus Elm navodno vrlo blizu. Bolji igrac od Adama, ali nije za prvu postavu. Treba nam jos jedan takav a da on bude backup tom, koji je profila Havija Martineza. Pominje se i Luk De Jong, uzeo bih i njega kao backup spica Suarezu. Nisam do sada video da se neki Englez pominje ozbiljnije, ako je tako onda je stari majstor video gde je gresio i treba mu dati jos jednu sezonu. E sad, da li je tako...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Kaze mi ortak da je citao na nekoj stranici na FB, citirali su par likova sa Twittera koji kazu da su Keni i Klark gledali prvenstveno Belhandu i da su odusevljeni.

            Rasmus Elm navodno vrlo blizu. Bolji igrac od Adama, ali nije za prvu postavu. Treba nam jos jedan takav a da on bude backup tom, koji je profila Havija Martineza. Pominje se i Luk De Jong, uzeo bih i njega kao backup spica Suarezu. Nisam do sada video da se neki Englez pominje ozbiljnije, ako je tako onda je stari majstor video gde je gresio i treba mu dati jos jednu sezonu. E sad, da li je tako...
            I ja negdje procitah da su gledali Belhandu, jos je i dao gol na toj utakmici, a ne bih se bunio ni Giroud-a da pokupe.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • A eto pratili su i Moussa Sissoka na utakmici Toulousea i Montpelliera. Znači 3 muhe jednim udarcem.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Bili su nasi i na Saragosa-Bilbao. Navodno gledali Munaina pre svih.
                sigpic

                Comment


                • Doni, Kelly, Aurelio, Skrtel, Coates, Henderson, Shelvey, Spearing, Maxi, Kuyt, Carroll
                  Subs: Sterling, Downing, Robinson, Enrique, Flanagan, Carragher, Jones.
                  Sterling na klupi.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Kakva postava :S Ovo je drugi i po tim
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odmara ih Keni za FA Cup, meni se svidja postava, volio bih da je mali Robinson poceo od prvog minuta, ali nije ni ovako lose. Nadam se da ce Sterling dobiti 20-tak minuta.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Sad malo vise gledam ovu postavu. Ovde niko osim MOZDA Aurelija ne moze da da Carrollu dobru loptu. Znaci ni danas nista od njega,osim ako sve sam ne uradi.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Očekivan kombinovani sastav. Logično sa obzirom da je već 5. najvažnija utakmica sezone za Liverpool.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • 140 - Andy Carroll has won 140 aerial duels this season, more than any other player in Europe's Top 5 leagues. Monster
                            @JoeScouse_LFC: I've heard again today off somebody with no reason to lie that Kenny will stay within the club but have a different role next season.

                            Ovaj podatak za Kerola je impresivan, jos samo kad bi neko znao da centrira u nasoj ekipi.

                            Sinoc tuga, jad i cemer. U prvom poluvremenu smo cak i pokusavali nesto, ali drugo pol. je vjerovatno najgore ove sezone.

                            Pozitivno: Sterling - decko pokazuje da je klasa, prijem lopte mu je nevjerovatan, ima vise talenta nego svi igraci sto su igrali sinoc zajedno.
                            Doni: Odlicno je branio, spasio 2 cista gola.

                            Negativno: Sve osim gore navedenog, od rezultata do igre. Uzas...

                            Da mi je znati zasto je Karager odmarao sinoc? Nije valjda da nam se za Chelsea sprema ona uzasna formacija sa 3 stopera,
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Dodaj i Kerola u pozitivno, nije on kao takav tip igraca kriv sto nije dobio pravu loptu, a bio je verovatno najkorisniji na terenu.

                              Inace, taj podatak je jos impresivniji s obzirom na to da on nije redovan starter. Mada i dalje smatram da treba da ide i da se ne uklapa kod nas. Imamo mi spica u Suarezu, sto videsmo neki dan. Problem je vezni red. Treba nam 3 prava igraca jer gledajte ovo:

                              Reina
                              Dzonson-Skrtel-Ager-Enrike
                              Lukas-Dzerard
                              ?-?-?
                              Suarez

                              Naravno moze i Dzerard na poluspica a tehnicar pored Lukasa, zavisi koga bi doveli ali poenta je da postoji odlicna osnova. Ovih 8 igraca su zaista pravi igraci, s tim da je pitanje kakav ce se Lukas vratiti posle povrede. Mada u poslednje vreme nisam toliko siguran ni u Enrikea ali on je medju najkonstantnijima ove sezone. U svakom slucaju, sa 3 prava igraca na sredini, ovo je zaista odlicnih startnih 11. Rotacija bi se nadogradila vremenom dovodjenjem jos ponekog igraca i izbacivanjem omladinaca iz akademije, s tim da je u odbrani imamo kao i odlicnog rezervnog golmana.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nash, sinoc sam gledao zadnjih 10-tak minuta Montpellier - Evian, posebnu paznju sam obratio na Belhandu, kakav igrac jbt Ako su njega gledali Keni i Klark onda su stvarno carevi. Mislim da bi on bio idealan za tu AMC poziciju, a moze i po krilu. Samo cini mi se da je malo luckast, posto je dobio crveni zbog gluposti sinoc u zadnjem minutu.

                                Gerrard mora na poluspica protiv Chelsea, bio bi rasterecen odbrane, a mislim da bi odlicno saradjivao sa Suarezom, to se dobro vidjelo u utakmici sa Norwich-om.

                                Inace:

                                http://www1.skysports.com/football/n...-De-Jong-fight
                                Last edited by The Admiral; 02-05-12, 12:34.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X